Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wally

Zakupy internetowe

Polecane posty

A kupujecie sprzęt elektroniczny w internecie? Ceny wtedy są o wiele niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt,ceny na sprzęt agd i rtv są zdecydowanie niższe. Polecam także szukać perfum przez internet,mam nawet swoją ulubioną stronę PsikPsik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynkainLove1988
Mnie się różnie zdarza. Czasem jestem zadowolona, czasem nie. Np. z zakupami u Allesa nie miałam problemów (pomimo tego, że kupowałam biustonosz), a jak kupilam książki przez tablicę to przyszłym zupełnie nie zgodne z opisem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam często robię zakupy przez internet, najczęściej kupuję odzież damską ze sklepu LEJDI. Mają duży wybór sukienek, każda znajdzie coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam robić zakupy przez internet bo nie trzeba chodzić całe dnie po sklepach. W tym tygodniu mam zamiar już zabrać się za zakup prezentów świątecznych oczywiście przez internet co by było szybciej. Póki co mam tylko prezent dla rodziców - klimatyczną skrzynkę na listy w kształcie szkolnej teczki z ich czasów: http://www.skrzyneczka.olsztyn.pl/index.html mam nadzieję, że się ucieszą, bo to ozdoba na ich nowe ogrodzenie :) Też oczywiście zamówiłam przez internet :D Teraz rozglądam się za sklepami z artykułami dla dzieciaków, co by i dla nich już coś wymyśleć na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez internet zamawiam odzież sportową,najczęściej ze strony NaFitness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero co skończył się tzw. czarny piątek a dziś mamy cyber mondey. Jutro jest np. Dzień darmowej dostawy 01.12.2015 i płacimy tylko za produkt. Dodatkowo do 03.12.2015 mamy koszulki męskie doskonałe na prezent dla waszych facetów tylko za niecałe 10 zł. Może znajdziecie coś dla siebie na tomishop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka8908
ja mnóstwo rzeczy kupuje przez interenet, zdecydowanie preferuje ten sposób robienia zakupów. fajne ciuszki, czasami książki lub nawet meble kupuje na http://odkupuj.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam SexWibracje.pl gdzie często zamawiam gadżety erotyczne i wszystko jest w porządku,zawsze dyskretna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście prawie wszystkie zakupy robię przez internet, nie ma rzeczy, której bym tam nie kupiła. Najczęściej są to ubrania i kosmetyki, ale ostatnio również jedzenie dla zwierząt, które okazało się dużo tańsze niż w sklepie i świeższe bo nie leżało na półce nie wiadomo ile. Od razu było widać, że jest w lepszym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaMajcher
Słuchajcie, jeśli szukacie dobrego sklepu internetowego gdzie można kupić dosłownie wszytko korzystając z porównywarki cen to ja ze swojej strony polecam http://www.cozacena.pl/ - korzystam i jestem zadowolona, nie ruszam się z domu i wszystko kupuję bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo szukałam dobrego sklepu internetowego, ale z suplementami diety i witaminami, widziałam że dobre opinie zbiera Topwitaminy.pl i faktycznie mogę polecić bo nie zawiodłam się na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dawno żadnych leków nie kupowałam w internecie. Jakoś nie miałam takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonza2334
Ja kupuję w sieci naprawdę często i szukam promocji i korzystnych cen, korzystając z porównywarki http://www.cozacena.pl/ Strona pozwala zaoszczędzić mi trochę czasu dla siebie, ponieważ aby coś kupić nie muszę stać w kolejkach i chodzić po zatłoczonych sklepach, mogę dokładnie obejrzeć towar i na spokojnie przemyśleć zakup. dodatkowo ceny są bardzo w porządku i pojawiają się promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakmam
Jeżeli chodzi o zakupy w necie to kiedyś nie powiedziałabym, że będę tak dużo ich robić. Teraz non stop a to drogeria internetowa, a to jakieś ciuchy czy buty na e-kaja.pl Wygodniej, taniej i bez wychodzenia z domu. Więc fajnie bo przychodzi Ci wszystko do domu a i zwrócić czy wymienić zawsze można. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już prawie wszystko kupuje w internecie. Od ciuchów, po buty, torebki, kosmetyki, książki, zabawki i wiele wiele innych. Aby dostać jak najlepszą cenę bez szukania po internecie co ile kosztuje korzystam ze strony internetowej http://www.cozacena.pl/ Można znaleźć co dusza zapragnie po najlepszych cenach i oszczędzam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobnie, zakupy online to czysta przyjemność gdzie dodatkowo możemy sporo zaoszczędzić nie wychodząc z domu, np artykuły papiernicze zamawiam na Shan.com.pl i nigdy nie było żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość behatiii
lubię kupować w internecie, dla mnie to spora oszczędność czasu. ostatnio zamawiałam w teletorium powerbanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep internetowy to teraz frajda w zakupie :) Jeżeli chcesz np. ładnie prezentować swój alkohol w oryginalny sposób to tutaj jest największy zbiór -> www.pl.ericolusso.com Największy !!! zbiór stojaków, barków i wieszaków na Alkohol POLECAM bo sama kupiłam w INTERNECIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o kupowaniu ubrań w internecie? Ja uważam, że to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wolny czas i nie lubią go marnować w zatłoczonych galeriach handlowych. Jeśli chodzi o Panów, to gorąco polecam sklep Ombre. Jesteśmy sklepem z odziezą męską i znamy się na trendach jak mało kto :) Wpadnijcie do nas, a sami zobaczycie :) Tu jesteśmy: www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissi
Dziewczyny, a z jakich sklepów z akcesoriami do paznokci, lakierami itd korzystacie. Musze kupić taki specjalny zmywacz do hybryd: http://www.modowostylowo.pl/lifestyle/jak-zmy%C4%87-hybryd%C4%99.html i jeszcze kilka innych rzeczy i szukam jakiegoś sensownego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×