Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorciaaa84

Golenie intymne mężczyzn

Polecane posty

Jakie kłamstwo? :) Każdy wie, że jesteś ohydnym gnomem, który tylko patrzy jak tu komu dojebać. :) Jeszcze ostatnio tak latałeś za fridą, tak jej rowek lizałeś a potem napisałam dwa zdania prawdy na twój temat i od razu larmo, ze ona kłamie a ty jesteś czysty jak łza, bo ty nie, ty nigdy, bezrobotny, obrzydliwy dziadzie z zaawansowana chorobą psychiczną. :) Jak ty w ogóle śmiesz mi zarzucać wulgarność? Ty siebie czytasz w ogóle? Wyzywasz dziewczyny od kurew i dziwek, facetów od kutasów, bez przerwy szantażujesz ujawnieniem danych albo doniesieniem czyjejś rodzinie. Jesteś psychicznym śmieciem. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U ciebie vera myślenie boli jak takimi wyświechtanymi frazesami posługujesz sie od roku.Ty nawet do ludzkiego gatunku się nie zaliczasz,jesteś w moich oczach nic nie wartą.Te ustawiczne wulgaryzmy .I ty sie nazywasz człowiekiem!! Tylko tępy frajerzyna cię zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brahmin
Nie porównuj włosów na głowie do włosów łonowych. Kobiety też posiadają włosy łonowe i też można powiedzieć, że są ona oznaką kobiecości, bo małe dziewczynki ich nie mają, a rosną dopiero kiedy dziewczynka staje się kobietą. Ale do kobiecych włosów łonowych nie porównujesz, bo pewnie cię brzydzą tak samo jak i kobiety brzydzą włosy łonowe u mężczyzn, a nie chcesz tego otwarcie przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez dowodów? 20:04 Stuknięty Apostata OOOOOOOOOOOOO kogo widzimy.Pisdusiu masz u mnie przerąbane od 2 lat wiec zaczyna sie na nowo.Cie chooju zaj**ie chadziaju popie**olony!@!" No tak, to jest bardzo kulturalny post, aż bije z niego zrównoważeniem i serdecznością. I to jest kropla w morzu twoich postów. Ja sobie piszę, co piszę, ale przynajmniej w poniekąd własnym imieniu i się niczego nie wypieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś żałosny, duchu. Nie udawaj takiego niewiniątka, każdy przy zdrowych zmysłach wie, ze jesteś szmaciarzem. :) Zdychaj w męczarniach, pedale. :) Cześć Bóniu, ja nigdy nie jadłam golonka i chyba nie chcę. Ale jak masz parówki, to daj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak to pojedziemy dalej.Kto dzwoni bezustannnie do Zeta.Nawet w czasie jak jego żona rodziła tyś trzepała dziobem do niego.Ty jesteś człowiekiem!!Wyzywasz kobiety od kurev a kim TY jesteś jak tak postepujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ci powiedział takie rzeczy to po pierwsze, a po drugie, odpierdol się na litość boską od tego chłopaka. Znowu pokazujesz jakim jesteś śmieciem. :) Uroiłeś sobie jakieś brednie i powtarzasz każdego dnia. Ja nie mam nic na sumieniu, w odróżnieniu od ciebie. :) Ciekawe co Zibi z Kanady by na to powiedział. :) O uśmiercaniu żony na przykład. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do zgolenia pachy Androgen. Takie trzydniowe, więc pracy nie jest wiele. Za to wiele przyjemności. Mojej z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak nawiasem...najzabawniejsze jest to, że nie mam numeru telefonu Zeta. :) I zostaw go w spokoju,psychiczna kurrwo To jest twój ulubiony temat, sens życia? Stalkowanie ludzi w internecie? No tak, oczywiście, ze tak. :) Nie masz innych zajęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ostatnio coraz częściej goli moja pani na twarzy. Zawsze mam zabawę z tego, jak ona mnie ogląda z każdej strony i próbuje nie zaciąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOoo to coś nowego i daje do myślenia,jak nr zmienił.Czyli domniemam że sprawdziła bilingi,Zeta na temacie nie ma.Wszystko jasne już nie trzeba dopowiadać wywłoko.Jakby na mnie to trafiło,tak bym ci pasem dupsko złoił że miesiac byś nie mogła usiąść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pogrążaj się, pajacu. :) Co jeszcze wymyślisz? No, uruchom ten mikroskopijny móżdżek i pierdnij czymś jeszcze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty szmato tak rozwalic życie komuś!!!Po cholerę tutaj siedzisz!!Po chooja dzwoniłaś.Niedawno powiedziałaś tutaj na cafe,ze masz stały dostep do niego telefoniczny,WSZYSTKO JASNE.Wsypałaś sie jak dziecko.Kurva bym cie rozpiertolił o mur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, golić męski zarost twarzowy lubię. To takie ekscytujące i podniecające. Obawa jest, obustronna nie bój się. Nie tak, że ty boisz a ona nie. Ona też boi by krzywdy nie zrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem że się boi. Ale jest przy tym ta zabawnie ostrożna, delikatna. A to przecież tylko moja twarz. Jestem wojownikiem a nie metroseksualną pizdeczką :-) Nieraz już sam się zaciąłem. W każdym razie jest to bardzo przyjemne i podniecające. Lubię na nią patrzeć jak to robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawa zawsze jest, choćbyś z kamienia był, że tak się wyrażę. I nie ma to nic wspólnego z twoją samczą naturą, że jest ostrożna. Podniecające, a jakże! Patrzy na ciebie i lubi wtedy twoją twarz. I oczy które się przymykają. I usta, gębę która staje się gładka. I jeszcze pewnie inne części ciała lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepadłaś z kretesem wypaplałaś sie.Myślałaś że sie nie domyśle.A nawiasem mówiąc Zeta szybciej znałem od ciebie.mieliśmy wspaniałe relacje Tylko TOBIE uwierzył i rozpiertoliłaś naszą znajomość.Teraz ma czego chciał.Na mnie sie by nie zawiodł.No co był naiwny i w porządku ten Zet a TY go wykorzystałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty go kochasz, czy co? Nie możesz przeboleć tego, ze Zetu jest heterykiem? :D Skończ jego temat, jak tak pragniesz jego bliskości, to napisz do niego. Zetu jest mi dobrym znajomym, bardzo go lubię, jak każdy,oczywiście poza tobą, zawistny, mały człowieczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu masz rację, wszyscy co to przeczytają będą wiedzieć że masz nierówno pod sufitem:O normalnie żal🖐️ wracając do tematu to...jest mi to oboętne czy facet sie goli ''tam'' czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm1
oj vera nie szkoda życia inteligentnej osobie na zniżanie się do poziomu tego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabliczka78--Ty ze mna nie zaczynaj bo zapomniałaś o czymś Mówiłem Ci ćwoku nie pogrążaj sie.Co obchodzi mnie jego światopogląd??Nawet o tym nie wiedziałem.Dalej go top.I ty go lubisz??śmiechu warte.Widać prawo młodości ci wychodzi.Czyli GŁUPOTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×