Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

ja to, to chyba ktoś musiał zgłosić do usunięcia? niby możecie sobie założyć nowy, no ale wiem, że to nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka mieliśmy się wybrać na początek Chorwacji, ale sentyment mam do Dalmacji no i jedziemy tam. To Wy już niedługo wybawcie. A mi się w weekend przypomniało że lozeczka turystycznego nie kupiłam i szybko zamówiłam. Ja teraz leże sobie na tarasie, mąż walczy z piaskowcą dla małej. A tak wogóle to zostałam szczęśliwą posiadaczką trampolini do 200 kg. Oczywiście mąż twierdzi, że to dla Oli, ale jak na razie to sam na niej skacz, a małą nie interesuje trampolina. Nie wiem po co mi ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie poczytuje od czasu do czasu. Zazwyczaj gdy na listopadowych 2012 nic się nie dzieje. Mam synka właśnie z listopada - 19. I wybieramy się we wrześniu do chorwacji, samochodem. Bardzo będę czekać na wasze relacje jak maluszki się sprawowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Dziś jakaś wreszcie lepsza noc była, obudził się tylko raz, nawet się wyspałam, już z rana obiad ugotowałam ;) Coś jakoś dziś pochmurno. endorfina, jak masz ochotę, to pisz też z nami :). ja się do Chorwacji nie wybieram, na razie polskie Mazury ;). majka, ano muszę się powoli pakować, tzn. myśleć co wziąć, jeszcze w weekend jedziemy do mamy męża i w poniedziałek już na Mazury. ja a to miałam przejścia z łóżeczkiem turystycznym najpierw przez net zamówiłam, co prawda powiedzieli mi, że to trzeba będzie z miesiąc poczekać i czy się decyduję...jakoś nam się nie spieszyło, więc ok powiedziałam, że poczekam...później to już nawet o tym zapomniałam, przypomniałam sobie jakoś w czerwcu, że nic się nie odezwali, zadzwoniłam, powiedzieli że dalej nie ma i nie wiadomo kiedy będzie, więc zwrócili mi kasę na konto. jakieś 2 tyg. temu kupiliśmy w normalnym sklepie przy okazji kupowania parasolki do wózka, cenowo wyszło tak samo. trampolina podobno wspomaga rozwój fizyczny ;), teraz jest na to faza, jak kiedyś na baseny ogrodowe ;) Co do piaskownicy, to my w tym roku jeszcze nie robimy, zjada piach ;), trochę nie widzę w tym sensu skoro jeszcze się nie umie ładnie bawić żeby siedział w piachu. Mój się nie puszcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę poszliśmy obejrzeć plac zabaw, przy szkole, bo dawno nie widziałam, jak on wygląda, fajny jest, odnowiony, duży, najważniejsze że można wejść, nie zamykają ;). Może już jakoś jesienią tam się wybierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik, co tam u ciebie, dawno nic nie pisałaś. mama, ty też już kilka dni się nie odzywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka ja nie widzę sensu ani w trampolinie ani w piaskownicy za to mąż jest z siebie dumny, że córce złożył i trampoline i piaskownice. Mógł poczekać rok dwa a teraz to pewnie będzie stało. Bo przecież nie wezmę małego dziecka do trampoliny żeby sobie poskakalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy piękny płac zabaw w parku przy szkole mały jest. Ja lozeczko zamówiłam w piątek ma być szybko bo przez kurierem będzie wysyłane. Oby się wyrobili do sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już i poczta dostarcza szybko przesyłki, szczególnie te priorytetowe, ostatnio tak dość często zamawiam, bo jednak zazwyczaj jest parę złotych taniej (czasem to i nawet z 10 zł) niż kurierem, a nawet ten dzień, czy dwa dostarczone później niż kurierem najczęściej nie ma dla mnie znaczenia. Oj jak tata chce, to niech robi dla córki;). Taka trampolina to w sumie fajna rzecz już dla takich przedszkolaków :) Dziewczyny robicie jakieś przetwory na zimę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) majka, sezon ogórkowy i cisza ;) I jak łóżeczko, jakie kupiłaś? Mi wczoraj przyszły pocztą ;) klapki, pierwszy raz buty zamówiłam przez net i nawet ok i z rozmiarem trafiłam :), bo się bawić w odsyłanie to mi się nie chce. Ja już powoli myślę co trzeba zabrać na wyjazd, tzn. robię listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, zazdroszczę