Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahnin

Zapraszam atrakcyjne panie na udany wieczór

Polecane posty

Zapłacę każdą sumę jeśli zadbana i dobrze wychowana pani, zdecyduje się uprać, w mojej sypialni, moją bieliznę, W grę wchodzi pranie moich skarpetek i szeroko pojętego zagadnienia związanego z okryciem sfer intymnych, potocznie zwanego majtkami :) Podnieca mnie widok, kobiety piorącej w misce wody, moją bieliznę :) Czekam na poważne oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pij codziennie soczek z ....
brahnin--po kiego małpujesz go? Brak ci popularnośći?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym zauważyć, że niczego, ani nikogo nie "małpuję" cokolwiek miałoby to oznaczać. Rozumiem, że to jakiś kolokwializm, używany w niej podniosłych chwilach, przez przedstawicieli klasy mającej się na bakier z kulturą wypowiedzi? :) Szukam kobiety, która spełni moje fantazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednakowoż odnalezienie, wśród niewiast o zaiste ambiwalentnej charakterystyce fundamentów własnego ego, tej, której parasyntaktyczny umysł będzie w stanie przekroczyć granice naznaczone socjologiczną normą, może okazać się kurewsko trudne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem z punktu widzenia wielu zagadnień, z szeroko pojętego świata nauki, biorąc pod uwagę twierdzenia, definiujące pojęcie prawdy obiektywnej, może być trudno. Jeśli jednak zastosujemy, metodę polemiki bazującej na wspólnym mianowniku, wielu wektorów, sił wypadkowych, omawiane poszukiwania mogą okazać się, dosyć łatwe. Nie sądzę aby ich trudność przekraczała, trudy, które należy wnieść w proces rozwiązywania równania kwadratowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, co autor miał na myśli, ale pojęcie "siły wypadkowe" może istnieć:) Na przykład mamy wypadkową dwóch sił i drugą wypadkową dwóch innych sił. W ten sposób mamy dwie siły wypadkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni nie polecam z nami wchodzić w głębsze polemiki dotyczące kluczowych kwestii omawianej problematyki. To my definiujemy kluczowe tezy, które są podporą nowożytnej cywilizacji. Studiowałem ongiś wierzenia starożytnych Etrusków, w których drzemią mądrości tego świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas definiowania filarów cywilizacji, naukowych debat, doszedłem do wniosku, że jednym z moich pragnień, jest wylizanie kobiecych pach ;) Przyznam się, że dopłaciłbym do tej przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest kilu podszywów, natomiast podszyw mojego podszywa, nie jest moim podszywem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w lustrze, podczas mycia zębów ujrzałem podszywa mojego podszywa, wystraszyliśmy się :) Od tamtej pory przeszło, jak po czkawce, przestałem się moczyć w nocy, po wypiciu coca coli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy jesteśmy Bogami, wyobrażamy to sobie bowiem są trzy osoby boskie, które my uosabiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy Bytami doskonałymi, o strukturze hierarchii nieskazitelnej, nie nam jest dane wtrącać się w przyziemne występki tego świata, my tu sędziujemy, jesteśmy wszechmocnymi arbitrami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, czy podszyw jest tylko znudzonym samym sobą głupkiem, czy może groźnym dla dupy kryptogejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zasady, jesteśmy Bytami które stworzyły wszystko co dokoła widzisz, jako Stwórcy nie jesteśmy zobligowani przyziemnymi czynnościami natury fizjologicznej :) Jednak jeśli umyjesz zęby i otworzysz jamę ustną, coś wyczarujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-f
nie stać cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bram i Bran, na razie widzę dwie osoby :) chyba, że weźmiemy pod uwagę fubu :) będzie was trójca poproś weronikę to wybryka ci nie tylko gacie ale i skarpetki ;) a przy okazji może powie co znaczy 👄 ... miłej zabawy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×