Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Świetny pomysł z tymi fluidami ciazowymi. Dzieki wielkie. Do jutra kochane :) anusia bede myśleć o tych twoich II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
tu nie chodzi tylko o brak 2 kreski, ogolnie dopadly mnie dzis przemyslenia. ale co sie dziwic, w koncu mam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
czyli kto teraz kiedy testuje? gdzie jest altualna tabelka? zaktualizowaltsciw juz zafasolowane? chcialam spr kto bd ze mns testowal tzn mniej wiecej w tych dniach. teraz widze sie pokumulowalo ze akurat wszystkie testowalysmy w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birget powinnam dostać @ 17.04. Karmelko, nie robiłam jeszcze. Jakoś te dwa ciążowe negatywne mnie zniechęciły :P Poczekam (nie wiem na co, ale brzuch mnie boli jak na @ więc może nie ma sensu jeszcze robić z krwi :) AAAnuśka czekam na Twój pozytywny wynik :) Wiecie co? Suszy mnie od wczoraj strasznie. Herbatę mogłabym pić hektolitrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietiniowa będzie dobrze :) Ja po woim pierwszym cyklu też byłam pełna żalu, ale to mija i przychodzi nadzieja:) Wierzę, że w następnym cyklu się uda Tobie, mi i wszystkim innym staraczkom :) Miłej nocy Kochane ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeleuska
witajcie Kochane! z powodu stresu i przeziębienia spałam jedynie z godzinę boję się jak nie wiem co, ale ponieważ spontanicznie obrałam pseudonim Angeluska, co oznacza"posłanka, zwiastunka, anioł" jestem dobrej myśli. najważniejsze to nie tracić nadziei a wszystko będzie ok. Mam kilka koleżanek, które latami leczyły się z niepłodności, były załamane, przezywały dramaty a dziś są szczęśliwymi mamusiami. Bóg czyni cuda... ja jestem tego dowodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
oczywiście to byłam ja Angeluska :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny słoneczny poranek wszystkie piękne panie. Ja już po teście. I dalej jedna kreska. Ale okresu dalej brak, także się nie załamuje. Zastanawiam się tylko czy jeżeli jest fasolka to czy poziom bHCG nie powinien już być na tyle wysoki żeby test mógł go wykryć? Jak tak się teraz przyglądam to może i jest jakiś cień cienia ale to pewnie moja wyobraźnia płata mi figle. Ale nie rezygnuje, jutro kolejny test. A jak nie wyjdzie to w pon ide na krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
witaj Anuśka, widzę, że nie tylko ja nie mogę spać... nie martw się , będzie dobrze, wkrótce doczekasz się dwóch wymarzonych kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
anuska napewno zobaczysz II :) trzymam kciuki bardzo bardzo mocno :) miłego dzionka dziewczyny :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorislawa @ spóźnia się Tobie ponad tydzień, więc wydaje mi się że to już najwyższy czas zrobić test :) Angeluska Ty się teraz nie stresuj, będzie wszystko dobrze :) A tak w ogóle to każda z Was która zafasolkowała daję mi jeszcze większą nadzieję, że w końcu będzie i moja kolej na zmianę w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Lorislawa to prawda że już jesteś po terminie @ ????? No to czekamy czekamy :) Ulalala ciekawe ile jeszcze w tym miesiącu będzie niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po terminie spory kawałek czasu, ale przedwczoraj robiłam ciążowy i wyszedł negatywny :( Ale za to od 4 dni robię te owulacyjne i oprócz wczorajszego, to dzisiejszy i poprzednie są mega pozytywne. (nawet ciemniejsza kreska jest) Jestem dobrej myśli, chociaż już nie wiem, co myśleć. Juro mam zjazd rodzinny i byłoby fajnie wiedzieć już, ale nie wiem, czy jest sens wydawać pieniądze na kolejny test, który ma nie wyjść :/ Anuśka może u Ciebie jeszcze za wcześnie na test? Nie stresuj się, bo to na pewno nie pomaga (coś o tym wiem ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorislawa po takim czasie to już powinnaś zrobić test z krwi i powinien dać pewnien