Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Monia ale mozesz normalnie chodzic tylko masz wiecej odpoczywac tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ania moze byc , czyli 2,10 cm czyli tez nie za dluga ale u Ciebie 34 tc wiec tak moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
tak , moge chodzic ale tez duzo odpoczywac musze, mam na siebie uważac , tyle lekarz mowil. ile przytylyscie dziewczyny? ja 15kg , kurcze a jeszcze 2 miesiace:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tej szyjki to nic mi sie mój gin nie przyczepil i nic na jej temat nie mówił a jest jakas norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
nie dopytalam czy jest jakas norma ale dr. mowil ze moglaby byc dluzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka gratulacje! Ja wizyte mam we wtorek więc jakieś wymiary dziecka i szyjki i ilość kg na plus podam wam we wtorek wieczorem, póki co Zdrowych Spokojnych Świąt dziewczyny dla Was, waszych bliskich i dzieciaczków :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj sprawdziłam i mam w książeczce ciazy wpisana długość szyjki od początku 210 wiec od początku niby ze nie mam za długiej :) Dziewczyny ja tez chciałam Wam złożyć najlepsze życzenia zdrowych i spokojnych Swiat Wielkanocnych dużo sił i wytrwałości dla Was i Waszych rodzin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu to zapytaj lekarza na nastepnej wizycie moze. moja kolezanka przy dlugosci 1.8 juz musiala bezwzglednie lezec. jak mialam sprawdzana szyjke 5tyg temu to miala prawie 4cm wiec sporo sie skrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
rowniez zycze Wam Wesolych Świąt i duzo zdrowka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście trochę dziwne zawsze bo badaniu pytam czy jest ok i zawsze słyszę tak ale rzeczywiście zapytam jak będę za 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa12345612
Agatko, gratuluję :) nie wiem czy dobrze pamiętam Twoją historię z tokso ale Ty miałaś jedynie IgM podwyższone przez całą ciążę??? Bez IgG? Więc jak dzidzia ma po Tobie IgG skoro Ty ich nie miałaś? Lekarze Ci jakoś to wytłumaczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zaczynam odpowiadac pomalu dziewczyny na wasze pytania:) jestem jeszcze w szpitalu ale mam kompika z kotrego nie mam czasu korzystac wiec szybko napisze co i jak :) jutro wychodzimy podobno do domu..:) wiec Zuzia jak sieurodzila miala 3410 i 58 cm.. z ostatniegousg wyszlo ze ma 3600 a bylo to 4 dni przed porodem wiec usg nie jest az tak dokladne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewczynyza gratulacje ..:) co do tych igg nie wiem jakto mozliwe ja chcialam tylko uslyszec ze Zuzia oki ...nie mam pojeiaskad ona ma igg10 gdzie ja ich nigdy nie mialam... nie mam pojecia mam nadzieje ze juro przy wypisie sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja dziewczyny mam teraz stracha przez tą skracającą sie szyjke,2cm to troche malo jak na 31tydzien... i juz mam troche schizę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie cieszę ze z Zuzia jest wszystko dobrze :) fajnie ze już dzis wychodzicie a co do tej wagi to niby ze podają tam jakiś zakres bledu i widac ze trzeba go brać pod uwagę. Teraz masz już wszystko za sobą i możesz opiekować sie już Zuzia :) w razie jak będziesz mogła to pisz jak sie czujesz i co tam u Zuzi :) Monia a Ty sie nie denerwuj tylko odpoczywają ja 8 m-cy chodzę z szyjka 2,1 i jest ok wszystko także spokojnie tylko już tez dużo Ci nie zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Myslisz Aniu ze od poczatku masz 2,1??chyba nieeee. ja 5tyg temu mialam 4cm a teraz mam 2 wiec skrocila sie o polowe.no nic bede sie oszczedzac przez najblizsze tygodnie i zobaczymy co powie gin. na nastepnej wizycie. teraz mam wizyty co 3tygodnie. Spiderka czekamy jutro na wiesci od Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tak mam wpisane w książeczce ciazy od początku 2,1 jak będę teraz na wizycie to zapytam dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
kurcze to dziwne ze lekarz Ci nic nie mowil skoro ma tylko 2,1cm. ale dopytasz na wizycie.tak czy siak ja dzisiaj caly dzien lezalam i bede teraz duzo odpoczywac,bo mnie nastraszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lez lez to Ci nie zaszkodzi tylko pomoże a ja zapytam bo moze to jest cos innego w książeczce :) ja właśnie wróciłam od rodziców i padam z nóg po 2 dniach Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
zapytasz lekarza to bedzie wiadomo ,jestem b.ciekawa?a kiedy wogole wizyta? a jak zakupy dla Kuby? ja mam juz wozek w domu,stoi w salonie i patrze na niego ciagle,hehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci ze ja tez jestem strasznie ciekawa co z ta szyjka ale wizyte mam 12 wiec jeszcze trochę, co do zakupow to tak powoli ogarniety temat jeszcze pare rzeczy musze kupic ale to juz z mezem bo samej mi juz ciezko jezdzic, pod koniec tygodnia biore sie za pranie ubranek i spakuje torbe na wszelki wypadek niech juz spokojnie czeka sobie. Co do wzka to wybrany hest bebecar aale maz kupi go jak bede w szpitalu podonnie jak lozeczko. W piatek ide jeszcze na spotkanie z polozna wiec dowiem sie wszystkego co i jak bedzie wygladalo przy porodzie i hyba zostaje mi tylko czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja pranie zaczne jak przyjdzie juz porzadna wiosna:-) proszki juz mam takze czekam na sloneczko zebym mogla suszyc na dworzu. z zakupow mi brakuje tez jeszcze pare rzeczy np kolderka,rożek itp. kosmetyki juz mam,tylko pampersow brakuje:-) ja mam kolejną wizytę 19kwietnia wiec jak z szyjka nie bedzie gorzej to pojedziemy kupic reszte rzeczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
a ktory babycar wybraliacie?jaki kolorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestemy w domu do wczoraj :) tak jest wszystko oki Zuzina je i spi i robi kupy :) karmimy sie piersia co do latwych rzeczy nie nalezy ale dochodzimy do wprawy w szpitalu nam troche Pani pomogly i jest coraz lepiej . Jesli moge dac Wam rade to kupcie sobie spiochy w rozm56 bo ja maialam tylko jeden a Zuzia w 62 sientopi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rady mile wskazane :) a Zuzia ma 58 cm i mowisz ze rozmiar 56 jest na nia ok pewnie dlatego ze ma podkurczone nozki i raczki a jak tam narazie sami dajecie sobie rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie kilka sztuk mam w rozmiarze 56 ale nawet zauwazylam ze rozmiar 56 w roznych firmach jest roznej wielkosci wiec i tak niewiadomo ktory bedzie dobry ja przy tych kilku sztukach zostane a najwyzej jak wroce do domu to kupie sobie jeszcze kilka sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja mam sporo 56 bo wiem ze 62 są duzo za duze:-) Ale Ci fajnie Agata,masz juz dzidzie przy sobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ania model widze jaki ale koloru nie moge znalezc.My mamy bezowy a moze nawer taka kawa z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×