Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brahnin

Zapraszam atrakcyjne panie na udany wieczór

Polecane posty

To możemy się zamienić - mój z pewnością jest głupszy i brzydszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nasze jedno słowo, orędzie, wszystkie podszywy będą nasze, zapewniam Cię, że stać nas na wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida, trzeci jest w innym wątku:) Wiem, co oznacza ta emotikonka, ale nie wiem, za co ją ostatnio od Ciebie dostałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jest jedenaście równoległych kurtyn, rónoległych do siebie, wedle stworzonej przez myślicieli teorii :) Brahmin zbił jedną, był na kacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi być straszne piętno:) A co jest takiego bolesnego w posiadaniu racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dzisiaj siły się wysilać :) macie wszyscy po 👄 .. podszywy podszywających się podszywów i przeszywy popodszywanych najprawdziwszych Bramów i Arnów .. za lubienie .. ot tak, po prostu .. lubię się całować mimo podeszłego wieku ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ociezale mi idzie ogarniecie sensu tego topika i rozwoju akcji, ale powodzenia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mimo wrzynania mi się sztucznej szczęki w podniebienie w takich sytuacjach, też bardzo lubię się całować, zwłaszcza, gdy zmarszczki tak rozkosznie zakrywają moją siwą brodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc uchwyciłaś główny wątek dyskusji ;) Żeby nie było, że jestem prostolinijny, kobiecie mam wiele do zaoferowania :) Wspomniałem już o zabawie z pachami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona, tu nie ma co rozumieć, po prostu ktoś wraz z nickiem, chciał sobie zawłaszczyć, moje imponujące cechy charakterologiczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brahmin osiem lat temu, na pewnym forum :P Bawiłem się w zespół "imponujących cech charakterologicznych" :) Być może, że jestem starszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imponujace to one napewna sa :) ale na pewno nie ma wsrod nich skromnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był tylko żart Boona - moją jedyną, ale za to bardzo dużą zaletą jest rak zalet, dzięki czemu jestem wolny od nachalnego uwielbienia kobiet;) A na czym polegała ta zabawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze zart, dlatego tez sobie pozwolilam zazartowac... :) Miłego wieczoru wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czym polega ta zabawa? Ja już wiem, lubię jednak lekką niepewność w pokładach pewności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×