Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Cześć dziewczyny, Inka, moja mała tez chyba będzie prędzej raczkowala niż zęby jej wyjdą :) Mi najbardziej pasują wieczorne godziny jak już mała śpi. moja bardzo szybko zaczęła podnosić główkę jak leżała na brzuszku i potrafi bardzo długo na nim lezec, raczkuje do tylu i już wykombinowala jak ma sie przesuwać do przodu ale jeszcze sama nie siedzi, duzo umie ale siedzieć jeszcze nie, wasze tez tak mają albo podobnie? Avicii, moja jest na mm i teraz waży 7,5kg i ma z 69cm, nie zwracaj uwagi co inni mówią, ważne żebyś ty czuła ze jest ok, wkoncu Ty jesteś mama :) Mama, moja śpi od drugiego miesiąca w spiworku i nie ma żadnego problemu, śpi w takich pozycjach że czasami jestem w szoku ze daje radę tak sie w nim kręcić, więc moim zdaniem to raczej z powodu mleka śpi lepiej niż braku spiworka. Mojej koleżanki syn ma dwa lata i ciagle śpi w spiworku, dla mnie to rewelacyjna rzecz, nie budze sie w nocy i nie biegne patrzeć czy mała sie rozkopala. Ja bardzo polecam spiworek :) Wkoncu dzisiaj mam chwilke posiedzieć, poczytać i odpisać. Męczące te wakacje w Polsce :) w weekend byliśmy na weselu, a w tygodniu odwiedzamy rodzine i znajomych, jeszcze dwa dni i wracamy do NL, cieszę sie bardzo bo odpoczniemy tylko szkoda ze tam z pogoda kiepsko, bo w pl to do tej pory rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola - a jeszcze co do śpiworka to zobaczysz dalej jakie cuda dziecko w nim potrafi. Moja Gaba perfekcyjnie w nim chodziła a nawet biegała ( jak w zawodach w biegu w worku na ziemniaki ;-) ) Pewnie jeszcze by w nim spała, gdybym w końcu nie zabrała. A tak od dwóch miesięcy kołdra i jak zajrzę do niej w nocy - to zawsze odkryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miszka, dzieciaki to mają wyobraźnię i sprawność fizyczną :) Trochę sie boje ale trochę już sie nie mogę doczekać jak będzie większa i będzie zaskakiwać nowymi pomysłami :) Ty masz już dwójkę to mniej wiecej wiesz czego sie spodziewać, chociaż dziecko dziecku nierówne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaha
trudno jesteś Majki szwagrem/szwagierką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno
Nie znam żadnej Majki, mama bratanicy jest Kasia może tu jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Zgłaszam się porannie:) Jola ja jednak myślę, że u nas to o ten śpiworek chodziło. Teraz jak mała w nocy zaczyna się wiercić to wystarczy, że przekręci się na boczek i śpi dalej, a wcześniej się wzbudzała. A może za ciepło jej było... Olga od wczoraj mówi tata:) Tatuś oczywiście wniebowzięty, choć wiadomo że to jeszcze nieświadomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama, przepraszam ale dopiero teraz się twój post wyświetlił. ale może jeszcze jesteś przez tel ? ;) co do śpiworku, to ja uważam że jak najbardziej mogło być jej w tym źle, są dzieci które potrzebują dużo wolności ;). mój jak pisałam śpi pod kocykiem nie raz odkryty, ale jakoś się nie przeziębił z tego powodu ;), moim zdaniem jak jest odpowiednia temperatura w nocy, to nawet takiemu maluchowi nie grozi jakieś wychłodzenie, jak był jeszcze mniejszy to zakładałam mu też grubszy pajacyk na body na noc i było git. ogólnie nie opatulam go, oczywiście z rozsądkiem. dobra to może wybierzmy dni i godziny, np. raz rano, raz wieczorem, ok? tak żeby każdy miał możliwość :) miszka, a gdzie chcecie jechać na wakacje? jola, jak napisałaś o swojej córeczce, to jak bym o swoim napisała :). A gdzie dokładnie w Polsce jesteście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem jestem:) Lolipop też miała być a tu jej nie widać:) Kobitki już dawno Was miałam zapytać...skąd wzięłyście pomysły na Wasze nicki? Pytam bom ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzis z rana wypadlo szczepienie, mialam isc w tamtym tyg ale przesunelam na dzis. Mam najnowsze pomiary waga 8300 wzrost 74. Moj tez nie siedzi samodzielnie i mysle ze troszke dluzej mu to zajmie bo akurat w tej pozycji widac jego wiotkosc. Jesli chodzi o mowienie to blizej mu do mama niz do tata ale ogolnie to woli mowic samogloski au, eu yyy i takie tam. Moj spi pod kocykiem, spiworek mam ale nie uzywalam. u mnie jest babcia wiec chwile mam zeby popisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię lizaki :P poza tym podoba mi sie brzmienie tego angielskiego slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, juz jakies dwa tyg minelo od mojego ostatniego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 12 maja jestem w Polsce i korzystam z pogody.Narazie szybko napisze co u mnie a wieczorkiem nadrobie zaloglosci z ostatnich dni. Oliverek jest wrecz wniebowziety. Obecnie spedzam czas u rodziny na pomorzu. Pelno tu wojkow, cioc i kuzynow, Maly jest rozchwytywany co wrecz uwilbia. Mial pierwszy kontakt z psami i kotami, nic sie nie bal od samego poczatku. Lot super przespal caly. Gorzej tu z zasypaniem, w dzien musze usypiac na rekach, wieczorem zasypia w luzeczku lub lozku w zaleznosci u kogo jestesmy. Siedzi juz ladnie sztywno, zalatwia sie na nocnik, tylko raz w nocy przebudza sie na jedzenie. A nick pochodzi od mojego imienia Kinga. