Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

Hej ;) Ale padaka, mały prawie całą noc nie spał, płakał, wiercił się, ech z tymi zębami, dziś jestem zombie :D Wczoraj się trochę od domu oderwałam, ale już ok. 23 się zaczęło :O i tak w sumie do rana. Mój na razie je mniej w dzień mm niż wasze maluchy, no ale to dopiero pierwszy tydzień. ---- mama, ja daje teraz co 2, 3 dni witaminę D. Pediatra mi powiedział, że latem można nie dawać, no ale jak będzie porządne słońce ;). Planuję dawać do roku, a później się okaże. --- jola, u was też może ząbki, że się tak wybudza? nie byłam z tym jeszcze u ginekologa, tak do 7 miesiąca po porodzie, to liczyłam, że po prostu trzeba czasu, nie jest to jakoś mocno uciążliwe, więc momentami o tym zapominam, no ale i tak jakoś po wakacjach mam iść na kontrolę, to zapytam. a ciebie w ciąży też spojenie bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Wracam... :D Od paru dni znow jestem w Szkocji. A poprzednie 4 tygodnie spedzilam w szpitalu. Na szczescie pokrzywka jak narazie wyleczona. Choc wciaz nie wiadomo od czego sie pojawila. W ciagu najblizszych dni sprobuje nadrobic straty :). Dzis szybko tylko napisze jakie u nas postepy w rozwoju OLiverka. Ma 4 zeby, dwa kolejne na dniach powinny sie pojawic. Zalatwia sie na nocnik. Raczkuje. Sztywno trzyma sie na nozkach. Wstanie i siadzie sam jak ma sie o co zlapac. Pije z kubka niekapka. Je wszystko, lacznie z wszyskimy warzywami i owocami (uwilbia pomidory i kiszonego ogorka). Potrafi wysysac musy z woreczkow. Na minus, przez ciagle zmienianie miejsca oduczyl sie zasypiania sam w lozeczku. Znow musze go trzymac na rekach. Jestesmy na etapie oduczania.. jest ciezko. Pozdrawiam wszystkie serdecznie i musze przyznac ze sie stesknilam. Mam nadzije ze u was all ok. Wy wypoczete a pociechy zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) agnik, o jesteś w końcu :). oj aż 4 tygodnie w szpitalu, no ale najważniejsze że jest lepiej. a jakie były podejrzenia od czego ta pokrzywka? w Polsce w szpitalu leżałaś, jak twój maluch zniósł rozłąkę z mamą? no tak to jest, maluch się szybko odzwyczaja. mój tylko na wakacjach tydzień jadł obiadki słoikowe i teraz mam z nim problem, żeby jadł to co, ja ugotuję. --- U nas dalszy ciąg ząbkowania :O, dziś znów się zapowiada ciężka noc, właśnie się wierci obok mnie. Śmiejemy się z mężem, że odrabia te pierwsze miesiące, kiedy spał dobrze, albo znośnie, bez kolek i teraz nam daje popalić. Mam nadzieje, że to niebawem minie, oby! ---- Dziewczyny czy wy idziecie ze swoimi pociechami na jakiś bilans, kazali wam przyjść z przychodni? Mi polecili przyjść po 9 miesiącu do 12 miesiąca, chyba jutro zadzwonię, umówię się i będzie z głowy, no i jeszcze ortopeda nas czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej. Ja nie mogę spać kompletnie. Mam obawy. Jutro idę do ginekologa. Agnik wracam, wracam po dlugiej rodzące dłonie Twe... Hehe wiesz mi się przypomniał (sorry). Kochana chce Cię spytać to co inka nie będę się powtarzać. Inka u nas dzwonią kiedy mamy przyjść (albo wysyłają coś) , ale zaiwadamiają. Chyba bilans ma być u nas na roczek. Jak tam postępy w ząbkach ? My kupiliśmy basen wielki i za głęboki niestety. Ale baliśmy się świetnie. Mała nurkowała. Cieszyła się. Zastanawiam się co zrobić z tym morzem w Chorwacji czy kupować jakieś specjalne pieluchy, czy może w ogóle noego wchodzić z nią. Oglądałam dzisiaj pogode to tam po 38 stopni w cieniu!!! Masakra. Mały namiot plazowy mamy może nie będzie źle. Miłego dnia kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale upal, pot sie leje po tyłku. wczoraj dalismy malego do babci na caly dzien, niech sie kobita przyzwyczaja :P, a sami poszlismy do kina i na obiad, milo sie tak zrelaksowac, w nastepny weekend chcemy go dac na noc, bo pojedziemy na zlot starych aut jako ze moj chlop takowy posiada, to bedzie pierwszy