Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Ty się dziewczyno ciesz że Ci pije i z butli i z piersi, bo potem po samej piersi wiem ze dzieci trudno nauczyć do butelki. A jak Go/Ją brzuszek nie boli to jak podasz na noc czy jak wychodzisz gdzieś iktoś poda pare ml mleka z butli to na pewno Mu/Jej nic nie będzie. (przepraszam ale zapomniałam czy masz córkę czy syna i jakie jest wiekowo?). Wiadomo że lepiej częściej przystawiać do piersi i by dziecko więcej wypijało Twojego mleczka, ale nie dajmy się zwariować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa12345612
Córke mam, 7 tyg :) oj coś mi się wydaje że to karmienie piersią jest przereklamowane... A jakie miałyście położne? Często przychodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Ja Zuzke karmie piersia, ale jak widzę, że jeszcze jest głodna a z piersi nic nie leci to daje jej butelke. Sa to bardzo sporadyczne sytuacje, ale są. Połozna do mnie przychodziła przez pierwszy miesiąc, a potem sobie odpuściła :/ Zreszta, nie potrzebowałam jej pomocy i nie powiedziała mi niczego nowego, czego bym nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa12345612
U mnie była 2 razy... Zawsze mówiła, że w przyszłym tyg przyjdzie znów i ja głupia czekałam na nią, kosztem nawet wyjścia z córką na spacer... a teraz mam ją gdzieś, już raz u mnie przysłowiową klamkę pocałowała :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa12345612
Beaciunia a ile Twoja Zuzia ma miesięcy? Jak widzę to sporo tu mam które mają córki Zuzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa12345612 ja mam polozna na telefon tzn jak jej potrzebuje to dzwonie i najczesciej nastepnego dnia przychodzi i powiem szczerze ze jest super babka sporo mi powiedziala nowych rzeczy o ktorych nie wiedzialam. Co do karmienia piersia to czy jest przereklamowane to niewiem ma swoje plusy i minusy. Jak Ci mała wypija 60 z butli to jednak sporo, u mnie jak bylam w szpitalu to mały jak byl tylko karmiony piersia to przez 4 dni staneła mu waga na tym samym poziomie i ani nie chciala drgnac w zadna ze stron wtedy lekarz powiedzial ze musze go czesciej karmic i tak zrobilam karmilam malego co 2 godziny budzilam go do karmienia i zaczal powoli przybywac takze moze trzeba troche poprobowac jesli chcesz zostac tylko przy karmieniu piersia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
aaaa12345612 moja Zuzka 30 maja bedzie miec 4 miesiace. Moja połozna tez mi na samym poczatku dala numer telefonu do siebie, wiec w razie pytan mogłam do niej dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia urodziłas czy dalej w dwupaku? Ja jestem już tak zestresowana że szok, boje sie że mnie złapie szybciej niż termin i nie wiem co wtedy zrobię ... Ciężko mi już chodzić, ciągnie mnie tam u dołu, jeszcze musze 9dni wytrzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Jeszcze nie urodzilam.cholernie sie denerwuje tym porodem,najgorsze te czekanie.jak nie urodze do poniedzialku to kladą mnie do szpitala. wczoraj bylam na wizycie ,juz doktor mnie chcial skierowac bo mialam cisnienie 150/100 ale umowilismy sie ze bede mierzyla w domu i jak nadal bedzie za wysokie to odrazu mam jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
wierze Ci Spiderka ze sie tez denerwujesz.ja juz bym chciala zeby mnie zlapalo a u Ciebie na odwrot:-) trzymam kciuki kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie stresujcie sie tak wiem ze jest mi łatwo mówić bo ja jestem już po ale to nie jest dobre dla Waszych pociech no niestety t końcówka jest najgorsza i służy sie strasznie ale wszystko bedzie dobrze trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam ale jak tu chyba Monia napisala maluszek jest juz na swiecie to na nic nie ma czasu a przedewszystkim na przyjemnosci jak np forum:) Moja Zuza ma sie dobrze rosnie bardzo szybko ma juz ponad 5 kg i caly czas na cycu a dzis dokladnie 2 miesiace konczy:) nie dawalam jej jeszcze butli z mlekime modyfkowanym ale odciagalam laktatorem swoje i pije z butli takze jest oki:) Ania poslij zdjecia synka:) co do Tokso to 2 cerwca idziemy drugi raz do neonatologa i bedzie miala znowu pobierana krew i zobaczymy czy igg igm sa czy ich nie ma .Poki co wszystko ok:) pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za reszte dziewczyn w ciazy :)))) MOnia jestes juz na porodowce??