Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość Xagama
Garace może tak prawdopodobnie absurd jestem młoda nie znam się na tym pewnie starsze panie tutaj potrafią logiczniej postępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe staraczki :) im nas więcej tym milej. Proszę dopiszcie się do aktualnej tabeli, będzie nam wtedy łatwiej orientować się w sytuacji. Xagama wiadomo każda z nas chciałaby wiedzieć już teraz, musisz troskę wyluzować i poczekać bo to zdecydowanie za wcześnie na jakikolwiek test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xagama
Moze niech mi ktoś powie jaki jest optymalny okres robienia testu beta hgc w takim razie . Bardzo prosze o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xagama i właśnie dlatego, że Ci zależy nie możesz robić testu tak szybko. Po co widzieć jedną kreskę, która tylko Cie przygnębi? Wyluzuj na razie (wiem jakie to trudne, każda z nas tutaj zna to uczucie) i spokojnie zrób test w dzień spodziewanej miesiączki, albo nawet trochę później. Nie oczekuj też na razie żadnych objawów, bo sobie tak wkręcisz, że będziesz myślała, że je masz, to potem może być rozczarowanie:/ ale oczywiście życzę powodzenia (żeby nie było, że jednak niemiła jestem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xagama
Moze niech mi ktoś powie jaki jest optymalny okres robienia testu beta hgc w takim razie . Bardzo prosze o informacje . Do nowej tabeli tzn gdzie ? Boksie nie orientuje w tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dumna mama za dobre słowo. mam nadzieję ze się udało choć w głębi duszy i tak w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytam, to hormon wykrywalny podczas tego badania wytwarzany jest 48 h po zagnieżdżeniu komórki jajowej, a ta z kolei zagnieżdża się 6-12 dni po owulacji. Także masz jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggd
Gratuluje ze tak młodym wieku starasz się o dziecko podziwiam i już gratuluje . Niektóre kobiety decydują się na dziecko dużo pózniej . Na pewno szybko ci się uda bo jesteś młoda . A masz jakieś nałogi lub na coś chorujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggd
Gratuluje ze tak młodym wieku starasz się o dziecko podziwiam i już gratuluje . Niektóre kobiety decydują się na dziecko dużo pózniej . Na pewno szybko ci się uda bo jesteś młoda . A masz jakieś nałogi lub na coś chorujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że to głupio zabrzmi ale jak mam się dopisać do tej tabelki bo nie mogę się połapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xagama
Nie pije nie palę nie mam żadnych nałogów na nic nie choruje chłopak rownież nie ma nałogów i nie choruje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggd
Tym bardziej nie masz się czym martwić . Napisz na forum Za 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek wpisujesz swój nick, cykl starań co oznacza jak długo się starasz o bejbi, ostatnia miesiączke oraz datę kiedy powinnaś zrobić test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, proszę człowiek wyjdzie na chwilę do pracy i zaraz nowe staraczki dołączają :) bardzo mi miło przywitać nowe koleżanki :) Xagama doskonale rozumiem, że się niecierpliwisz i chcesz szybko zobaczyć pozytywny wynik testu, chyba każda z nas tak ma, ja bym bardzo chciała przespać te 2 tygodnie do terminu @, bo cały czas obserwuję swój organizm, zastanawiam się co może oznaczać to co czuję w danej chwili...ale zdrowy rozsądek sprowadza mnie ciągle na ziemię i wtedy pojawia się myśl, że tym razem też mogło się nie udać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
chcialam dodac cos od siebie w kwestii suplementacji zelaza i witamin. duzo lepiej, gdy nie ma stwierdzonych przez lekarza niedoborow w organizmie, jest przyjmowac te wszystke witaminy i mineraly z pozywienia. polecam swieze wyciskane soki z marchwi, jablek, cytrusiw. duzo warzyw , szczegolnie tych zielonych, szpinak - gdzie jest wiele zelaza i witaminy C :). niema szans przedawkowac witamin z jedzenia naturalnych produktow, bo nadmiar poprostu wysikamy lub to drugie ;). szczegolnie nalezy uwazac na suplementacje witaminy A, ktora kumuluje sie w watrobie-jesli lykamy np tran czy inne suplementy diety. z naturalnych produktow nadmiar sie nie przyswoi a jedynie wydali. ja tak robie jesli chodzi o witaminy i mamnadzieje ze sie nie przejade. przyjmuje tylko folik.mysle ze i tak dostarczam sobie kwas foliowy z posilkow ale.. lepiej kwas brac. kwas sie gromadzi w organizmie i jest przechowywany okolo 3 miesiace - ten z folika. ja mam jeden nalog - kawe.. ale ograniczam do jednej. mam bardzo niskie cisnienie dlatego sie usprawiedliwiam. ostatnie pare dni przed zasnieciem. mysle o tym ze kazda noc przybliza mnie do owulacji. ta zas daje szanse na ciaze. a ta zas napawa mnie troche strachem czy wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xagama
