Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Gość moniaszek
zmierzylam sobie z ciekawosci obwod brzucha- 105cm:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
119 ale tez 3tyg do przodu:-) zobaczymy jak bedzie przed samym porodem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ania a masz jakies swoje sprawdzone sposoby na zgage?bo pamietan ze pisalas ze Cie czasem dopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nie mam nic pije dużo albo próbuje cos zjeść choć podobno mozna brać leki jak np rennie ale ja staram sie żadnych leków nie brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem miewam, jak jest taka znośna to wytrzymuje ale jak mnie męczy od rana i już nie wytrzymuje to biore popoludniu Rennie własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ok,dzieki.narazie jest znosna i wytrzymuje bez lekow ale nigdy nie wiadomi:-) niby na zgage polecaja wypic kubek mleka albo jesc migdaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza_82
Zarejestrowałam się z małym do poradni chorb zakaźnych dla dzieci na Bujwida we Wrocławiu. Dam wam znać co i jak po wizycie. Co do moich poporodowych doświadczeń to ciuszki 56 jak najbardziej się przydają. Mały wazył 3 kg 53 cm po porodzie i w 62 się topił, niektóre nosił nawet 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu pytalas mnie o czapeczki jak rozmiar mam. dwie czapeczki z H&M kupiłam w rozmiarze 62, takie małe mi sie wydawały a na reszcie czapeczek nie ma rozmiaru, tak na oko chyba trzeba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Dziewczyny czy u Was tez taka zima???to jakis koszmar,snieg nie przestaje padac,4kwietnia a mamy go po kolana!!!!buuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie tez ciagle snieg i snieg :( rozumiem ze te czapeczki to kupilas na rozmiar ubranek a nie piszesz mi o obwodzie glowki na jaki kupic, bo kurcze ja tez kupilam taka w komplecie i nie mialam problemu bo tez kupilam na rozmiar ubranka 62 ale chcialam jeszcze dokupic jedna do pajacyka polarowego i tam musze juz kupic na rozmiar glowki i problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
jesli chodZi o obwod glowki to nie wiem.akurat w h&m pisza rozmiary jak na ubrankach a reszte czapeczek dostalam i nie mam pojecia jaki to rozmiar.moge zmierzyc je jak chcesz? lezysz Aniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już właśnie zmierzylam te co mam kupione :) ogólnie to tak leze, wstaje tylko żeby cos zrobic sobie do jedzenia i żeby ugotować obiad jak dłużej chodzę to czuje nacisk już spory na krocze wiec jak leze to mi jest lepiej tak raz na dzień albo dwa złapie mnie taki krótki skurcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
obwod tych czapeczek mam 36cm i 38cm. to sa takie do szpitala malutkie ale tez na pozniej bo sie rozciagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja tez czuje taki ucisk,ciagniecie cos takiego. jak leze i zmieniam bok to tez czuje taki dyskomfort,ni to boli ni ciagnie,nawet nie wiem jak to opisac.moze to dlatego ze brzuch ciezki.ja tez leze,wstaje tylko po jedzonko i do lazienki,lekarz nie mowil ze mam lezec caly czas tylko oszczedzac sie ale wole wiecej lezec dla bezpieczenstwa tymbardziej ze wizyta za 2tyg i dop wtedy bede wiedziala czy jest ok czy nadal sie skraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza a Ty dokogo chodziłas do zakaźnika, we Wrocławiu? Może juz kiedys pisałas -jesli tak to przypomnij bo zapomniałam. Ja jestem z okolic Wrocł. jeździłąm dop.Madeja,teraz juz nie bo biore leki i juz nic mi nie zmieni wizyta u niego. A żeby na Bujwida zarejestrować dziecko musiałas miec skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam 34 (to sa wlasnie te do szpitala takie