Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

haha! no już mam taką wizję - choinka przyozdobina jajkami i kurczaczkami :D :D ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha albo ulepic zajaca ze sniegu:D:D jakis moj znajomy na facebooku wstawil takie zdjecie:) czy obrazek. Chyba z demotywarorow to wzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no można by było tylko śnieg u nas jest ,mokry i brudny :/ to by szarak wyszedł :p właśnie wraciłam z toalety w której odnotowałam śluz koloru różowego, wyglądał trochę jak budyż malinowy.... nie mam pojecia co to mozę być? o co chodzi? to mój 19 dc, odczuwam ból w podbrzuszu od kilku dni, ostanie przytulanko było 2 dni temu :) (jka na spowiedzi :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak mialam taki sluz
to zrobilam w tym dniu test i wyszla ciaza ( ale to byl 28 dzien cyklu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja temp jest wyższa niż normalnie więc kto wie :) no tak ale w 19 dc to nie możliwe żeby mi test pokazał ciążę.... nie wiem co myśleć.... gorzej jak cos złego się dzieje a nad tym zapanować nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
no moje male usnely wiec mala kawke moge wypic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zabieram za pieczenie ciast. Dwa kurczaki w koszyku siedzą i rzeżuchę sobie jedzą. Baran w szopie zioło pali pewnie zaraz się przewali. Ksiądz za stołem już się buja Wesołego Alleluja kochane dziewczyny. No i podwójnych kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi gin przełożyła dzisiejszą wizyte na jutro :/ i teraz kolejny dzień będę siedzieć i się zastanawiać czy wszystko u mnie jest ok. Nezumi może to implantacja? Nie stresuj się, tylko bądź dobrej myśli i czekaj na II na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie coś dziś opętało jeszcze chwila i bym zajechała do apteki po test... ale nieeee, klepłam sie dwa razy w czoło. 5 dni przed @ to byłaby przesada. :) Temperaturka rano 37,1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) jestem pierwszy raz wiec napisze cos o sobie: pól roku staralismy sie z mezem o dziecko, wkoncu sie udalo i wielka radosc ktora trwala zaledwie 2 miesiace :( 3 stycznia okazalo sie ze moje malenstwo nie ma serduszka i mialam robione lyzeczkowanie. stres, smutek, zly... ale nadszedl czas na nowe starania :D gin pozowlil starac sie juz po pierwszej miesiaczce ale cos nie wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka bardzo serdecznie Cię witam w naszym kręgu. Nie jedna z nas miała to samo przeżycie ja również. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? A za pierwszym razem udało sie tak odrazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam teraz doczytałam, ze pół roku. Napewno znowu sie uda i będziesz szczęśliwa. Poszukaj naszej tabelki na poprzedniej stronie powinna być i dopisz się do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik skacze ide na ciąg dalszy minitoringu cyklu, bo w ostatnich wychodził lekki niedobór hormonu drugiej fazy cyklu, do tego czuje lekkie kłócie w okolicy jajników i chcę się dowiedzieć czy to jest ok, czy już poprostu psychika zaczyna mną rządzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik-skacze mam nadzieje ze zaraz na pocztaku kwietnia wskoczymy do tej dolnej tabelki ;) i inne dziewczyny rowniez :) staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 birget.............2................11.03.2013........... .6-7.04.2013 kuntekate........3,5 r..............----------.............29-03-2013 olaalee.............2...............24.03.2013........... .25.04.2013 maniek87......2r.....................27.03.2013.......... .....?? 20.04 Gabi_wroc........6...............17.03.2013.............p o 17.04.2012 Karmelka88.......2...............07.03.2013.............07.