Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magma1987

Uważam, że żona powinna być uległa mężowi i go słuchać

Polecane posty

czyli dla Ciebie szcunek= służba? no ja się nie dziwię że chce z Tobą być. jakbym ja dała ogłoszenie że szukam pracy bez wynagrodzenia i wykonam każdą robotę to pewnie wielu chciałoby mnie zatrudnić jeśli są wartościowi i mają swoje zasady. Ale skąd ty możesz o tym wiedzieć. - nie wszyscy:) ale najmniejsze prawdopodobieństwo jest wtedy gdy żona nie daj powodów do czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjooojajebie
nie ma w życiu nic bardziej chujowego niż bycie od kogokolwiek zależnym. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdź kogoś komu nie będziesz musiała służyć, żeby CIę kochał bo to jest skrajna patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
To Ty tak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak uważam a kto?:o piszę z konta więc kto jak nie ja?:O wtf z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o dominujący charakter tylko o bycie czyjąkolwiek służącą i łączeniem tego z miłością:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierzę, że można tak zupełnie nie mieć własnego zdania na żaden temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjooojajebie
dokladnie. to juz nie chodzi o twoj zwiazek z jakims facetem. tylko ze jestes niedojda bez wlasnego zdania :o no chyba ze masz swoje zdanie, ale twoj maz ma je serdecznie w dupie, to tylko pogratulować.. w obu przypadkach nic godnego pozazdroszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
Nie no ja mam własne zdanie, tylko on dominuję, a ja się podporządkowuję. Facet ma rządzić. To jego słowa. I ja nie jestem jego służącą, tylko jestem z natury pracowitą osobą i lubię mieć posprzxątane, ugotowane. Ale to dla niektórych już służenie... No tak wyzwolone... Jak wraca zmęczony z pracy to jeszcze mam go do mycia Garów zaciągać?? W końcu to ja sie domem zajmuję, jak każda prawdziwa kobieta. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz własne zdanie, ale go nie bronisz? Czyli go nie masz. Ja sobie nie wyobrażam nie zgadzać się w jakiejś sprawie, a mimo to siedzieć cicho nawet jak rozwiązanie drugiej osoby mi wybitnie nie pasuje, a już na kazanie mi czegoś mam wybitne uczulenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. jeśli chodzi o takie rzeczy jak praca i zajmowanie się domem to jeśli dałąś sobie narzucić że nie pójdziesz do pracy a będziesz nianczyć a on siedzi w pracy cały czas to to że pierzesz i gotujesz to nie kwestia uczuć tylko kwestia organizacyjna po prostu sprawiedliwie rozstrzygnięta więc o tym nie rozmawiajmy nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutsia
Wiesz, dla mnie taka postawa jest niezrozumiała, bo ja jestem zupełnie inna. Ale Twoje życie, skoro Tobie odpowiada to ok, Twoje życie przecież. Ale czemu piszesz: zajmuję się domem jak każda PRAWDZIWA kobieta. Czyli co, jeśli ja nie lubię gotować i sprzątać, to nie jestem prawdziwą kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się sobie wyobrazić jak taka uległość miałaby wyglądać...i nic mi nie przychodzi do głowy. Jak można siedzieć cicho mając inne zdanie, inny pomysł albo mając w dupie, że obiad jest niezrobiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
whedif on ma po prostu taki charakter, że to on musi rządzić, takie ma pojęcie o rodzinie, takie ma poglądy. Chyba po ojcu odziedziczył i nauczył się tak, bo mój teść też taki jest, że zawsze to on ma racje i jest tak jak on chce i podporządkował sobie żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby żona nie była rozgotowaną ciepłą kluchą to by jej sobie nie podporządkował. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes chorą osobą
moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
On mi kiedyś powiedział, że własnie dlatego mnie pokochał bo jestem uległa i daje się podporządkować silniejszym jednostką. Ja mam swoje zdanie, potrafię się sprzeciwić wszystkim oprócz jego. Jemu nie potrafię i nie chcę się sprzeciwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba po ojcu odziedziczył i nauczył się tak, bo mój teść też taki jest, że zawsze to on ma racje i jest tak jak on chce i podporządkował sobie żonę. - to mnie nie dziwi już nic. oprócz Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak dla mnie to twój błąd! Gdyż jest równouprawnienie i kobieta też powinna mieć coś do powiedzenia!! Nie jesteś jego rzeczą ani własnością Tylko kobietą bądź żoną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simomaniakona
ale to że sie umowiliscie, ze on zarabia,a ty pracujesz w domu to żadne podporządkowanie. przynajmniej moim zdaniem. tak jak ktoś wyżej napisał. kwestie organizacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
lecę już bo wysłał mi smsa że mam być gotowa. muszę podgrzać obiad a potem zrobić lewatywę. uff miłość to jednak ciężkie zajęcie ale mam nadzieję, że Wy, wyzwolone feministki, też to kiedyś zrozumiecie. żegnam pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tobie to pasuje... Ja jestem z tych pyskatych co lubią stawiać na swoim. I w sumie dobrze, bo jak jest dyskusja i każdy wytacza swoje argumenty to można do najlepszych rozwiązań dojść. A przy okazji - ludzie którzy lubią kontrolować, ale idą na łatwiznę i wybierają sobie psychicznie słabych partnerów sami są słabi. Po prostu - z kobietą z ikrą by sobie nie poradził, więc wziął taką bez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Jak to nie jest prowokacja to Ci szczerze współczuje ;] Facet ma rządzić, a to dobre. Rządzić to sobie może szef w firmie, a nie facet w związku, związek ma być partnerski. Ale jak lubisz być zależna od innych to spoko ;] Ja nie lubię. Nie wyobrażam sobie prosić się męża o kasę na kosmetyki albo ubrania ;] Albo rodzić dziecko bo "on chciał" ;] Chociaż dzieci chcę mieć, ale wtedy kiedy ja uznam, że już czas, a nie wtedy kiedy ktoś mi narzuci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simomaniakona
poza tym nie bardzo rozumiem co autorka ma na mysli mowiąc ze się, że jest uległa.. takie pojecie dla mnie jedynie w sypialni funkcjonuje. zawsze można zrobić tak jak chce inna osoba, ale kto miał rację to zazwyczaj w praniu wychodzi, albo na google :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
podszywom dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simomaniakona
ze niby w partnerskim związku mąż przyjdzie do żony i powie "w sobote przychodzi mój kolega i miło by było jakbyś przygotowała coś do zjedzenia, prosze" a do ciebie przychodzi i moi "masz zrobić obiad na sobote i koniec dyskusji, a teraz do kąta" na tym to polega czy jak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_porzeczka
TO jest prowokacja, a takie słowa jak: "to ja sie domem zajmuję, jak każda prawdziwa kobieta" mają za zadanie właśnie sprowokować sprzeciw. I jeszcze to o prawdziwej miłości....:) patent na życie jednym słowem autorka ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magma1987
tak, na tym to polega podszywy mną zamiatają podłogę tak jak mężuś:( a zaczernić się mam zabronione. mój mąż uważa, że fora to głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×