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomosc dnia!!!!!!! Moni odeszly wody:)))))) jedzie na porodowke trymajmy kciuki:)) za nia i malenstwo:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Dziewczyny od 19:50 jestem juz szczesliwą mamusią.maly a raczej duzy:-) wazy 3900 i 56cm dlugi:-) urodzilam naturalnie i jeszcze to wszystko do mnie nie dociera!!! buziaki:-) ale jestem szczesliwaaaaaaaaaaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje!!! Powodzenia !! Teraz jeszcze tylko Spiderka za chwilę a ja jeszcze sie muszę trochę pomeczyc. Pozdrawiam Was dziewczyny gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Moniaszek moje gratulacje! cieszcie sie soba teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia super! Gratulacje :) Jak mnie weźmie tez 3-4dni szybciej to chyba zemdleje ze strachu! Piszcie dziewczyny jak Wasza codzienność z bąblami, co was przerasta, co zaskakuje, wszystko wszystko - oczywiscie biore poprawke na wasz czas wolny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wielkie gratulacje wreszcie spokojnie możesz cieszyc sie swoim szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Dzieki dziewczyny:-) jestesmy jeszcze w szpitalu,nie wiem kiedy wyjdziemy,narazie to nie za wiele moge robic przy synku bo rozeszlo mi sie te cholerne spojenie i kazdy krok to mega bol.mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie lepiej:-) najwazniejsze zeby synek byl zdrowy.dzisiaj bedzie mial usg glowki i pobieraną krew. buziaki dla Was i trzymam kciuki za kolejne dziewczyny. teraz Twoja kolej Spiderka.czekamy na wiesci i trzymam kciuki za pomyslne rozwiazanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
hej dziewczyny.moj synek w szpitalu mial bad. krwi ,igm ujemne naszczescievoraz usg glowki i tez wszystko ok. lekarz kazal zapomniec o toxo!!! a eWy robicie jakies jeszcze badania pod tym katem dla swoich pociech??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ahaaa ;nie napisalam najwazniejszego:JESTESMY JUZ W DOMKU:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia no to super ze już w domku i ze maluch zdrowy :) u mnie Kuba miał robione w szpitalu jeszcze usg brzucha 21 czerwca jedziemy na kontrole krwi myśle ze jeszcze okulisty dla wszelkiego spokoju bedzie i już chyba zapomnimy o toxo no zreszta zobaczymy co powiedzą. A ja Ty sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja chyba tez zrobie jeszcze dodatkowe badania ,okuliste itd. ja czuje sie narazie srednio,obolala jesten,szwy mnie bolą,mialas Ania naciecie?hak dlugo dochodzilas do siebie?a jaj Wasze nocki?przespane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak byłam nacinana i miałam w środku szwy zakładane ale w pierwszej dobie już chodziłam i czułam sie dobrze z sobą nie miałam żadnych problemów za to teraz boli mnie kręgosłup i kolana muszę isc do lekarza właśnie z tym co do nocek to ja najpierw 2 pierwsze nie przespalam tylko wpatrywalam sie w niego :) potem wystawalam co 2 godz do karmienia bo takie miałam zalecenia a teraz jest już dobrze spi w nocy najpierw 4-5 godz po kapaniu a potem po 3 także daje sie wyspać przy nim spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty zobaczysz z dnia na dzień będziesz sie czuła coraz lepiej a miałas znieczulenie? Karmisz go piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patibelka
Czesc dziewczyny! Od 3 dni czytam Wasze forum, tz forum Bywalca, jak wariat sledze wszystkie posty, bo tez mam tokso, doszlam do grudnia 2012 gdzie utworzylyscie swoje forum i tak sie tu znalazlam :) 5 dni temu odebralam wyniki i szaleje z niepokoju! Wyszla mi tokso igg 505,2 IU/ml i igm 1,46 COI, czekam na wynik awidnosci, jeszcze 2 dni stresu. Marze, zeby awidnosc wyszla mi wysoka, strasznie sie boje. Bywalec juz chyba nie zaglada na forum. Co myslicie o moich wynikach? Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
patibelka witamy u nas, nie stresuj sie na zapas, napewno wszystko beadzie ok! Awidnosc powinna rozwiazac twoje watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet jeśli bedzie niska to o niczym nie świadczy ja przez cała ciążę miałam niska awidnosc a stwierdzili u mnie stare zakażenie i urodziłam zdrowego chłopca ważne jak kształtują sie twoje wyniki w kolejnych odstępach czasu i czy maja tendencje spadkową czy rosnąca ale na zapas to sie nie stresuj bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No łatwo Wam mówić że będzie dobrze bo jestescie po wszystkim.. A ja mam takiego stresa że szok.. boje się szpitala, porodu, badań - a raczej wyników,masakra...juz prawie wogóle nie śpie, jak zasne to sny jakies mnie nachodzą.. Monia super że tak szybko jestescie w domku :) Patibelka coż Co powiedzieć - nikt Cie tak nie zrozumie jak my i głowa do góry, uwazaj teraz nasza mantra: Będzie dobrze, musi być!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patibelka
Dzieki dziewczyny za odpowiedz! Ciesze sie, ze znalazlam to forum, dodajecie otuchy :) Staram sie myslec pozytywnie, ale jest trudno:( Tak jak powiedziala Spiderka, to jeszcze przed nami wiec stres nie opuszcza. Gratulacje dla mam, ktore szczesliwie urodzily! W poniedzialek odbieram wynik awidnosci, padne tam chyba zanim na niego spojrze! To coz trzymam sie mantry : Bedzie dobrze, musi byc!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×