Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
co jest z tymi awariami supervoip :O czesto sie one zdarzaja i dezorganizuja caly dzien bo nie wiadomo ile potrwaja i czy jest sens czekac :O a wyplate juz dostalyscie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie a czy ktoś słyszał żeby jakaś pacjentka NAPRAWDĘ została umówiona na te badania??? Bo ja zawiozłam wczoraj mamę na badania i okazało się ze WCALE nie była umówiona i nikt nie słyszał o firmie która umawia na badania . wiec myślę ze to tylko ściema- ale w jakim celu? czy chodzi o wyciągnięcie danych osobowych - waszych czy pacjentek? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie i przez jaką firmę była umówiona na badanie Pani mama i czy to była "ściema" czy nie. U nas rzeczywiście umawiamy panie na prawdziwe badania w ramach NFZ, po badaniu jest weryfikacja która pani skorzystała z niego a która nie,bo z tym jest różnie. A pracownicy przychodni niestety nie zawsze są zorientowani że zapisuje na badania firma. Coś wiemy na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dostalam jeszcze wyplaty za marzec a reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś coś wie kiedy awaria zostanie usunięta i będzie można dzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie nie! i szczerze? zaczynam watpic ze to awaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za czesto te różne "awarie" ostatnio..pewnie da sie usunac jak juz będą pieniadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, pewnie tak.. o ile pieniadze w ogole beda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
awaria goni awarie, pieniedzy za marzec jak nie bylo tak nie ma, to nie przypadek ani nie zbieg okolicznosci moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej pewne że te 'awarie' to brak kasy tylko dobrze gdyby szef poinformował czy to przejściowe klopoty czy coś poważnego, czego mamy sie spodziewać, bo nie wiemy na czym stoimy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , ta ignorancja jest przykra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szefie fajnie że jest oddźwiek naszych rozmów :) bo już mi "murzyńkość" dokuczała ..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak rozumiecie tego maila? można dziś dzwonić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozumiem że szef da znac na gg kiedy bedzie można dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też tak rozumiem.. dobrze ze jest jakieś info tylko mam nadzieję ze to nie jest czcze gadanie a realnie sytuacja się poprawi, odzyskamy swoje kontakty, pojawią się nowe przychodnie, będzie sprawniej i bardziej efektywnie szła praca... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie wszyscy tego chcemy..sprawna komunikacja to wieksze dochody w zalożeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakaś podwyżka będzie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fajnie by bylo.. mialybysmy wieksza motywacje do pracy.. grunt zeby zrobilo sie normalnie bo ostatnie tygodnie to byla parodia nie do zaakceptowania, no i cierpliowosc cierpliwoscia ale marcowa wyplata moglaby sie pojawic bo juz dawno kwietniowa powinna byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety dziewczeta to nie piewrszy raz takie problemy, awarie, brak kasy itp..w wolnej chwili poczytajcie starsze posty na tym forum zwlaszcza te dotyczace kasy i zobaczcie daty ...ta firma tak funkcjonuje dziwie sie ze ktos tu jeszcze chce pracowac :( podwyżka ?? marzenie... upominajcie sie u nalezene wyplaty! a wyjasnienia ?? heh nie dajcie sie zbyc byle czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko.. mysle ze kazda z nas ma swiadomosc ze nalezy z dystansem podejsc do tych wyjasnien ale jesli nie ma sie w zasiegu lepszej pracy to nie pozostaje nic innego jak tylko wierzyc w szczere intencje bossa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczere intencje napewno sa, gorzej z ich realizacja... widze ze nic sie nie zmieilo na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałyscie juz rachunek za kwiecien może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie dostałam choć juz dawno powinien być i rachunek i wypłata ..bardzo mnie to motywuje do pracy :( bałagan coraz większy się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie dostalam, ale nie spodziewajmy sie go zbyt szybko, a tym bardziej wyplaty bo dopiero niedawno wplynely spoznione pieniadze za marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie bedziemy za kazdym razem po 3 mies. czekac na wypłatę i upominać sie o wyjaśnienia w takiej sytuacji my tez tracimy płynność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja myslalam ze moze dostaniemy pieniadze od razu za III i IV ale nic z tego wiec pewnie troche poczekamy znowu na kolejna wyplate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie , można zrozumieć i takie wypadki ale żeby nam szef napisał wyplata bedzie "orientacyjny term." kiedy, to wiem co mam robić z tym co mam, w innym przypadku jestem ustawiona pod murem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogolnie moje drogie liczę na to że jest na co czekac nie tylko jeśli chodzi o zaległe wyplaty!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×