wypad bez Tymka. Majka nic nie slyszalam o zamknieciu forum, a skad masz te wiesci? Ja bym wziela te pieluchy, zawsze lepiej miec niz nie miec, najwyzej na miejscu zadecydujesz czy woda jest za zimna czy nie. Tez mamy basen ale mini mini dla malego i wiekszy dla nas, mam ochote teraz sie w nim zanurzyc :) Inka jezeli chodzi o spojenie to ja w ciazy nic nie czulam, teraz boli mnie tylko w jednej pozycji tzn jak leze i chce podciagnac d*pe do góry, ale to sie zdarza rzadko wiec nic z tym nie robię.Mam za to inny problem stawy mnie bola, rano sa sztywne, zaczelo mi sie po ciazy wlasnie, jutro zrobie morfologie i inne badania tak na wszelki wypadek, mam nadzieje, ze to tylko starość :P Co do bilnasu mnie nic nie mowili , mam przyjsc tylko na sczzepienie jak skonczy rok, moze wtedy zrobia ten bilans. Agnik witamy, miesiac w szpitalu wspolczuje, ale dobrze ze pobyt tam przyniosl jakis efekt. A jak u Oliviera z mowieniem, gada cos? Jola no tesciowa non stop moze byc uciazliwa, ja nie wiem czy bym to wytrzymala :P, ale jak piszesz jest tez duzo plusow tej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) majka, uważam tak jak lolipop, pieluchy możesz wziąć, dużo miejsca to nie zajmuje, a przecież i tak jeśli ją do morza wsadzisz, to na chwilę, to ciepłe może, więc raczej jej nic nie powinno być. tak przy okazji gdzie można takie pieluchy kupić? bo tak się przymierzam i przymierzam do kupna... ząbki są dwa, noc znośna, zobaczymy co będzie dalej ;) ---- lolipop, ano mały niech przyzwyczaja :). i jak nie ma problemu żeby został z babcią? stawy mówisz, to zapewne starość :D. moja znajoma też tak miała, ale w sumie nie wiem, czy jej przeszło, rodziła 4 miesiące temu. a jakie badanie oprócz morfologii będziesz robić? jeny ja muszę w końcu do dentystki, już mi się śniła :D. no i żadnej morfologii po ciąży nie robiłam, też by trza było zrobić. ja lubię swoją teściową, ona mnie też raczej ;), ale na codzień to ani ze swoją mamą, ani z teściową bym nie wytrzymała :D, taka zosia samosia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, co ty jakie zamykanie cafe ;), toż to taki biznes, tyle ludzi z tego korzysta, wchodzi, reklamy itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli któryś z waszym maluchów korzysta, to teraz w aptece dbam o zdrowie, można też przez net zamawiać i odbierać w aptece, pieluchy pampers premium care są po 40 zł. także nawet tanio, my je na noc zakładamy, choć już tak bardziej z przyzwyczajenia ;), bo active baby też dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka jak już zabki widac i sie wyrznely to powinno byc spokojniej, u naszego ida na gorze 2 ale zdecydowanie wolniej niz te na dole. Pampersy do wody widzialam w rossmanie babydream pakowane chyba po 10 sztuk. co do badan to zrobie OB, CRP i ten czynnnik reumatoidalny jak bedzie tani, zobaczymy, troche to uciazliwe, bo rano jak wstaje to chodze jak robocop zanim sie rozruszam :P Ja akurat Pampersow nie lubie wole Dade, Pampersy pare razy nie wytrzymaly calej nocy, a Dada tak. Maly babcie i dziadka uwielbia, wiec w ogole nie ma problemow zeby z nimi zostal, cieszy sie strasznie jak ich widzi, oni tez mu atrakcje zapewniaja, w koncu to ich pierwszy wnuk, moi rodzice sa juz spokojniejszi bo dla nich to juz czwarty wnuk :) spadam ogarnac chalupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Taki temat był założony ,,Jutro zamykają forum'' wyświetlił mi się w Świeżych tematach. Właśnie nie kupiłam jeszcze tych pieluch i kompletnie nie wiem gdzie kupić. Dzisiaj mamy zacząć się pakować, bo w lesie jesteśmy. Inka ja tam samo jak ty. Wszystko sama. Teściową mam tajną, ale teścia lepszego :-). Dzisiaj sprzedaje małą mamie i idę w poszukiwaniu jakiegoś stroju dla małej, tych pieluch. No i muszę ginekologa zaliczyć, bo mi się okres spóźnia 2 dni, a biorę tabletki. Chociaż ostatnio miałam zatrucie pokarmowe