Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sadness...

wiecie, że prostytutka też może się zakochać....?

Polecane posty

Gość Hailie Berry-Winter
Brnie, bo się zauroczył. Widzi wszystko w różowych barwach. Ale zauroczenie za jakiś czas opada i zaczyna się widzieć prawdziwie. Wysyłaj te CV, to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cieakawości
3 kobiety w łóżku? Ile ma lat? Ile Ty? Od kiedy w zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cieakawości
i czym się zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 26 a on 24. Robię to 4 lata odkąd skończyłam studia pierwszego stopnia. On dopiero będzie się bronił, studiuje zaocznie elektrotechnikę i teraz robi staż także w sumie dopiero się rozkręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A teraz powiedzcie,
która/który z was zaakceptowałby prostytutkę/byłą prostytutkę jako dziewczynę/narzeczoną syna/brata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 3 lartnerki a ty?.
30000 partnerów? co za głupi facet po chuj mu to młody i głupi zarazi się czymś i będzie miał milość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 3 lartnerki a ty?.
dziwne, ze wiedzial i sie spotykal dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak go kochasz
to go nie krzywdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylo milion razy
zakochal sie lub szuka dymania bo inaczej tego nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak go kochasz
jakby szukał dymania to nie z nią na pewno się zakochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co byś zrobiła
gdyby przyszedł jako twój klient?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość największym dowodem że go
kochasz jest to, że zerwiesz z nim kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to co piszesz
bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to co piszesz
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 789ujnxcvbnm
Tak czy siak lepiej chodzić/związać się z prostytutką niż z przeciętną kobietą bo w przypadku prostytutki facet wie na czym stoi ( czyt. poczucie bezpieczeństwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to co piszesz
że co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno właśnie
to najlepsze z prostytutkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno właśnie
ale nie wiem czy bym chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniemmmmmmmmmm
nie powinnaś za niego wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo w tych jego wiadomościach jest ciepła... nie wiem niby rozstanie definitywne a tak ciężko odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men90
Jako facet powiem tak, poprostu zmień zawod. Milosci sie nie odrzuca a tobie trzeba pomóc bo napewno czujesz sie z tym zle a tak naprawde to nie twoja wina! Ludzie maja w pogardzie dziewczyny ktore sa zdolne do takich rzeczy a robia to bo czuja sie niekochane, odrzucone, skrzywdzone albo z biedy, i sam bym sie chetnie zaprzyjaznil z taka bo prostytutki nie maja przyjaciól, za to maja takie same uczucia, i swiadomosć dramatycznych perspektyw na przyszlosc!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mi!!!
poprosiłaś go żebyś mogła zobaczyć go nago, jakie to uczucie widząc tylu mężczyzn codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie patrzę na tamtych. Nie pamiętam ich. Szczerze mówiąc on był "jedynym mężczyzną" w mojej głowie którego widziałam nago. Jakie to uczucie? Cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwi Was to, że wiedział i spotykał się dalej? już po mnie pocałował, dowiedział się w miarę wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Another sunny day
jako kobieta moge Ci powiedziec ze z mojej perspektywy to robota jak kazda inna. Nie zachowuj sie jakbys byla gorsza niz inni i nie daj sobie tego wmowic. Trzymam za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza von B.
Przeczytałam cały temat i postanowiłam opowiedzieć Ci, autorko, swoją historię. Tzn. nie do końca moją :) Nasza rodzina jest dość specyficzna. Duża, nadęta i skonfliktowana ze sobą. Ale w sytuacjach granicznych jesteśmy razem. Mam kilkoro kuzynostwa. Jeden z kuzynów jest niewiarygodnie przystojny.Wysoki brunet, klasyczne rysy twarzy, świetna praca i perspektywy. Podkochiwałam się w nim w dzieciństwie i gdyby nie był spokrewniony, chciałabym mieć z nim dzieci :P I pewnego razu przyprowadził na którąś z rodzinnych uroczystości dziewczynę. Bardzo ładna, zadbana ponad normę,zgrabna. Ale coś było z nią nie w porządku, wyczuwało się jakąś tajemnicę. Siostra kuzyna (moja kuzynka) nie cierpi mnie z wzajemnością, ale widziałam po niej, że podziela moje wątpliwości, dotyczące tej dziewczyny. I od słowa do słowa, postanowiłyśmy ją sprawdzić. Skorzystałyśmy z pomocy kolegi, studenta informatyki, który przetrzepał internet, FB, etc. I cóż się okazało? Nasza tajemnicza dziewczyna widniała na jednym z portali dla call girl. Co ciekawe, na stronie były również opinie klientów, dotyczące jej osoby. Zawarłyśmy chwilowe przymierze i postanowiłyśmy się z nią rozprawić. Akurat zbliżała się komunia naszej kuzynki, więc nie trzeba było długo czekać. Wydrukowałyśmy zdjęcia naszej tajemniczej pani, opinie klientów, wiadomości z FB i włożyłyśmy do ślicznych, zgodnych z motywem przewodnim imprezy, kopert. Pojechałyśmy do restauracji dzień wcześniej i na każdym talerzyku (oprócz dziecięcych i głównej zainteresowanej) położyłyśmy taką kopertę. Mamie kuzyna (mojej cioci) dołożyłyśmy gratis-opis jednego ze spotkań niedoszłej synowej, wykonany przez klienta. I czekałyśmy na DOOMS DAY. Goście byli przekonani, że w kopertach jest plan części rodzinnej uroczystości. Zdziwili się tylko, że koperty leżą na talerzykach. Jedna po drugiej, koperty były otwierane. I słychać było urywane rozmowy, aż wreszcie zapadła cisza. Wszystkie spojrzenia zwrócone zostały ku naszej tajemniczej pani. Kuzyn prawie płonął. Dziewczyna domyśliła się, co jest w kopertach. Wzięła torebkę i wyszła z sali. Spojrzałyśmy z kuzynką na siebie. Bingo. Od tamtego zdarzenia minęło 1,5 roku. Kuzyn ma inną dziewczynę, z dobrej rodziny, kończącą studia. Nikt nie domyślił się, że to był nasz pomysł. Nikt, oprócz cioci. W końcu najlepiej zna swoją córkę. Sojusz z kuzynką ustał wraz z wykonaniem zadania :) O tamtej dziewczynie więcej nie słyszeliśmy. W rodzinie nikt nie porusza tego tematu. Jeśli zdecydujesz się być z tym chłopakiem, miej w pamięci "moją" historię. Nie wiem, z jakiej on pochodzi rodziny, ale zawsze możesz trafić na taką kuzynkę jak ja czy ona. Czego Ci nie życzę. Z głębi serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Another sunny day
Facet ma mozg i wola wole, zdradza to wie co robi. Jakby go przerznela z bronia w reku przy skroni to bym miala pretensje do niej, a jak sam poszedl to do kogo mam miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja z nim rozmawiałam, on jest jedynakiem jego rodzice prowadzą biznes zapytałam co na to jego mama jakby wiedziała że się ze mną spotyka a on, że nie mogłaby wiedzieć o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×