Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niebieskooki

Zostałem wykorzystany w autobusie

Polecane posty

Cholera co ja w sobie mam,ze ten puchatek szuka mnie tak długo aż mnie dopadnie :D Może pójdziemy dalej co?? umożliwię Ci szybkie mnie odszukanie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może byłeś zbyt wyzywająco ubrany?" K..a w zimie? Normalnie, gruba kurtka, czapka szalik, skórzane spodnie z wycięciem na tyłku (żartuję, normalne jeansy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może chociaż lateksowe, czerwone kozaki na dużej szpilce? Albo wiem! Może to te rękawiczki, też z lateksu, takie po sam bark. Maska Batmana na twarz i heja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu?Podobno zbliżają się święta, nawet batman chce zażyć świątecznego nastroju - powącha choinki, posłucha kolęd płynących z głośnika. Kto wie, co Alfred wymyśli.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak jesteś zbudowany, ale na przykład mój bar znajduje się kawałek od części dupnej. Musisz być osobliwie zdeformowany, że mógłbyś sobie do dupy dociągnąć rękawisię, To takie fetyszowe...jak stopersiaki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała, choć na święta. Przez kolejne tygodnie roku powinna trwać akcja "Tydzień z..." Gośćmi byli tacy panowie Misiowie jak Brade Pitte, Gerarde Butlere, Dzordże Kluneje, Orlande Bloome (w stroju Legolasa...) i inni. No. Rzekłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×