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki. Ja tez najczęściej pisze z telefonu. Moja mała śpi pod kocykiem. A co do pisania ko to za miesiąc niania ma wolnego, bo jedzie ze swoimi dziećmi do meze do Holandii wraca dopiero pod koniec sierpnia i będę z małą w domu przez 2 tyg to wtedy będę miała czas rano. Czekamy z Olą kiedy będzie babcia miała wolne i bedzie z babcia, a ona pracuje jeszcze 2 tyg po zakończeniu roku szkolnego. A tak to przed kapiela czasami mam czas ale to nie zawsze zalerzy od Oli. Dziewczyny musimy pomyśleć o załorzeniu prywatnego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczkooooo
A ja czekam na odpowiedź i się nie doczekam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie wróciliśmy z grilla i musiałam oczywiście wejść na nasze forum i poczytać co napisalyscie :) krótko i szybko odpisuje. Inka my jesteśmy na dolnymslasku koło Legnicy. Mama, mój jest od mojego imienia, mam tak na imię :) Jutro już ostatni dzień i w piątek lecimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie koleżanki w nowej odsłonie forum! :) Pozwólcie że tak oficjalnie, ale taki moment wyjątkowy ;). Czy podoba wam się nowa szata graficzna i funkcjonalność? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama, ja uwielbiam kawę inkę, stąd nick, więc nie jest to jakaś głęboka myśl :D lolipop, a jakie szczepienie? długi jest Tymoteusz, a jaki rozmiar ubranek nosi? :) agnik, no witaj ponownie :). jak to się załatwia bez pieluchy już chodzi? ;) majka, jak macie chęć to możemy prywatne forum założyć, ale mi jakoś tu jest dobrze :) jola, to nie moje rejony, tam gdzie jesteście, ale wiem gdzie jest Legnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziwne to forum sie zrobilo, nie widac kto pomaranczowy a kto czarny bez sensu Inka pytalas mnie o to mleko Holle daje mu codziennie zeby przyzwyczaic go do smaku bo on tych mlek szczerze nienawidzi, ale pije doslownie 3 lyki i ma dosc wiec piciem tego nazwac nie moge. Jola polska kilebacha na grillu to jest to :) Mnie tez niebawem odwiedza przyjaciolka z Holandii planuje ugościc ja kapusniakiem z prażokami zeby posmakowala na nowo polskiej kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ustalmy coś konkretnie z tym pisaniem, proponuje jutro 9, 10, ja na pewno będę, kto będzie to będzie, nie ma nakazu :) A w następnym tygodniu ustalimy sobie dzień na pogadanie wieczorem, bo niektóre z was tak wolą :) Może tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka tak jak twoj 74 lub 80 zalezy od rozmairowki, mam tez juz jedne bodziaki z dlugim rekawem na 86 ale rekawy musze podwijac :) szczepienie mial na żółtaczke, nastepne jak skonczy rok bo niczym dodatkowym go nie szczepie Forum mi sie srednio podoba, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia, ja bym byla za prywatnym, bo czyta nas tu pewnie jeszcze pare innych osob, Inka kiedy pokazesz nam swoje lico? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie nie widać, kto jaki ma kolor, głupie ;) Pokaże lico pokażę, w swoim czasie ;) Co do mleka modyfikowanego, to mój wypija 180-200 ml kaszki na noc, pije to ok. 20-25 min, czasem mi pada przy tym, czasem się mocno złości, ale zazwyczaj wypija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale zmiany... Trochę nie bardzo, że nie widać kto zalogowany a kto nie. Ale ogólnie podoba mi się to forum i wolałabym tu niż na prywatnym. Choć z drugiej strony jeżeli Wy chcecie prywatne to ja się dostosuję:) Ale mi dzisiaj córeczka niespodziankę zrobiła, tylko raz się w nocy obudziła! Jestem w szoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój smyk zasnął, coś ostatnio znów zasypia przed 12 ;) mama, wow, no to ładnie :), oby tak dalej ;) A mój Albertos dziś 3 razy, no najdziwniejsze, że pierwsza pobudka równo do 2h po zaśnięciu, najczęściej są to 3, 4h, no ale nie ma co tak analizować, chyba że to się będzie powtarzać ;). Powoli będę kombinować żeby jak zrobić żeby budził się góra 2 razy, a najlepiej raz. Wasze dzieciaczki też uwielbiają jabłka, ogólnie owoce? Mój mógłby tylko to jeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczkoooooooo
cytuję: "Dziękuję. Jeszcze tylko mi jedno powiedz i już nie zaśmiecam wam forum. Czy każdy projekt można przerobić na pasywny (albo chociaż energooszczędny)? Bo ogólnie projektów jest sporo i kilka mi nawet w oko wpadło, ale to normalne budownictwo, a ja chcę pasywny (i zawsze trochę dopłaty, więc dużo drożej nie wyjdzie, a w użytkowaniu taniej o wieeeele)". Dziewczyny, wystarczy najechać myszką na nick i widać czy to ktoś "czarny" czy "pomarańczowy" - jak zarejestrowany to się łapka pojawia. A nie wiem jak to jest na telefonie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wszystkie jesteście orange :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×