miesiąc temu więc ciąża nie wykluczona. Ja troszkę mam dola, a mąż się cieszy i stwierdził, że pół roku w tą czy w tamtą, a ustaliliśmy że staramy się od stycznia. Ale w sumie nie obrazilaabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albert już śpi z 1,5 h, szaleństwo ;) --- loliopop, no to pięknie że uwielbia dziadków, zawsze to lepiej i to lżej będzie z myślą, że zostawiasz dziecko z osobami, które akceptuje :) --- majka, a test robiłaś? ;). dwa dni, to nie jest dużo. ja o ciąży mam trochę mniej regularne niż przed, ostatnie kilka lekko skróconych tak 25, 26 dni, no ale to jeszcze pewnie tak po ciąży, no a może i zostaną takie skrócone. --- Co o pieluch, to ja tylko przez kilka dni huggiesów używałam, ale to było daaawno i mi nie podpasowały, no i jedziemy na pampersach. Czy wasze dzieci miały jakieś odparzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka teraz Ci śpi? Jezu marzenie moja bawi się w turystycznym, a ja leże i analizuję. Dzisiaj kupiłam i tak jakoś nie mam odwagi zrobić. Wiem, że głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja miała odparzenia i to dość mocne, ale przeszło. A ile się naplakala. Wiem, że nie dużo. Akurat dzisiaj miałam mieć wizytę, bo chodzię do niej na kontrolę co pół roku więc zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera zrobiłam test i druga kreska bardzo słaba. A to niby zobacza ciążę pozamiaciczną. Kurde boję się, że może być coś nie tak przecież brałam tabletki anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka nic nie chxe mowic ale chyba jestes w ciazy :) ja mialam bardzo slaba kreske i to nie byla pozamaciczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet bym się cieszyła jakby się okazało, że będzie dzidziuś. No ale boję się. Brała tabletki, miałam jelitowkę więc tabletki zmniejszyły swoje działanie, ale jednak je brałam. Boję się że coś się będzie działo. Chociaż moja koleżanka brała tabletki, przepuściła parę i okazało się że jest w ciąży, a dowiedziała się dopiero w 9 tygodniu. Dziecko zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, no to się porobiło :) a jakieś objawy sugerujące ciążę zauważyłaś? ;) nie ma znaczenia jaka jest ta kreska, tylko oby choć trochę widoczna ;), to pozytywny. najlepiej zrobić b hcg. u mnie w ciąży pozamacicznej test był wyraźnie pozytywny, nie ma zasady. a jak byłam w prawidłowej ciąży, to 2 dni po terminie wyszedł mi dziwnie, tak jakby był jakiś uszkodzony, bo oba okienka były całe różowe, ale i tak wiedziałam że to ciąża ;)..ale następnego dnia rano zrobiłam drugi i druga kreska była taka średnio widoczna, no ale to był dopiero sam początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co wczoraj od 4 rano miałam wymioty. Ale z Olą było zero objawów. Ochotę na jakieś tam potrawy, ale to chyba nie przez ciąże. Za szybko na jakieś takie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią że każda ciąża jest inna. Ano właśnie różnie, na jakieś wyraźnie objawy to może i za wcześnie. Ale ja np. w prawidłowej i nieprawidłowej ciąży czułam w okolicach terminu miesiączki delikatne mrowienie piersi, normalnie nigdy tego nie miałam, więc to mi dało do myślenia, a jak już się spóźniał, to niemal byłam pewna, co się kroi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o której idziesz do ginekologa? Tylko że lekarz ci jeszcze za dużo nie powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już niedługo. Ja też pewnie już teraz bym się nie przyznała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazi wie mąż, że są podejrzenia. A jeszcze tydzień temu do mnie mówił, że jakby teraz było ty byłoby fajnie. On już się cieszy chociaż nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż to co innego ;) Oj tam spoko, skoro i tak chcecie, jakby co będziesz mieć super termin porodu jakoś kwiecień, maj, dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×