Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka13091988

Mam powyżej 100kg kto chce dołączyć do odchudzania.

Polecane posty

Malinka widze że się trzymasz :) Super. Zważ się jeszcze na jednej wadze i zobaczysz która daje prawdziwy wynik. Ja chyba muszę wymienić baterie, bo zaczynają szaleć i czasem pokazuje 60 dkg więccej. Oczywiście nie patrze na mój wynik, tylko na moich dzieciaków, bo wiem ile ważą a nie przytyją w ciągu dnia pół kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko widze że się nie poddajesz, możesz napisać na wygląda Twoje menu i czy ćwiczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem wszystko co normalne i zdrowe mięso gotowane na sniadanie płatki owsiane na mleku obiad to różnie dziś rano jadłam jajecznice z 2 kromkami cheleba i 3 jabłka i surówka z marchewka i jabłkiem i warzywa na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga pokazała dzisiaj 65,2 kg :) je je ^^ coraz bliżej ;) Nie wiem ile jeszcze mi to wszystko zajmie ale jak nie zejdę poniżej 55 to nie odpuszczę ;) Muszę zacząć pisać na forum to nabiorę więcej motywacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka00
Cześć ja to się chyba poddaje:( Ale reszcie życzę Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka nie poddawaj się jak zaczełas trenuj silna wolę. Ja też miałam że waga mi się zatrzymała a jak się ruszyła to 2kg prawie w jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka00
No postaram się:) Ale jest cięzko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dołączę do Was jeśli można. Mam ten sam problem co Wy. Ważę 65 kilo przy wzroście 164. Chciała bym wrócić do swojej wagi 55 kg. Opowiem teraz coś o sobie:W tam tym roku miałam wagę 57kg i postanowiłam ,że chce ważyć mniej i spróbowałam diety Dukana.Udało mi się dojść do wagi 50 kg.Niestety nie ukończyłam jej do końca i kilogramy wróciły z nadwyżką:(Niedawno próbowałam swoich sił z tą dietą po raz kolejny ale niestety tym razem nie wytrwałam długo gdyż mój organizm już jej nie tolerował i musiałam zrezygnować . Dodam jeszcze ,że nie mieszkam teraz w Polsce i to kolejny minus tego wszystkiego ,gdyż tu ciężko o zdrowe jedzenie:(Teraz postanowiłam odżywiać się zdrowo i jeść 6 niewielkich posiłków dziennie.Mam nadzieję ,że mi się to uda dojść do swojej dawnej wagi.Bardzo tego pragnę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, nie za często wchodzisz na wagę? i jak się już ważysz, to wybierz sobie jedną wagę:). I nie martw się, jak waga stoi a ty szczerze i uczciwie stosujesz dietę, może to jakiś zastój. Ja od połowy gdzieś listopada schudłam ok 10kg, waga początkowa 103kg. Teraz też kiepsko coś idzie, ale wiem, że się trochę opuściłam i muszę wrócić na właściwy tor;). No i odrobina ruchu też nie zaszkodzi:). Życzę wytrwałości Tobie i sobie też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) ja przy 80 kg też miałam 2 tyg zastój pomimo, że nie przekraczałam 1000 kcal . Nie poddałam się tylko dalej ciągnęłam dietę :) Kolejny zastój mam teraz ale tym razem nie potrafię się zebrać ;x a chciałabym 5 na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wstrzymaną miesiączkę znów i waga mi spada dziś mi pokazała103kg a miałam że już 104,5 do 105 kg przez 2 tygodnie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka00
Moja waga w końcu wynosi 95, cały czas w dół:) a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę_schudnąć
dolacze sie do Was dziewczyny. 83 kg przy 166cm, od dzis zaczynam dietę! Mój cel to 70 kg. Ciekawe czy mi się uda.. mam nadzieję! Jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powracam do odchudzania ponownie za czełam z wagi 110 mam już 105,6 i nie poddam się.... . Mój cel musi nastąpić. Ćwiczę na orbiterku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki dziewczyno, tylko tym razem się nie poddawaj choćby nie wiem co. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko dołączę jeśli można.mam do zgubienia jeszcze więcej niż Ty i może razem będzie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellomeggie
Cześć dziewczyny. I ja mogę z wami popisać. Jakieś 10 - 15 kg w dół by się u mnie przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×