Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Gość moniaszek
pomiescimy sie,nie powiem zeby bylo mega duzo miejsca ale nie jest zle a orzerabianie komody mija sie z celem.jest dobrze:-) plecy kurcze troche bola ale do wytrzymania:-) ja sie oszczedzam ale jak to w domu, wiecej chodze,bo ciagle cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mi sie wydawalo ze przerabianie nowej komody to troche szkoda ale fajnie ze jednak poieściliście wszystko :) Ja dzisiaj wstałam i znowu pełna energii ta koncówka jest dla mnie bardzo sprzyjająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
suuuper,ze tak tryskasz energią i dobrze się czujesz:-) milej niedzieli dziewuszki:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Hej dziewczynki, co slychac po weekendzie? Spidera wyzdrowialas, z oczami ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.... no cóż zaczął sie nowy tydzień zobaczymy co przyniesie :) a właśnie Spiderka dawno sie nie odzywala ciekawe jak tam u Niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
no ciekawe co przyniesie-moze Kubus sie u Was urodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, cała i zdrowa, po mnie oko miał chore mój mąż, ale już dochodzi do siebie :) Troche miałam roboczy tydzień i w weekend odpoczywałam, a dzis prasowałam zaległości z dwóch tyg. Z tydzień mi to zajmie, a potem zabieram sie za pranie i prasowanie ciuszków dla Baby. Za 2tyg mam wizyte u gin i zrobie wtedy tez badania na toxo juz takie ostatnie. Macie jakies plany na dł weekend? My chcielismy gdzies wyskoczyc ale wszedzie bedzie pełno ludzi, do tego ceny jak w sezonie, pogoda w kratke wiec znów 5 dni lezenia i nudy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
jesli chodzi o mnie to w weekend majowy mam urodzinki wiec bedzie mala imprezka:-) no chyba ze bede na porodowce hehe:-) a poza tym jestem wlasnie w trakcie urzadzania kacika dla synka i prasuje sobie powolutku ubranka:-) najwiecej czasu spedzam jednak na odpoczynku, ale jeszcze pare dni i wstaje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja chcialam bym ta majowke spedzić właśnie w szpitalu, w sumie nie bedzie za tanio i napewno tłoczno ale przynajmniej nie ważne jaka bedzie pogoda ;) na nic wiecej już się raczej nie nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym prasowaniem to współczuje Wam ja w sobote skoczylam prasowac wszystko co mialam w domu jakies zaleglosci wlasnie masakra istna cieżko jak choroba juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
naszczescie juz tego prasowania coraz mniej ale z drugiej strony mam chociaz co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Ania a jak termometr?macie go juz? moje torby do szpitala praktycznie kompletne i gotowe:-) mialam dylematy covdla synka spakowac,chyba za duzo tych ubranek i nie moglam sie zdecydowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Spiderka ciesze sie ze Ty cala i zdrowa:-) no juz szykuj dla coreczki wyprawke bo coraz blizej terminu kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie wróciłam ze szpitala poskoczylo mi cisnienie do 155/90 wiec telefon do położonej i kazała przyjechać na ktg, od razu zrobili mi badanie krwi i moczu na cito żeby sprawdzić czy nie ma zatrucia. Na ktg nie było skurczy wszystkie badania dobre cisnienie spadło wiec uznali to za epizod i wróciłam do domu ale strachu co sie nabawilam to szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiderka ja tez sie ciesze ze juz dobrze sie czujesz troche dziwna ta infekcja z okiem ze przeszła na męza, Monia termometr powinien dzis przyjsc tam sie jakos dlugo czeka na przesylke a maz wybraz zwykla zeby byla tansza mam nadzieje ze nic sie nie opozni przez majowke, jak tylko bede go miala dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
wierze ze sie przestraszylas cisnieniem bo ja ostatnio co mialam 155 to tez odrazu lekarz kazal.mi przyjechac ale to bylo jednorazowe naszczescie i tez mialam robione wyniki pod katem zatrucia ciazowego. wazne ze wszystko ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ci powiedział ze jak sie powtórzy to masz brać jakieś leki czy od razu jechać do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
nie, do szpitala nie , bo jesli to wiesz jednorazowe to nic złego. gorzej jakby sie utrzymywało . widzisz a w szpitalu mialam monitorowane cisnienie 4x dziennie i jest idealne wiec teraz juz w domu nie mierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to widzisz mi mój gin na ostatniej wizycie powiedział ze jak będę miała 140/90 to od razu do szpitala nawet nie do przychodni natomiast wczoraj po badaniach jak wyszło wszystko ok w badaniach lekarz powiedział ze nie widzi właśnie żadnych przesłanek do nadciśnienia i to jednostkowy pewnie przypadek. Ale mam mierzyć sobie i sprawdzać na wszelki wypadek dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
MI TEZ PO2WIEDZIAL ZE WSZYSKO WYŻSZE OD 140/90 TO MAM DZWONIC NAJPIERW DO NIEGO ... W KAZDYM RAZIE JESLI TO JEDNORAZOWE TO NIE MA CO SIE DENERWOWAC, GORZEJ JAKBY TAK BYLO PRZEZ CALY CZAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jak bedzie dalej już 2 tyg mi zostały narazie od rana książkowe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moge dolaczyc do Was? zarazilam sie toxo w pierwszej ciazy, od 10tc bralam rova 3xdziennie az do porodu. Synek urodzil sie zdrowy, igg ujemne i igm ujemne. Teraz chcielismy starac sie o drugie dziecko i zrobilam kolejne badania toxo i niestety mam dodatnie wyniki. Wiecie moze gdzie moge teraz umowic sie na wizyty do dr. Kajfasza? ostatnio bylam u niego w sierpniu 2011. ile kosztuje w zakaznym na wolskiej zrobienie awidnosci igg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Aniu napewno bedzie dobrze:-) ciekawe ktora z Nas pierwsza urodzi,dziela Nas 3tyg ale w mojej sytuacji nie wiadomo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Witaj Goldika. jasne ze mozesz do Nas dolaczyc. a powiedz kiedy chorowalas na toxo?dziwne ze masz dodatnie.no chyba ze po tantej infekcji tak wolno spadaja. jesli chodzi o dr. to musza Ci powoc dziewczyny ktore znaja dr. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaszek o toxo dowiedzialam sie w jakos na koniec marca 2011, dziwi mnie ze po 2latach nadal mam ten sam wynik co z konca ciazy. kompletnie nie wiem czy mozna zajsc w nastepna ciaze majac dodatnie igm. Boje sie, ze nie i bede musiala zapomnec o drugim dziecku :( sama jestem jedynaczka i obiecalam sobie, ze moj synek nie bedzie jedynakiem ale los krzyzuje nam plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Goldika, właśnie ile ma Twój synek? robiłas mu dodatkowe badania po porodzie? Dr KAjfasza nie znam,znam Madeja z Wrocł. A jesli zaraziłąs sie w Iciąży to mając dalej dodatnie wyniki można zarazić drugie dziecko w ciąży? Zadałas to pytanie Bywalcowi? Trafiłas tu z tamtego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Goldika, napewno bedziesz mogła zajsc w ciąze spokojnie, musisz poprostu pójsc do zakaznika na konsultacje. Widze ze masz takie samo podejscie jak ja- tez jestem jedynaczką i też mówie ze nie skrzywdze swojego synka który jest wlasnie w drodze i jak Bóg da to nie bedzie jedynakiem bo to jest okropne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×