Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Gość moniaszek
Aniu jak spotkanie z polozna? umowa na krew tez podpisana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ciekawe czy Kamylaka i Titanium urodzily???bo chyba sie jeszcze nie odezwaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa12345612 moje gratulacje!!!!ciesze sie ze z mała jest wszystko ok jest zdrowa i masz juz swoja córeczke obok siebie :) a duza sie urodziła? Dobrze ze napisałas do nas bo przyszłym mamom, które jeszcze nie rodziły potrzebne jest wsparcie jak wiemy ze kolejna o mama ma zdrowe dziecko :) Co do tej szyjki to musi mi lekarz wyjasnic wszystko na przyszlej wizycie bo ja nigdy nie pytalam o dlugosc tylko czy wszystko jest ok i tak do tej pory bylo. Agata fajnie ze z Zuzia jest wszystko dobrze i ze Ty szybko dochodzisz do siebie. Ja tez chetnie zobaczyłabym Zuzie annapopielska@gmail.com Monia umowa z położna podpisana i zestaw do pobrania krwi zakupiony, oprocz tego kocyk kupiony i padam juz z nog. Kurcze juz teraz widze ze z kazdym dniem jest mi coraz ciezej. Teraz leze i odpoczywam juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie dziewczyny juz od dluzszego czasu sie nie odzywały ciekawe co u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Zuzia jest cudna!!!ja juz widzialam:-) Aniu a jaki kocyk kupilas?bo ja dzis na allegro ogladalam i nie mam pojecia jaki wybrac?z jakiego materialu kupilas?polarek,bawelna,mikrofibra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
a polozna cos ciekawego Ci mowila?jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ten jeden kocyk mam z mikrofibry a drugi mam antyalergiczny z akryl (sztuczny ale bardzo milutki). Ten grubszy nie kupilam za duzy tak zeby pasował mi do wozka w razie czego jak bedzie zimno. A co do polożnej to nic konkretnego nie mowiła, mowila tylko ze jak zacznie sie dziac cos niepokojącego mnie czego do tej pory nie miałam to zeby od razu do niej dzwonic i ona przez telefon mnie poprowadzi każe mi cos tam zrobic i ze wszystko będzie dobrze. Powiedziała tez ze jak z usg wychodzi ze wczesniej urodze to trzeba sie z tym liczyc. Mam jej słuchać i razem damy rade powiedziała :) w sumie to fajna symatyczna babka z niej. A jedyna jej rada zanim pojade do szpitala zebym dobrze zjadla i nie pojechala z pustym zołądkiem bo potem przez caly porod nie dostane jedzenia a sam porod to duzy ubytek energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
aha pytam bo u mnie jest tak ze oprocz samego porodu mamy jeszcze 3spotkania z polozna.pierwsze mam za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
aha pytam bo u mnie jest tak ze oprocz samego porodu mamy jeszcze 3spotkania z polozna.pierwsze mam za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
mozliwe:-)pewnie powie co i jak.co zabrac do szpitala itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak a ja takie rzeczy miałam już wczesniej u mnie spisała wszystkie badania przejrzała usg wypelnilismy razem plan porodu co ja bym chciała powiedziała mi ze dziecko bedzie od razu przebadane pod katem tokso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
a o swoja szyjke podpytalas?pewnie cos by powiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja rozmawialam ze swoją polozną,mowila ze najwazniejsze ze szyjka jes zamknieta i jak juz bedzie 35tc to spoko:-) wiec Ty Ania sie nie martw. ja mam uwazac na siebie,nie zmywac podlog,nie stac 3godziny przy garkach i nie latac na zakupy:-) i spokojnie czekac do wizyty. dostalas fotki od Agaty?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa12345612