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........7tc...........ostatnia @ 05.02.....termin porodu - nieznany jeszcze (listopad? ) grace88.........11tc.................15.01.2013........22 .10.2013 dumnna mama ????...................27.02.2013............nieznany jesio Nusia29........17tc...........27.11.2012..............03. 09.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka pewnie, że wskoczymy jak nie kwietniu to w maju:) Maskara teraz zdałam sobie sprawe, że na maj miałam termin... A teraz nawet w ciąży nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a stosujecie jakies "wspomagacze" w tych staraniach :D mam tu na mysli np. ziele przywrotnika, ktory podobno wzmacnia macice albo np. zele nawilzajace dla osob starajacych sie o dziecko, ktore maja jakies wlasciwosci odzwycze dla plemnikow i "pomagaja" im sie dostac do jajeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik skacze a w ktorym tyg ciazy bylas ? :( ja wiem jakie to smutne... ja mialam termin na lipiec..stracilam dzidzie w 10 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nie to był tylko 7 tydzień albo aż bo zdążyłam sie już przyzwyczaić :( Ale czas leczy rany. Teraz już dobrze sobie radze nawet jak wspominam ale wtedy to była masakra. Bardzo potrzebuję tej ciąży bo widze po sobie że na niczym innym mi nie zależy i mało co mnie tak mega cieszy. Zaczynam nawet unikać znajomych bo wszędzie są małe dzieci albo kobiety w ciąży, dlatego chciałabym aby już było po świętach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale wiem o czym mowisz bo dokladnie tak samo wygladaja moje mysli :( moje kolezanki albo maja dzieci albo sa wysoko w ciazy i nawet nie mam z kim pogadac o tym co mnie dreczy..dlatego sie tutaj pojawilam a jesli moge zapytac to poronilas naturalnie czy tez lyzeczkowanie? robilas pozniej jakies badania? wiesz dlaczego tak sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliczku po doczytaniu forum mam dla Ciebie marne pocieszenie.. jezeli do "cyklu staran" dolicze poprzednie miesiace łącznie z poronieniem to zajmuje z Toba w rankingu jedne z czołowych miejsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolowe miejsce to w tym rankingu zajmuje JA, bo cykli to ja mialam ok. 60 moje drogie. W zeszlym roku zaszlam w ciaze i poronilam w 8 tyg ( wg miesiaczki, bo to pewnie bylo jakis 5-6 tydzien, pecherzyk byl pusty i nie rozwijal sie tylko zmalal). Poronienie samoistne + lyzeczkowanie resztek. Teraz ok. 27 marca test i znow jestem w ciazy. Mam andzieje, ze nie bedzie plamien jak w tamtej ciazy. Podobno wg kalkulatorow to jest 4t2d ciazy ( niby 5 tydzien), wiec nie wybieram sie jeszcze do ginekologa. Wtedy latalam od 3 tygodnia i nic z tego nie wyszlo. Tylko nerwy przed kazda wizyta, obserwowanie pecherzyka. Teraz chce isc ( jak nic nie ebdzie pilnego) okolo 15 kwietnia. Wtedy powinno byc cos wiecej widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszalałam i kupiłam test a nawet dwa :) Oczywiście nie zrobię ich już ale chce go mieć przy sobie :) Ale jestem głupia zero objawów a takie nadzieje sobie robię:) Obym go chociaż zdążyła zrobić nim @ przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja zaplanowalam sobie ze nie zrobie testu wczesniej jak w dniu miesiaczki wiec jeszcze caly tydzien musze wytrwac :D na wlasnym przykładzie wiem ze test robiony przez miesiączka może wyjsc negatywny pomimo ciąży :P Króliczku jak nie wytrzymasz to daj znac co tam Ci wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choćby nie wiem co to wytrzymam :) Napewno te pare dni szybko zleci. Super byłoby jakbyśmy razem były:) :) A kiedy miałaś owu wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wczesniejszym cyklu mialam 17 dc, a przynajmniej tak wykazaly testy owulacyjne. No a w tym cyklu zle wyliczylam i 16 dc braklo mi testow :D ale wydaje mi sie ze tez 17 dc ;) po łyżeczkowaniu moje cykle z 28 wydłużyly sie do 31 dni ;) a jak u Ciebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×