Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka13091988

Mam powyżej 100kg kto chce dołączyć do odchudzania.

Polecane posty

Powiedziałam że będę pisać co czuje czego pragnę to daje mi siły. A na resztę muszę sama zapracować... . Już śniadanie zjadłam kromkę chleba z serem wędlina ogórek. ok mykam odezwie się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu38
Mogę dołączyć? 168/90kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu38
przeczytałam wszystkie posty cóż czuje jakbym czytała o sobie tak bardzo chcę schudnąć a tak bardzo nie daję sobie z tym rady , mam dość swojego wyglądu mam wrażenie że mąż mnie niedługo rzuci co ja ze sobą zrobiłam mam nadzieję że z wami będzie mi raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) U mnie waga pokazała dziś bardzo dużo.osiem kilo mniej niż wcześniej ale jednak i tak stanowczo zbyt wiele.Do wakacji muszę osiągnąć cel,choćby po trupach ;). Na śniadanie wypiłam tylko kawę,do pracy wzięłam jabłko ale mam dziś taką bieganinę,że nawet nie czuję głodu.Marzę o tym by w końcu pójść do sklepu i kupić sobie coś ładnego i aby mój rozmiar nie wprawiał w osłupienie i podśmiewanie pod nosem pań ekspedientek.Teraz czuję się jak worek kartofli,chodzę w tym co uda mi się dorwać na swój wielki tyłek a nie to co mi się podoba.Ale koniec z tym.Pierś do przodu i naprzód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki nie spodziewałam tylu postów. Ja dziś zjadłam actimel kromke chleba razowego z wedlina i serem cwiartkie papryki i ogórka na obiad 3 placki ziemiaczane i teraz tortile z szpinakiem i kurczakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dzisiaj skróciłam trening,bo musiałam częściej wychodzić z psem(chyba na jedno wyszło). Zjadłam dziś mały jogurt na śniadanie+filiżanka kawy,brokuły na obiad a na kolacje omlet z 2 jaj bez tłuszczu i 2sucharki.Nie cierpię zimy,ciemno szaro.Człowiek cały czas coś podgryzał ale trzymam się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki moja waga pokazywała wczoraj 105,4kg ciekawe ile dziś mi pokaże. Zaraz wstaje i śniadanko zjem i napisze do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka bardzo dobrze Ci idzie :)Nie poddajemy się i walczymy.Ja jestem lżejsza o kolejne pół kilograma i czuję się świetnie.Na śniadanie był dziś grejfrut i mała kawa(na rozbudzenie). Na obiad jeszcze nie wiem hmm może kalafior albo szpinak+jajko?Zobaczymy.Miłego dnia Dziewczyny,wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja lepiej się czuje jak zaczełam odkwaszać sobie organizm elinacitem i jeczmieniem widzę różnice jak diabli a ile kolezanko warzysz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość124568
Hej, Polecam super program na stronie www.klubodchudzania.pl / wyzwanie na odchudzanie Super opieka,niesamowite efekty, Dzięki nim schudłam 25kg usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej śniadanie zjedzone kromka chleba z wedlinka i serem i pomarańcz i pomidorek herbatka na trawienie teraz wypić szklankę jęczmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dobre trawienie polecam zieloną kawę max, przyspiesza metabolizm. Zmniejsza widocznie łaknienie dzięki czemu łatwiej odzwyczaić się od podjadania. Dodaje energii jak zwykła kawa (która jest niezdrowa + dorośli ludzie nie trawią laktozy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziś zjadłam na śniadanie pół kromki chleba z wedlina i serem pół pomelo. Obiad pierś z kurczaka i warzywa na patelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt żeby się nie głodzić tylko dobrze odżywiać i ćwiczenia fizyczne (cardio+siłownia) - bez żadnych tabletek i innych cudownych środków! (chyba że zieloną kawę - mnie pomogła) na wieczór nie zajadać się węglowodanami tylko najlepiej samym białkiem, żeby były efekty odchudzania :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatkaa1990 ja sie nie głodzę a młody jęczmień stosuje na odkwaszenie organizmu i powiem że dobrze się czuje po nim i nie jestem wzdęta. Tylko zaczełam więcej ćwiczyć i waga mi nie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej moja waga stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×