Dziękuję za gratulację :) Mała miała 3,43 kg i 53 cm długości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa12345612 to spora dziewczynka :) Monia jeszcze nie dostałam widocznie nie przeczytała jeszcze :) wiesz co ja juz tez staram sie oszczedzac i nic takiego nie robic a jak juz to na odpoczynki polozna powiedziala ze mam jeszcze 2 tygodnie wytrzymac i bedzie ciaza donoszona niby to nie duzo ale wiesz jak cos sie zacznie to chwila moment dlatego swierdzilam ze lepiej jest odpoczac i nie kusic losu tym bardziej ze jak wiecej leze to sie lepiej czuje bo nie czuje tak bardzo tego nacisku na krocze skurcze mnie juz łapią codziennie ale to jest jeden maksymalnie 2 i trwaja 10 sek i puszczaja wiec organizm ostro sie przygotowuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
jasne ze tak, odpoczywaj.kazdy dzien w brzuszku dla naszych maluszkow jest wazny:-) Ty juz za 2tyg.mozesz smialo rodzic:-) jak patrze na fotki malej Zuzi to juz sie doczekac nie moge:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
tez tak mysle.o ciazy dowiedzialam sie we wrzesniu a tu juz kwiecien:-) i dobrze ,niech zleca te ostatnie tygodnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak pisala Agata ze na koncowce znowu sie wiecej spi wiec juz czas leci szybciej tylke tylko ze jest ciezej juz duzo niz na poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te ktore juz urodziły mam pytanko czy stosujecie jakas szczegolna diete przy karmieniu swoich pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
u mnie z tym spaniem sie nie sprawdza. mimo ze leze, jestem na zwolnieniu to w dzien wogole nie spie, nie potrafie wiec od spania mam tylko noc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa12345612
Również przyłączam się do pytania ani :) Mi w szpitalu tak nagadali i nastraszyli o tych dietach, że teraz prawie wcale nie jem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
expertem nie jestem tyle tylko co wiem od kolezanek.zadnej kapusty,fasoli,grochu,owocow pestkowych ,najlepiej jesc gotowane ,nie smazone itd. nie wuem jak to ze mna bedzie ale nie chcialabym ze wsz.rezygnowac,chyba bede probowala jesc w miare normalnie i wtedy sie zobaczy:-) do aaaa a Ty kobieto jedz,bo skad pozniej masz miec pokarm?musisz sie dobrze odzywiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja moge spac wlasnie w dzien bez problemu :) a teraz widze ze coraz wiecej. Co do tych diet to wlasnie pytam bo u nas na zajeciach ze szkoly rodzenia mowili wlasnie zeby nie wariowac z tymi dietami tylko jesc, wiadomo ze lepiej obyc sie bez rzeczy wzdymajacych i ciezkostrawnych (choc podobno i tak nie ma reguly ze jak matka ma wzdecia to dziecko wcale nie musi) tylko starac sie jesc w miare rozsadnie i normalnie, ja tez tak zamierzam robic. aaaa12345612 rzeczywiscie Ty jedz zeby miec pokarm i sile zajmowac sie corcia :) ciekawe jeszcze jak Agata sie odzywia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
znalazlam wpis Kamylaki z 22.03 ze bedzie miala cesarke i ze psycha jej siada bo sie naczytala o chorych dzieciak.takze japewno juz jest po wszystkim.moglaby sie do Ns odezwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Spiderka a jak u Ciebie z twardnieniem brzucha?bo jakis czas temu pisalas ze teraz masz te twardnienia inne,takjakby ktos Ci pompowal.przeszlo Ci? ja mialam troche spokoju a teraz znow mi brzuch szaleje mimo tego ze caly tydz.leze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu ja od dwóch tygodni czuje się super, przed świetami sprzatałam,gotowałam itp. Wczoraj tez cały dzien na nogach. Te bóle co miałam to chyba było uciskanie na żebra,a teraz widocznie Mała zmienila pozycje i nic mnie juz nie boli, twardnień nie mam jako takich bolesnych, czasem mam skurcze - własnie takie pompowanie chwile i puszcza, ale lekarz mówiłże to już normalne. Miłej niedzielki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
to ciesze sie Spiderka ze dobrze sie czujesz. u mnie gdyby nie ta szyjka to tez az tak zle nie jest. widze Ty na swoja coreczke mowisz Mala a My na synka Maly,tak to jest kurcze jak rodzice niezdecydowani i imienia wybrac nie moga:-) Milego dzionka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×