pilotki) i 38. Ja tez stwierdzilam ze wole wiecej lezec i odpoczywac tym bardziej ze jest mi coraz ciezej, mysle ze dziecko uklada sie juz do kanalu rodnego i dlatego czujemy taki nacisk, ja leze tylko na lewym boku i na plecach bo na prawy juz sie nie moge przekrecic bo zaraz jest mi niewygodnie i zaczyna mnie gdzies na brzuchu cos bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ty Ania juz niedlugo pewnie zaczniesz sie pakowac do szpitala,bo juz coraz blizej:-) a oprocz wozka i lozeczka czegos Wam jeszcze brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
a co najgorsze ze przy skracaniu sie szyjki nawet siedzenie nie jest wskazane tylko lezenie bo siedzac tez dziecko uciska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak brakuje mi jeszcze wanienki, materac do lozeczka, koc narazie tyle kojarze :) no juz powoli powinnam sie pakowac tylko ubranka musze uprac ale tez musze je poprasowac a to juz wymaga stania :( a co do szyjki to jak sama pisalas niemasz bezwzglednego zakazu chodzenia wiec mysle ze jak bedziesz odpoczywac wiecej to bedzie dobrze. Jesli okaze sie ze ja mam od poczatku szyjke 2,1 to znaczy ze jak przestanie Ci sie skracac to bedziesz mogla przechodzic z nia jeszcze tyle co ja jestem w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
juz sie nie moge doczekac do wizyty a tu jeszcze 2tyg. reszte zakupow zrobie chyba po wizycie wlasnie,najwazniejsze co musze kupic to kolderka,przescieradelka,przewijak i rozek.wanienke ,lozeczko mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie jeszcze przewijak :) niby ze wszystko jest juz upatrzone poza materacem wiec juz reszte kupuje maz ja tylko koc kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ten kocyk to chybaakis cienki trzeba kupic bo to juz cieplo bedzie,czy jak myslisz?a termometr kupowalas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co właśnie cienki koc to ja już mam ale rozmawiałam z moja szwagierka która rodziła 2 lata temu tez w maju 22 i ona twierdzi ze grubsza tez sie przyda koc wiec stwierdziłam ze na wszelki wypadek kupię moze pozniej na jesień mi sie jeszcze przyda termometr jeszcze nie kupiłam ale takie rzeczy kupuje zawsze mój mąż on zawsze wybiera jakiś sprzęt elektroniczny ostatnio kupił mi cisnieniomierz poszuka zawsze opinii porównanie parametry modeli i wybiera najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u Ciebie na czerwiec to moze byc już rzeczywiście ciepło ja jakoś myśle ze urodze przed 12 maja wiec kupię grubszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tą szyją to faktycznie uważajcie, moja siostra urodziła m-ąc za wcześnie, bo jej sie skracała a ona mimo to ciągle w ruchu. Już miała założony krążek, ale niestety już chyba było za późno. Oczywiście wszystko się dobrze skończyło, ale po co nam sie dodatkowo martwić. Póki w domu nie macie innych pociech, które od mamusi zawsze coś chcą to leżcie i odpoczywajcie. Ja w pierwszej ciąży pracowałam do końca tzn. w sobotę byłam w pracy a w niedzielę wylądowałam w szpitalu (wcześniej byłam na podtrzymaniu Duphaston i coś jeszcze chyba Fenoterol - nie pamiętam), ale oczywiście wydawało mi się, że wszystko zniosę i urodziłam też za szybko. Ale w sumie w terminie bo w 38 tygodniu - tyle, że przez moje latanie musiałm mieć cesarkę. ODPOCZYWAJCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Dzieki Gien za rade,wlasnie kurde z szyjka nie ma zartow.a pamietasz w ktorym tygodniu dokladnie urodzila Twoja siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu to daj znac jaki termometr wybierze Twoj mąż:-) jesli chodzi o kocyk to ja tez jeszcze zobacze. Ja mam nadzieje ze tez urodze ciut wczesniej niz 1czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×