wynik, ja tak długobym nie czekała :) W styczniu też się cieszyłąm jak nie dostałam @, zrobiłam test i wynik był negatywny. Jeszcze tego samego dnia byłam u gin, która już z samej rozmowy powiedziała, że ciąża to to nie jest, a w badaniu okazało się, że owu nie było, endometrium nie przyrosło i nie miała z czego zrobić się @ i musiałąm brać luteine. Czasem nie ma co czekać, tylko działać :) 3mam kciuki i licze, że zaraz Ty będziesz przesyłąć fasolkowe fluidy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tego co slyszalam od kolezanek i czytalam na roznych forach to testy moga wychodzic negatywnie. To tylko zwykle testy, nie lakerze. Tak jak pisalam mojej kolezance przez 3 tygodnie wychodzil negatywny a dopiero pozniej druga blada kreska jej wyszla, inna dopiero po 2 miesiacach sie zorientowala ze chyba jest w ciazy wiec nie wiem w ogole chyba w takim razie "okres" miala. Nie dopytywalam ze szczegolami dlaczego dopiero po 2 miesiacach. Nie ma okresu czyli jest szansa, macie nawet objawy takie ciazowe. poczekajcie do tego poniedzialku i idzie na testy z krwi. Ja trzymam kciuki zeby sie okazalo ze jestescie w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedziałam się, że moja mama się dowiedziała właśnie po kilku tygodniach dopiero. Wtedy jej dopiero wyszedł pozytywny. Nie miała @. Dziękuję za wsparcie :) Jesteście naprawdę cudowne! Mam nadzieję, że ja i wszystkie inne staraczki wkrótce zobaczymy dwie kreski :) P.S. Łapię fluidy całymi garściami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z mama pwiedziala ze ona w ciazy ze mna i siostra przytyla 6 kg a ze mna 7 kg:) i jak pszla do szpitala rodzic to jej powiedzieli zeby poszla do domu ze za wczesnie przyszla, powiedziala ze ubrala troszke luzniejsza bluzke to widac brzucha nie bylo. Moja siostra jak byla w ciazy to tez nic nie przytyla tylko brzuszek troche bylo jej widac ale i tak nieduzo, maly miala. Wiec jest szansa ze ja tez w sumie nie duzy bede miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dostalam wczoraj od meza slicznego duzego bialego gerbera:) wyglada jak wielka stokrotka a ja uwielbiam stokrotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Matko zapomniałam sie podzielić informacją. Moja koleżanka jest w około 40- 50 dniu cyklu i była parę dni temu u ginekologa bo nie miała okresu. A on jej mówi że że jest przed owulacją bo jej pęcherzyk ma 17 mm. Więc tak myśle lorislawa może tobie te testy owu tak wyszły pozytywne bo masz też tak opóźnioną owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa fantastycznie, że mąż tak dba o Twoje samopoczucie :) Mój tez wspiera mnie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroliczku ale Lorislawie te testy owulacyjne wychodzily juz pozytywne bardzo mocne, pozniej slabsze a teraz znowu bardzo mocne. Nie znam sie na tych testach bo ja w ogole nie robilam takich ale dziwna sprawa sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Wiecie tak mnie sutki (.)(.) bolą że już mam dość. Jak bym miała drzazgi w nich. Do dupy niech przyjdzie @ bo nie mam ochoty się tak męczyć do wtorku :( Testy ciążowe nie przyszły także to pewnie jakiś znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królik skacze no właśnie nie wiem nic i dlatego próbujemy dalej xD Zobaczymy za 2 tygodnie, co będzie dalej :) Ale 4 dni pasek taki ciemny na owulacyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
A to przepraszam przegapiłam. No to faktycznie ciekawe. A kiedy były bardziej pozytywne? W tamtym miesiącu miałam pozytywne około 10 dnia cyklu ale jeszcze bardziej pozytywne koło 18 i wtedy miałam faktycznie owulacje. Na czym to polega nie wiem. Z tego co czytałam to różne są opinie na temat czy testy owu wykrywają ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królik skacze moim zdaniem nie stresuj się :) Będzie dobrze :) Trzymam kciuki :) P. S. a ból piersi może Cię tylko pocieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×