Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorciaaa84

Golenie intymne mężczyzn

Polecane posty

W realu rozjebałbym Ci łeb za taki tekst. Tu nie będę dyskutował, bo w rzucaniu gównem jesteś nie do pobicia. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsce zamieszkania ducha nie jest tajemnicą. :) Sprawdź sobie maila, bo mam do Ciebie pytanie techniczne. :/ (żartuję, tak naprawdę chcę się z Tobą ruchać, pod warunkiem, że Twoja Kobieta będzie w pokoju obok. :P), a tak poważnie to Debian nie chce współpracować. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właściwie też podziwiam. Mnie nie chciałoby się tyle czasu tracić. Przecież ten gość pisze jak by naćpany był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest pijany, jak zwykle. Oblewał rocznicę Stanu Wojennego. Wieść niesie, że ubrał się w zomowski uniform, spuścił żonie wpierrdol pałą a na koniec dnia zjechał pod oprawiony w heban portret Generała Jaruzelskiego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera z cheshire
Nienawidze gdy kobieta ma taką ściere w gebie, stara sie być bardziej męska od pudziana, jako facet wiem ze lepiej zjechac na ręcznym niż takie żula jako druga połówke mieć. Takie slownictwo nie pasuje do kobiety, i nie ma opcji lalka, byś była na jakimkolwiek poziomie, bo tak jak zakładanie brudnych majtek po kapieli. Nie wiem czy rozkminisz myśl bo niskich lotó bywasz, ale kobieta kobieca tak się nie wyraża i to bez znaczenia czy jest w pracy na imprezie czy pisze w necie. Bo jezeli gdzies tam udajesz inna to w domu pewnie dłubiesz w nosie wkładasz palece w ucho i go lizesz, nie bez szans kobieta z pomyjami w gebie przez słowo pisane czy jęzeyk mówiony to porazka dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera z cheshire
Takie slownictwo nie pasuje do kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera z cheshire
byś była na jakimkolwiek poziomie, bo tak jak zakładanie brudnych majtek po kapieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już najebany się podszywa pod mój zbanowany nick. :D Ten to ma dobrze porobione w czaszy. :D Zdychaj już, zaraczona kurrwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera z cheshire
nie bez szans kobieta z pomyjami w gebie przez słowo pisane czy język mówiony to porazka dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera z cheshire
Zdychaj już, zaraczona kurrwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ducha mi to
nie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera z cheshire
ale kobieta kobieca tak się nie wyraża i to bez znaczenia czy jest w pracy na imprezie czy pisze w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera z cheshire
Ta to ma dobrze porobione w czaszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak, ale to ten sam gatunek podludzi - brak życia, pracy, sukcesów, miłości, przyjaciół, wyobraźni, miłych wspomnień, wiedzy, zdrowia i tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera z cheshire
ale to ten sam gatunek podludzi - brak życia, pracy, sukcesów, miłości, przyjaciół, wyobraźni, miłych wspomnień, wiedzy, zdrowia i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera z cheshire
kurrestwo a nie szajs takie go stworzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch się grzybów nażarł. Niedługo padnie, ale rano niestety znowu siądzie do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera z cheshire
Tedy tu romantyzmu nie ugości żadna dusza umęczona, jeno rozpusta dominuje i chuć nienasycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera z cheshire
chciałabym żeby duch potrzymał mnie kiedyś za cipusię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×