Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Gość moniaszek
Aniu a wogole to jakiej firmy masz cisnieniomierz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
hehe,tez mam Tech-Med

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
teraz Tech-Med wczesniej Braun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia musisz zaczekać do soboty i porównać z innym, a mierzylas jeszcze w ciagu niższe już masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
mierzylam kilka razy.spadlo ze 140 na 130.teraz bede tylko tym mierzyla wydaje mi sie ze jest wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
uroki ciazy,ciagle cos... cisnienie to jedno a brzuch mi tak szaleje ze masakra .nic dziwnego ze ta szyjka mi sie tak skrocila jak brzuch twardnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
moze ale nie musi. czesto jednak jest tak ze te twardnienia powodują skracanie szyjki.ehhhh ciagle cos.juz czekam na ta wizyte jak na zbawienie. jak bedzie wsz. dobrze to moze pod koniec miesiaca wezme sie za jakies pranie,chociaz czesci bo poten sie nie wyrobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bedzie wszystko dobrze :) no ja powoli piore i prasuje zeby sie spakowac do szpitala ale powiem Ci ze te malutkie rzeczy strasznie sie ciezko prasuje i schodzi z tym, tym bardziej ze robie to na odpoczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ania uzywasz samego proszku czy plynu do plukania tez? te ubranka takie malusie ze chyba zelazko wieksze od nich,hehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co samego proszku narazie pomyślałam żeby wszystko dobrze było wyplukane a z tym prasowasowaniem to rzeczywiście cieżko bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdziłam ze narazie dodatkowa chemia narazie nie jest potrzebna plukania w czystej wodzie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
tez tak mysle, plynu nie kupowałam, sam proszek:-) ja jeszcze troche i tez mnie czeka prasowanie:-) ale musze poczekac az komode mi stolarz zrobi , zebym odrazu tam mogła chowac ciuszki małęgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
no i chyba synek bedzie sie nazywał Olaf Antoni badz Antoni Adrian:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
no prawie:-) teraz tylko kwestia ostatecznej decyzji:-) juz nie chce mi sie wymyslac nic innego , bo tak to nigdy nie wybierzemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak juz wybierzecie to zobaczysz jak fajnie bedzie jak wreszcie bedziesz mogła sie do synka zwracać już po imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
jaka tu ciiiisza:-) jak urodzimy to chyba forum "padnie" bo juz coraz mniej Nas zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza jakbys tu zajrzała napisz gdzie rodziłas i moze do jakiego lekarza chodziłas? A tak poza tym to ja mam dziecko chore,gorączkuje bardzo,wiec za bardzo czasu nie mam by tu pisac ;( Pogoda piekna myslałam ze pospacerujemy w koncu a tu znów siedzenie w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny U mnie bez zmian więc chwilowo się nie udzielam :) Dziś mój starszy syn miał pierwszą bójkę w przedszkolu. Jestem dumna ;) Właśnie się z mężem zastanawiamy ile jeszcze nas czeka. A w zanadrzu trzeci chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez mąż przeziębiony siedzi w domu mam nadzieje ze nie złapie niczego od niego :( a pogoda rzeczywiście fajna byłam dzis na krótkim spacerku bo musiałam isc na morfologie i badania na toxo, jutro wizyta u zakaznika i gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ojejjj Gien 3 rozrabiakow to wesolo bedziecie mieli:-) wiosna przyszla i teraz kurcze sie zaczną infekcje. u Was piszecie ze cieplutko u Nas z tym cieplem na Warmi male opoznienie ale z dnia na dzien coraz lepiej. daj Ania znac po wizycie,ja czekam jeszcze tydzien ale ciesze sie ze to juz 33tc i coraz bezpieczniej w razie czego. Aga a jak Zuzia?co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Dziewczyny poleccie dobry laktator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a co chcesz kupic go jeszcze przed porodem od razu zakładasz ze bedzie potrzebny :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
mysle zeby laktator miec juz w szpitalu bo wiadomo jak bedzie?moze trzeba bedzie sciagac pokarm?a jesli nie w szpitalu to w domu sie napewno przyda,np. jak bede musiala gdzies pojechac to sciagne pokarm.No sama nie wiem... czy Wy dziewczyny ktore juz rodzilyscie mialyscie laktator do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od zakaznika igm dalej mi maleje i zabrakło mi 0,04 żeby już nie był poziom ich dodatni eh myślałam ze już spadnie no ale cóż. Moja pani dr napisała do szpitala w którym rodze jakie badanie powinny byc dziecku zrobione czyli badanie krwi usg przezciemiaczkowe i badanie dna oka i napisała tez ze przeszłam w ciazy prawdopodobnie ostre zakażenie toxo. A druga mam konsultacje z Łodzi która tez mam pokazać w szpitalu i tam jest napisane ze jest to stare zakażenie i dziecko po porodzie trzeba profilaktyczne zbadać. Ciekawe jak dam pediatrze obie te kartki co sobie pomyśli :) paradoks niezły tu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu taki poziom to juz spoko:-) hmmmm... czyli masz 2 sprzeczne info.moze bezpieczniej by bylo jakbys dala kartke z info ze to ostre zakazenie w ciazu,tak sobie ponyslalam ze moze lepiej Kubusia przebadaja... ale tak tylko glosno sobie mysle. a wiz u gina tez dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×