Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Gość moniaszek
Ania nareszcie w domku:-) teraz mozecie sie cieszyc szczesciem :-) odzywaj sie czasami do Nas. jak masz chec pochwalic sie synusiem to wyslij fotki pozdrawiam moniaszek22@wp.pl Spiderka a Ty jak,spakowana?poprane,wyprasowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak w domku co? Ja poprane mam, poprasowane nie wszystko, ale w większej połowie, mysle że w pon -wt powinnam sie obrobić :) Ja tez poproszę fotki spiderka7700@wp.pl I chyba nie podawałam wczesniej Agacie co ma Zuzinkę? Moze tez mi wrzucić małą księżniczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w domu od razu lepiej :) wysle Wam fotki tylko dajcie mi chwile mój synek przez cały tydzień jak był w szpitalu to leżał w samym pampersie przez to naswietlanie także mam narazie tylko zdjęcia na golaska teraz dopiero zaczynam go ubierać, robić nowe i cieszyc sie synkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dawajcie mi też, Agatko Ty też. Ewamusiolik at op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu dziekuje za fotki:-) śliczniutki Kubuś i faktycznie duuuzy , bardzo duzy nawet bym powiedziała ale przynajmniej jest co ponosić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 4 kg jest teraz nie wiem jak ja pozniej dam radę go nosić a Ty Monia jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
nooo 4 kg to kawał faceta. ja ogolnie czuje sie dobrze, boli mnie tylko wszystko w nocy jak sie przekrecam z boku na bol , az zaciskam zęby , czuje sie jakbym byla po jakiejs Mega operacj , nie wiem dlaczego to az tak... juz mam stracha ze cos jest nie tak ale bylam u gina i nic sie nie dzieje wiec nie wiem o co chodzi... zadnej z moich kolezanek az tak bardzo nie bolało... a w ciagu dnia jak chodze itd. to wszystko jest ok. czekam az zacznie sie cos dziać a tu narazie kurcze nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu mi jest tez ciężko się przekręcać w nocy i wstawaćco 2h do wc... Aż wydaje z siebie dźwięki jakbym sie siłowała albo co ;) Aniu wyraz at zastępuje znak @. Zaraz wskakuje na poczte podziwiać Twojego Skarba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś jest taki słodki normalnie do schrupania. Dziś odebrałam wyniki toxo i IGM przeszło na wątpliwe, więc wszystko zmierza w dobrym kierunku :). Też muszę w końcu pomyśleć co dla tego mojego Maluszka trzeba kupić, bo wydaje mi się, że raczej wszystko mam ale pewnie tak nie jest. Tym bardziej, że przed nami wakacje, pózniej koniec roku przedszkolnego i postanowiłam nie posylac chłopaków do przedszkola w wakacje. Więc pózniej zakupy z moimi lobuzami bedą już nieco bardziej skomplikowane. Macie może jakąś listę ? Pozdrawiam i życzę Wam zdrówka i cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Gien a Ty chcesz liste co do szpitala czy taką ogolną z zakupami? tak ,to prawda Kubus to schrupania:-) Aniu jak termometr?ja jeszcze nie kupilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuje za te wszystkie ciepłe słowa szczerze mówiąc to jeszcze nie mogę uwierzyć ze moje szczęście jest już ze mną tak długo sie na niego czekało a teraz już jest :) każdy dzień jak narazie jest jeleń wrażeń, uczymy sie siebie nawzajem. Dziewczyny teraz trzymam kciuki za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A termometr Monia wygodny w użyciu mały mierze nim wodę i tem powietrza tez także jak narazie mi służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a co macie za termometr? I gdzie zakupiony? Albo Monia napisz jesli wiesz co Ania ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Spiderka , Ania ma termometr ecomed mt65, chzba nie pomzliam naywz, jak cos to popraw mnie Aniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ja wlasnie tez zamowilam ten termometr:-) Spiderka,jak Ty sie czujesz?juz Nam niedlugo zostalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie dobrze tylko juz ciężko :) dobre 2 góra 3 tygodnie :) ale mam stracha szok... chyba sie pierwszym porodem tak nie stresowałam jak teraz... Gien a Ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie dobrze tylko juz ciężko :) dobre 2 góra 3 tygodnie :) ale mam stracha szok... chyba sie pierwszym porodem tak nie stresowałam jak teraz... Gien a Ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja to jeszcze. Termin 1 sierpień, ale z uwagi na cesarkę pewnie koniec lipca. A już mi się wydaje że jestem jedna wielka kulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
no to faktycznie Gien ,masz jeszcze troche czasu.a ile przytylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Spiderka ja tez mam stracha a z drugiej strony jestem juz taka obolala,ze juz sie tego porodu doczekac nie moge... napierdziela mnie wszystko.brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spokojnie wytzymajcie jeszcze troche, już nie dużo Wam zostało to prawda końcówka jest ciężka ale warto to wszystko wytrzymać :) a porodu nie bójcie sie wszystko Wam powiedza co robić :) ja w ciazy przytyłam 24 kg i zostało mi jeszcze do zarzucenia 12 czyli połowa za mną :) ale teraz bedzie o wiele ciężej to zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie ostatnie badania na toxo: w lutym miałam IGM 0,87 a dzis mam 0,67 (od 0,64 do 0,55- wątpliwy), IGG 98, a poprzednio 147. IGM spada tylko te IGG skacze co badanie to inaczej raz ponad 100 raz ponizej 100...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przysyłać do tej pory 10 kg. Czuje sie jak kulka. Ciekawe ile mnie jeszcze czeka. W poprzednich miałam max plus 12. Ale teraz od razu wystartowalam z wyższego pułapu tj. Po 2 ciążach pozostało mi jakieś 5-6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiderka najważniejsze ze igm maleją zaraz wpadniesz w przedział wątpliwości jak ja czyli już w ogóle bedzie mozna zapomnieć o toxo :) A co do tych to właśnie zastanawiam sie co zrobic żeby nie zostały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Gien , dla pocieszenia Ci powiem ze ja przytyłam 20kg a teraz mysle ze juz nawet ok 22 , jak dla mnie to megaaaa duzo , bo przed ciążą ważyłam 54 kg, wiec patyczak na maxa, heheeh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
dziewczyny czy ktoras z Was bolalo/boli spojenie lonowe? bo ja juz zaczynam sie martwic.naczytalam sie o rozejsciu i peknieciu spoj.lonowego kurde,ciagle cos. boli mnie jak cholera.dobrze ze wizyte u gina mam juz w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mnie na końcówce bolało był bardzo duży nacisk przez ciężar jak chodziłam i bolało bardzo :( pamietam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×