Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Monia na kazda przyjdzie czas :) a jak tam u Ciebie z imieniem wybrane jest cos dla synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
no fajny kolorek,my mamy ciemniejszy duzo ale fajny taki jasny. z imieniem zadnych postepow.mamy kilka:Antos,Ksawier,Alex i pewnie cos z tych wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja tez myslalam o ciemniejszym ale weszlismy do sklepu to nam po prostu wpadl w oko i chcialam uniwersalny miec wozek. No a co do imienia to chociaz widze juz jakis postęp ;) zawężenie do 3 imion wiec jeszcze chwilka i cos wybierzecie :). A powiedz mi jakie masz rozmiary czapeczek kupione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Aniu to masz ten wózek co go upatrzyłam na samym początku, ale niestety dla nas za drogi wiec my kupimy Bebetto nasz polski, ale CI zazdroszczę, on jest piękny :) A u nas w brzuszku ok, na tą chwilę zmieniło się na MArcelina - waży 1800, a szyjkę mam 4cm. Poza tym dla dziecka mam kilka bodziaków i śpiszków po starszym, ale w kwietniu chce jeszcze coś dokupić i w maju zaczynam pranie i urządzanie. Tak 2-3tyg przed terminem chciałabym miec juz wszystko gotowe i spakowaną torbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym przytyłam przez miesiąc 3kg... więc już mam 11-12kg na plusie. Myslałam zę się uda do 20kg nie dobić ale jednak jeszcze 2mce x 3-4kg to 18kg bedzie jak nic, czyli jak w pierwszej ciąży, byle dziecko zdrowe miec to moge nawet 30kg przytyc, potem lato to się jakoś zrzuci :) mnie słodkie gubi, nmie pale nie pije alesłodkiego nie umiem odmówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Kurde to mam naprawde krotką szyjke skoro Spiderka ma 4cm a ja 2cm. poza tym ciesze sie ze wszystko u Was ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ze z mała jest wszystko ok kurcze muszę sie koniecznie dowiedzieć jaka ja mam ta szyjke bo teraz coraz bardziej nie daje mi to spokoju, co do tycia to ja mam już 20 ale powiedziałam sobie tez ze to nieważne jest byle był synek zdrowy pozniej cos sie wymyśli i schudnie :) a co wózka to nam tez on właśnie sie bardzo spodobał zwłaszcza sama ta jasna tkanina w sumie to zdecydowaliśmy sie na niego tylko dlatego ze dostaliśmy 30%rabatu ze szkoły rodzenia na ten wózek bo tak to tez byśmy go nie kupili bo rzeczywiście jest strasznie drogi ale jest uniwersalny i wystarczy mi mam nadzieje ze dla dwójki dzieciaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja mam 15kg do przodu i mam to gdzies hehe aby synek byl zdrowy.zgubimy te kg. dziewczyny :-) Aniu moze na wszelki wielki oszczedzaj sie do nastepnej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja wczoraj i dzisiaj leze i juz mnie wszystko boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja dzis tez caly dzien praktycznie leze w łożku ta szyjka nie daje mi juz teraz spokoju a do wizyty 10 dni ale rzeczywiscie mam zamiar teraz wiecej odpoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jeszcze na domiar zlego do poludnia Kubus wcale sie prawie nie ruszał wiec tez troche zaczelam sie martwić ale juz powoli wraca wszystko do normy chyba tez musiał troche odpocząć po swiętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
u mnie to samo.tez synek dopiero dal porzadnie o sobie zbac po poludniu i mialam obawy,tez pewnie zmeczony. lez Aniu aczkolwiek u Ciebie 35 tydz. to juz nie ma duzego niebezpieczenstwa w razie czego,na szczescie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby masz racje ale wolałabym zeby jeszcze minimum 2tyg wytrzymał w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a w jakim sklepie kupowaliscie? Ja sie długo musiałam "wyleczac" ze go nie bierzemy.. Ale nie mam rabatów na niego, szukałam tez uzywanych na allegro i czasem sie pojawiają tylko nie na takim stelazu jak chciałam albo za ciemne kolory.. Nie mogłas na ten rabat kupić 2szt? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam ANiu na ten link co podałas iwidzejest całkowicie nowa linia kolorów i koła nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu wytrzyma napewno.mysle ze jesli lekarz Ci nic nie wspomnial to z szyjką jest wsz. dobrze bo chyba by tego nie przeoczyl? masz wizyte za 10 dni wiec sie upewnisz a ja musze czekac 17dni. a Ty Spiderka masz juz swoj wozeczek kupiony c czy narazie upatrzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiderka ten co ja Wam pokazalam to jest nowa kolekcja i tkanina jest przede wszystkim nowa i znalezlismy go w salonie firmowym bebecara w warszawie zamowilismy go sobie i mozna odebrac go po porodzie bez zadnych zaliczek takze fajnie Ty sie dlugo leczylas a ja sie dlugo decydowalam bo to nie byla latwa decyzja (wlasnie przez kase) :) ten kolor 302 jest wlasnie bardzo jasny ale podobno material jest dobry tam na stronie bebecara jest jeszcze filmik o tkaninie mam nadzieje ze bedzie dobry i fajny a co do rabatu to pewnie i na 2 bym dostala ale skad moglam wiedziec ;) ja wczesniej nie przywiazywalam wagi ani do firmy ani modelu jak pojechalam to dopiero mi sie spodobał. Monia z ta szyjka to troche jest wlasnie dziwna sprawa bo ja zawsze pytam czy wszystko jest ok po badaniu i zawsze slysze ze tak, no nic poodpoczywam troche do 12 i sie dowiem na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
dlatego Aniu ta cyfra o ktorej mowisz 2,1 to nie dlugosc szyjki a cos innego.mowisz zecod poczatku ciazy masz wpisane 2,1,mysle ze to nie mozliwe.jesli to by byla dl. szyjki to mysle ze na poczatku ciazy bylaby dluzsza... chyba ze zawsze moze mialas 2.1 i sie przez cala ciaze nie skrocila. no nic ,nie ma co gdybac,dowiemy sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainap28
pewnie ze nie ma co gdybac ale dziwne jest to strasznie w ksiazeczce przebiegu ciazy od poczatku mam wpisywane co wizyta dlugosc 210 no nic jeszcze 9 dni tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu a jak masz dokladnie napisane? dl. kanalu , dl. szyjki? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na razie upatrzony jeszcze nie zamówiony, w maju zamówię. nie wiem jaki kolor, bo wybór sredni akurat z tego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIASZEK
Aniu to skoro masz wpisane szyjka macicy 210 to chyba faktycznie chodzi o to ze ma 2,10 cm ale lekarz by nic nie mówił??? dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No strasznie dziwne ale nic na żadnej wizycie nie mówił czekam cierpliwie do następnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIASZEK
tak wogole to ktora z dziewczyn teraz rodzi? juz teraz Aniu Ty nastepna w kolejce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze przede mna była titanum na 8 kwietnia ale juz sie tu dlugo nie odzywa do nas a moze tez juz urodziła i kolejna jestem ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
A po Tobie to juz chyba ja:-) niedawno byl listopad i znalazlam forum a tu juz kwiecien mamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po mnie Ty :) no czas leci i razem o wiele łatwiej jest przez to wszystko przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
moj maz to juz sie ze mnie smieje ze ciagle cos pisze na forum:-) to juz uzaleznienie chyba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×