Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katjaa

Moje życie jest monotonne

Polecane posty

Brakuje mi normalnego życia,pracy,chodzenia do kina, na koncert. Tak jak jeszcze kilka lat temu. Mój dzień zazwyczaj wygląda tak: 9.30 pobudka, później prysznic,makijaż,śniadanie 10.30 wychodzę z domu idę albo na zakupy do Biedronki 11 przychodzę z zakupów po 11 znowu wychodzę z domu ,aby gdzieś zanieść CV 13 wracam do domu sprzątam pokój, bo rano nie zdążyłam tego zrobić jem obiad o 15 siadam przed komputer i tak ślęczę na necie do 17 17.30 oglądam serial Julia na TVN 18 jem kolacje po kolacji słucham muzyki,czytam gazetę,oglądam trochę telewizji Jest ok 22 znowu włączam komputer i tak ślęczę do 1 w nocy na necie Zasypiam po 2 I tak zleci mój nudny dzień niczym dobrym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz znikam znowu, bo nie skończyłam rozwiązywać krzyżówki w gazecie :( Czuję się jak emerytka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od facetów odpoczywam :P Pracy szukam Coś trzeba oglądać, aby przestać myśleć o swoich problemach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jay zii?
Podaj @ to zabiore Cie na party ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jay zii?
Do jakiegoś klubu no cóż chcialem pomoc trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmrau
moje dni ostatnio wygladaja troche podobnie, tylko ja czekam na wene do szukania zleceniodawcow. a jak ci nudno, to wyjedz. jak ciagle bede miala malo pracy do listopada, to wyjade do Peru na jakis czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×