Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka13091988

Mam powyżej 100kg kto chce dołączyć do odchudzania.

Polecane posty

Gość Natka00
Czesć ja tez mam problem z odchudzaniem nic mi nie wychodzi waże ponad 100 kg:( odchudzam sie odchudzam i wciąż efekty jojo są:( Może mozesz na gadu pisac bo na internecie nie siedze za czesto a gadu mam w telefonie, bedzie mi razniej... Pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka00
Hej jest tam ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem wczoraj byłam w pracy i nie mogłam pisać mi waga poszła o 700gram w górę i sie tak męcze z nią ale musi być jak najszybciej 99,9kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka00
Hej mi tak bardzo brakuje motywacji, że nie wiem co mam robić. Przez parę dni jest ładnie pięknie a potem ta pokusa może kawałek tego tego i tak potem od nowa:( A ty co robisz, jakąs masz diete czy sama sobie ustaliłaś co będziesz jadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Natka00 ja też już nie mam motywacji :( Rozumiem to, co czujesz. Też sobie teraz na wiele pozwalam. Wcześniej to miałam wyrzuty sumienia a teraz już jem na lajcie i to mnie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka00
No to widzę mamy ten sam problem, czyli już powróciłaś do poprzednich nawyków czy to chwila słabości, ja postanowiłam wziąć się za siebie, ale czasem brakuje mi wsparcia. Chciałabym zacząć biegać ale się wstydzę, tego jak wyglądam, mam nadzieję, że w któryś dzień wezmę się w garść i ruszę. Ale ja najpierw chcę przygotować się jakoś psychicznie do tego:) że jak zacznę się odchudzać to już na całość. Jestem na dobrej drodze:) Mam nadzieję, że nie przerwiesz tego co zaczęłaś no bo wielka szkoda już tyle schudłaś. Zawsze tak jest zejdzie parę kg i potem już się nie chcę. Ale myśl pozytywnie będzie dobrze jestem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki ja znów od jutra zaczynam odchudzanie muszę schudnąć i nie ma bata muszę byc piękna do lipca chce byc wkońcu Bogina sexu i pożądania. JUTRO POSTARAM napisać co robiłam że schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki ja znów od jutra zaczynam odchudzanie muszę schudnąć i nie ma bata muszę byc piękna do lipca chce byc wkońcu Bogina sexu i pożądania. JUTRO POSTARAM napisać co robiłam że schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka00
No ok czekamy:) moze wezme przykład z Ciebie:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka00
A ćwiczysz jakoś?? To jesz tylko te 3 posiłki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie jezdziłam na rowerku stacjonarnym ale przestałam ale znów zacznę i kurczę zaczełam podjadać znów i waga w górę ale muszę dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filin
zacznijcie od oczyszczenia organizmu i zatrzymania apetytu. jak oczyścicie organizm, pozbędziecie się wody z organizmu (też trochę wagi) i uregulujecie metabolizm (przez co będziecie chudły bez jojo, a waga będzie się utrzymywać). Dla mnie sprawdziła się Nopalina (nie ma w sobie chemii, nie ma ściemy, że jak będę brała Nopalinę to będę laską już następnego dnia, tylko konkretnie piszą jak działa, jest bezpieczna i wuuuhooo skuteczna). jako zwalczająca kilogramy po ciąży z czystym sumieniem polecam. No i nie zapominajcie zdrowo się odżywiać, nic samo się nie robi :) i trochę ruchu też nie zaszkodzi :))) ahaha, a tu są szczegóły www.nopalina.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę mole mam problem waga mi skoczyła mi w górę i no i jak od nowa zacząć żeby wróciło do normy za dużo słodkiego zaczełam jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka00
"Ale jestess gruba" Jak ona ma się odchudzać jak widzi takie komentarze?? Przy odchudzaniu należy wspierać a nie człowieka dobijać bo w końcu przestanie całkowicie, i nie wiem co wtedy zacznie jeść jeść jeść i koniec. Ja ją wspieram mam nadzieję, że jej się uda. Aczkolwiek ja jak zacznę odchudzanie to chcę je skończyć i nie przerywać, wiem, że będzie cięzko ale w końcu się przyzwyczaję. Malinka13091988 może nie przerywaj bo to na dobre nie wychodzi schudłaś już i znowu przybierasz bo wracasz do starych nawyków, no proszę Cię szkoda zaprzepaścić tego. Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda to mi zleciala w wrześniu i mięśni nie spaliłam bo nie prześilam się tylko sobie pozwoliłam przez 2 tygodnie do słodyczy i poszło mi o 1,5kg ale nie poddaje się może i jestem gruba ale i schudnę i mogę przyjmować krytykę... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka00
Dobrze, że się nie poddajesz:) Jak ktoś chcę i naprawdę wierzy że mu się uda to schudnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ale straciłam motywację do odchudzania ale nie mogę się poddać muszę pokazać temu chujowi że jestem jeszcze piękna. Ale dzis waga już mi pokazuje 103 z kawałkiem niż 104,7 lub 105,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka00
Ja też powoli tracę motywację, nie mogę się przyzwyczaić do regularnego jedzenia, na dodatek nie mogę znaleźć pracy:( i to wszystko mnie dołuję. Ostatnio nic mi się nie chce. Wszystko mnie denerwuję nawet błahostki, jeszcze pies doprowadza mnie do szału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka00
Ja tak samo się nie poddaję, no może czasem jak mam chwilę słabości ale trzeba to zmienić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka00
Mam GG 12967458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga mi dziś pokazała 103,5kg ale muszę dać radę. Ale i też mam dylemat bo na innych 2 waga mi pokazuje że warzę 102,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×