Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamama dla mammay

Mamy, co kupujecie swoim mamom pod choinkę?

Polecane posty

Gość mamama dla mammay

Kupiłam sweterek i chcę coś dokupić a nie wiem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estab greg
dostanie malakser bo jej sie zepsul i narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndskldjsa
szczotke do kibla, żeby się nauczyła używać w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345345
okropne, traktujecie je jak staruszki, a to wciąż kobiety, które chcą być atrakcyjne! Moja dostanie między innymi świetny puder, pędzle do makijażu, rękawiczki, perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybacz czy portfele dostaja tylko staruszki? a maseczkę i krem sama uzywam, więc nie bardzo rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz czasem kapcie sa naprawdę eleganckie, sama takie mam, na obcasie, z futerkirm z przodu, wyglądają prawie jak klapki na lato, a to jednak kapcie (w sumie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gleedys
Ja zawsze pytam mame co by jej sie przydalo a ona mnie.....czasem robimy liste dla siebie i wtedy wybieram z niej co znajde w sklepie dokupuje tez rozne kosmetyki ale takie ktore wiem ze zuzyje czyli np plyn do kapieli czy zel pod prysznic, perfumy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
345345- jedna mama będzie zadowolona z pędzla do makijażu a inna żuci to w kąt, a będzie zadowolona z szlafroku. Prezenty kupuje się pod mamę a nie pod siebie Ja mojej w tamtym roku kupiłam dobre perfumy a w tym roku coś wspomina o jakimś naczyniu do gotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtetetttttttttttttt
j swojej kupilam telefon komorkowy nokia asha 201 bo ten co ma juz jej się zespsul i do tego zestaw kosmetykow dove, oczywiscie telefon jest składkowy razem z rodzenstwem. Ja się bardziej zastanawiam co kupic ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona papuga
a ja kupiłam perfum mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estab greg
no tak, ktos zawsze musi byc najmadrzejszy skad Ty znasz te kobiety? moja mama akurat ostatnio krucho stoi z kasa a nie chce od nas brac pieniedzy wiec jak czegos jej brakuje lub cos sie zepsuje to dostaje to na prezent, np. telefon, malakser, odkurzacz drobne rzeczy dajemy jej bez okazji, w ramach odwiedzin i nie pojscia z gola reka, jak np. pomadka, jakas odzywka, mata na stol etc. zeby nie czla sie zobowiazana do odwdzieczania sie ani nie czula niezrecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planters
ja kupilam wode toaletowa i taka kostke mydlana firmy planters oraz kilo kawy lavazza. Mysle, ze bedzie zadowolona. Prezent praktyczny, a w dobie kryzysu to sie liczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję jej to co lubi. Kiedyś kupowałam jej kosmetyki, ale ich nie uzywała. Marzną jej ciągle stopy, wiec skórzane kapcie z wełną będą trafionym prezentem. Znam po prostu moją mamę i wiem co jej przyjemność sprawi. To działa w dwie strony. Na urodziny czy jakieś inne okzaje kupuje mi rzeczy potrzebne do kuchni i nie dlatego, ze traktuje mnie jak kuchtę tylko dlatego, że wie co lubię. Co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdewq
ja kupilam lampke solna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zawsze kupujemy sobie kosmetyki ;) w tym roku chcę kupić mamie jakiś fajny perfum do tego jakiś zestawik z żelem pod prysznic, dezodorantem i balsamem bo to jednak się zawsze przydaje i jednak troszkę tego idzie to akurat będzie miała, bo widziałam, że jej się kończą tego typu kosmetyki :) z ciuchów zawsze jej kupuje coś na urodziny, a na dzień mamy jakąś torebkę, bluzkę.. ;) więc zawsze mama wie czego się może spodziewać na prezent, a zawsze jak ją pytam co chce dostać to mówi, że wszystko ma :) z tatą też mam większy problem niż z mamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mówią że to stereotyp
Justyna Kasia dałaś dziecku na imię Nikola i piszesz perfum :O A potem się dziwią że jak ktoś da takie wyjątkowe imię to mają go za półgłówka, skoro faktycznie półgłówki dają takie imiona. w w w moja dostanie karnet na basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie takie uwagi i czepianie się "słówek", temat jest troszkę inny jakbyś nie zauważyła ;) mnie to nie drażni, że ktoś czepia się Nikoli, Wasza sprawa i Wasz problem jak się nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaona*
Ja kupiłam wspólny prezent dla rodziców tj. pościel, prześcieradło, kołdre,2poduszki, 2 jaśki, 2poszewki na jaśki. Wiem, że będą zadowoleni bo wspominali , że musza sobie nowe kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersy serowe
mojej kupiłam na razie kg kawy tchibo - ziarna. Mama jest kawoszem i ostatnio wspominała, że "jedzie na ostatkach"... coś jeszcze muszę dokupić, chciałam fajne rośliny, bo uwielbia zioła i różne inne roślinki - ma taką "oranżerię", ale na razie mrozy ... jakoś nie mam pomysłu na ten moment, bo prezent awaryjny - perfumy - ostatnio sobie kupiła. Jeszcze pomyślę, zawsze trafiałam z prezentem to może i w tym roku trafię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olk
Kupiłam mojej spodnie jeansy ala getry,-rurki już je dostała bo zobaczyła u mnie takie same i jej się bardzo spodobały i perfum ale to dam później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;))))))))))))
Kupiliśmy z mężem złoty łancuszek z medalikiem,moja mama uwielbia złoto,i zawsze mówi ,że tego nigdy za wiele;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojej chyba kupię kilka artykułów kosmetycznych, bo mama rzadko się maluje i ma wszystko przeterminowane :o Jak ostatnio prosiła żebym ją umalował, to jak zobaczyłam te kosmetyki (część pamięta czasy mojego liceum) to się załamałam. No i jeszcze nie jestem pewna, ale chyba kupię jej kilka motków włóczki w jakimś ładnym kolorze, bo ona chętnie robi coś dla mojej córki na drutach, ale wykorzystuje do tego stare włóczki z kolorach nijakich i bladych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersy serowe
moja mama też kocha złoto, ale ma już sporo i już od kilku lat nie przyjmuje tylko daje ;-) ciuchy też ma na pęczki... wogóle jest z tych osób, które kochają zakupy, a że ma za co i ma czas to i szafy pełne... jeszcze myślę... coś nietuzinkowego, fajnego... w tamtym roku mało oryginalnie może, ale kupiłam komplet narzut na łóżko i fotele, bo zmieniała akurat wypoczynek i była zachwycona. Wybrałam takie inne, ciekawe, podobają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamararara
ja staram sie wygrac samochód dla niej na listdomikolaja.pl, ale nie wiem jak to bedzie, ciezko mi uwierzyc w wygraną, ale samochod mega by jej sie przydał bo coraz ciężej jej jezdzic komunikacja miejska :/ jak nie to kolczyki zapewne, jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessoto

Empik Foto ma poduszki ze zdjęciem. Fajne wrażenie może również zrobić fotoksiążka, tylko trzeba poświęcić czas na zebranie zdjęć i ich złożenie w jeden album, ale efekt powinien być zadziwiająco fajny. Ale ogólnie takie rzeczy robią na ludziach mega pozytywne wrażenie, bo jednak wymaga to trochę pracy 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×