Birget właśnie o to chodzi ze za pierwszym razem było takie rozczarowanie i martwię się ze znów będzie . A to wyprowadza człowieka z równowagi i już potem się nie chce na jakiś czas starać bo po co żeby znów się rozczarowac - właśnie ja tak miałam w grudniu . Przez to zrobiłam przerwę ale wydaje mi się ze za każdym razem jeśli to nie wchodzi człowiek jeszcze bardziej jest zdesperowani a jak nie wychodzi to z każdym razem wzrasta poczucie dlaczego nie teraz dlaczego nie ja ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierzę własnym oczom! Jaki tu ruch zapanował, widać że nieuchronnie zbliża się wiosna:-) Miło powitać nowe staraczki:-) Ja w poniedziałek byłam na wizycie i nawet nie trwała długo, lekarz mnie zbadał, zmierzył cisnienie, zważył(aby pół kilo do przodu!), sprawdził wyniki badań i stwierdził że nie ma co ze mną robić bo wszystko jest "cacy' jak to ładnie ujął:-) Następna wizyta+usg 2maja. No jak miło słyszeć takie rzeczy:-) Miłego poranka! maniek, stronę wcześniej jest tabelka skopiuj, wklej i dopisz się do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie :) dziś jestem totalnie zmęczona i niewyspana.... czuję dość silny ból w dole brzucha nie wiem co on moze oznaczać dziś 18 dc i wydaje mi się ze ostani dzień szansy w tym cyklu... tylko ten ból. dziewczyny jak myślicie powinnam przetać pić herbatki ziołowe o działaniu oczyszczająco-przeczyszczajacym? bo że w ciąży nie można to wiem. choć jak czytałam skład herbaty o nazwie Detox to bardzo dużo w niej zielonej herbaty i mięty, toche jakich alg. Proszę o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki, które zawierają składnik Butyl Benzyl Phthalates występujący w niektórych lakierach, pomadkach, błyszczykach oraz perfumach. Może negatywnie wpływać na funkcjonowanie hormonów odpowiedzialnych za płodność. taka ciekawostka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe Dziewczyny:) nezumi może ten ból to owulacja? nieraz się przesuwa...albo zagnieżdzenie:) z herbatkami byłabym ostrożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xagama wiem, że to bardzo trudne ale postaraj się nie myśleć o tym jak bardzo chciałabyś zobaczyć te dwie kreski na teście. Postaraj się czerpać przyjemność ze starań i daj sobie czas, bo niestety im bardziej chcemy tym częściej jest tak że nic z tego nei wychadzi, bo się stresujemy. Zobaczysz, że będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym chciała się nie stresować ale ciągle myślę o ciąży czy się uda i ciągle mam przeczucia, ze pewnie i tak nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj tyle wpisów przybyło że przeoczyłam ten chyba najważniejszy. Dumna mama, strasznie się cieszę, jest nas już cztery zafasolkowane:-) :-) :-) Gratuluję, ściskam, całuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaalee ja czuję dokładnie to samo, na samą myśl o terminie @ nie wiem co mam ze sobą zrobić, chciałabym zrobić test i zobaczyć poytywny wynik, ale obawiam sie, że jeszcze zanim o tym pomyślę to zaczną się plamienia i tyle z tego będzie. Nie wiem co zrobić żeby przestać myśleć o tych staraniach, iśc zwyczajnie na żywioł i nie myśleć o tym co będzie. W piątek ide na kontrole do gin, mam nadzieję, że usłyszę "wszystko jest dobrze, endometrium ładnie przyrasta" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaalee na zagnieżdzenie to chyba za szybko ale kto to wie :) masz rację z tymi herbatkami, będę piła tylko ta na bazie zielonej herbaty. kawy nie potrafię sobie odmówić :/ dlatego dopiero jak będzie fasolka to odstawię (jestem okropna).... tak na nas patrzę i nie wierzę że w PL mamy niż demograficzny jak tu tyle staraczek :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nezumi, ja jak byłam w ciąży to piłam rano kawkę całą zalaną gorącym mlekiem i lekarz mi na taką pozwolił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo super! to jest jakieś rozwiazanie :D mam niskie ciśnienie więc bez kawy ani rusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie myślałam że będę potarfiła z kawy zrezygnować ale nic z tego ... rano aż mnie nosi żeby taka mała z mlekiem wypić! aaa i taka ciekawostka wiecie że kobiety w ciąży nie mogą używać szamponu nizoral tak mi pani w aptece wczoraj powiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 birget.............2................11.03.2013........... .6-7.04.2013 kuntekate........3,5 r..............----------.............29-03-2013 olaalee.............2...............24.03.2013........... .25.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........6tc...........ostatnia @ 05.02.....termin porodu - nieznany jeszcze grace88.........11tc.................15.01.2013........22 .10.2013 dumnna mama ????...................27.02.2013............nieznany jesio :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dziś rano czar prysł. obudziłam się i kto mnie przywitał???? oczywiście @. nawet nie zdążyłam testu zrobić. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×