trochę wam tych wyjazdów... Inka - ja w necie to wszystko kupuję. Butów to już nie wiem ile par kupiłam i chyba tylko jedne odsyłam a jeszcze było tak, że odsyłanie za darmo i kurier po nie przyszedł :-) ja nawet meble w necie kupiłam :-) Idę zaraz do pediatry. Kuźwa, już mam dosyć tych lekarzy. Bywa, że i 5 razy w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka, ty już byłaś na wakacjach, ja jeszcze nie :P my też półki prze net kupiliśmy, 3/4 różności dla małego tak kupuje, ale ubrań dla siebie i butów, to nie lubię przez net. daj znać co tam pediatra powiedział. ano wątpliwa przyjemności jeżdżenie po lekarzach, na szczęście są też fajni lekarze, to zawsze jest milej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jakie rozmiary ubranek kupujecie obecnie swoim dzieciom??? Ja rodzę w październiku 2013 i chciałambym coś kupić synkowi na promocjach na przyszłe lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej. U nas paskudna pogoda, a jutro mieliśmy iść na grila do znajomych. Inka lozeczko kupiłam Grande Caretero. Super się sprawdza wrzucam małą z zabawkami i się bawi, a ja mogę coś porobic. Miało być tylko ba wyjazdy, ale tak niro będzie:-). Miszka przecież ty dopiero co wrocilas z wczasów. Co do ubranek to różnie 74/80. Moja jest chuda, ale dluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Miszka jak tam u lekarza? Majka, ja tez mam coś takiego, tu nazywa sie to box, jest drewniany jak łóżeczko tylko ze jest kwadratowy i tez jak trzeba coś zrobić to moja mała tam sie bawi. Super sprawa :) "Gość" ja swojej od maja zakladalam 68 i do teraz tak 70, 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja mam kojec taki z siatki właśnie. Tyle, że kwadrat. I łóżeczko turystyczne u nas w sypialni i łóżeczko drewniane u dziewczyn w pokoju... dużo tego Wiem, że dopiero wróciłam z wyjazdu, ale psychicznie to nie odpoczęłam niestety. Chętnie bym gdzieś jeszcze pojechała. Ja myślę, że rozmiar ubranek to 74-80 będzie ok. Pola już zdrowa, ale muszę siuśki badać teraz regularnie. Za tydzień pierwsze badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już dziewczyny o rozmiarze napisały ;), powtórzę, tak standardowo to ok. 74 cm, mój nawet ma część body z h&m na 68 cm, ale ma też jakieś 80 cm i różnicy nie ma, zależy od firmy, a najlepsze że ma spodenki dresowe na 62 cm i nawet nie są choć trochę za krótkie :D. Myślę że w 80 cm, to wskoczy dopiero jesienią. miszka, to dobrze że Pola zdrowa :). chyba przy dwójce małych dzieci, to trudno psychicznie odpocząć nawet na wakacjach. mi się chce jechać głównie ze względu na zmianę miejsca, spacery we troje. te kojce kwadratowe do zabawy są fajniejsze niż typowe łóżeczka turystyczne, bo można kupić takie na prawdę spore, ja się przez jakiś czas nad tym zastanawiałam, ale jak się zaczął wcześnie tak ostro ruszać uznałam, że on i tak tam nie usiedzi. rano to trochę posiedzi w łóżeczku i się pobawi, ale on jest zdecydowanie taki włóczykij, ciągle gdzieś goni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy w dużym pokoju taką kołyskę i w sypialni taką drewnianą ale to już nie dla naszych. U siebie w pokoju ma lozeczko z drewna białe. Te kolyski był fajne no ale krótko jakieś 3 miesiące i koniec. Ja często ubranka kupuje na oko, bo już nie raz zawiodłam się na rozmiarach. Inka jak tam spakowana ? miszka dobrze że mała już zdrowa oby nie chorowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedzi w sprawie ubranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej. U nas pogoda nie dopisuje. Pada, pochmurno i dzisiaj bez spacerku. Mala testuje nowe zabawki, a ja mam chwilę wolnego. Ja od poniedziałku siedzę w domu. Inka miłego wczasowania odpocznijcie sobie i psychicznie i fizycznie. Miłego weekendu laski :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) majka, dzięki, obym wypoczęła ;) jeszcze nie do końca spakowana ;), ale jedziemy w poniedziałek, ale jutro na weekend do teściowej. jakie zabawki testuje? u nas pogoda też lipna, oby od poniedziałku było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×