Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

jak sie przestaje brac to chyab tez nic zlego sie nie dziej choc na tym to ja juz sie nie znam ale mam nadzieje ze lekarz nie dal by jej gdyby miala zaszkodzic. A kiedy robisz test czy badania krwi bo juz nei pamietam:) Duzo tu ans i nie wszystko zapamietuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......12.............4.04.2013...........5.05.2013 Gabi_wroc..........6............17.03.2013...........po 17.04.2013 Lorislawa...........6..............14.03.2013............ ..16-24.04.2013 birget...............3................8.04.2013.......... . .8-9.04.2013 olaalee..............2...............24.03.2013.......... . .25.04.2013 maniek87...........2................22.04.2013.......... ????maj Karmelka88.........2...............07.03.2013............ .0 7.04.2013 kwietniowa staraczka..........2...............24.04.2013............ .. 25.05.2013 anibas.............. 2..............10.04.2013...............8-9.05.2013 KMSU................1..............16.03.13.............. ...17 .04.13 nezumi..............1...............10.03.2013........... ...11.04.2013 aaaaanuskaaaaa..1..............22.03.2013...............2 4.04.2013 Rozmarzona......2............04.04.2013..............03.-04.05.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Nutka29...........21tc................27.11.2012......... ..03.09.2013 Agnes32...........21tc................ 29.11.2012...........05.09.2013 grace88...........15tc................15.01.2013......... ..22.10.2013 Mama ..............11tc............... 05.02.2013...........12.11.2013 dumnna mama.....??...................27.02.2013............?????? ulajowy...........nie wiem............21.03.2013.......jeszcze nie wiem Adaa26..........nie wiem.............24.03.2013.......nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) a ja dostałam od mojego mężczyzny szlaban na komputer na ten weekend, negocjacje nie pomogły :D teraz tajniekiem do Was piszę bo chciałąm zobaczyć co u Was ciekawego się dzieje :) życzę Wam udanego weekendu i każdej testującej dwóch kreseczek :) Buziaki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Ja tego dłużej nie wytrzymam :( Zrobiłam ten cholerny test :( Normalnie przeżywam jakiś koszmar! Nie mogę przestać płakać. Ja wiedziałam że to się nigdy nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny przyznam ze podczytywalam rozne fora bo staramy sie z mezem o dziecko. Mamy juz synka 2letniego w tamtym roku w sierpniu zaszlam w 2ga ciaze ale niestety poronilam w listopadzie :((( bardzo bysmy chcieli maluszka i sie udalo dzisiaj robilam test ( dokladnoe 3) i sa pozytywne jade zaraz na krew. Moge napisac objawy pierwsze. Temperatura ok 37, sluz bialawy ale raczej wodnisty (dalo mi to do myslenia bo zawsze przed okresem sucho), na piersiavh wyszly mi zyly ale nie bola i cos z blednikiem bo jak wchodzilam na stolek to tak jak bym miala zaraz spasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze bol jajnika lewego kilka dni przed spodziewanym okresem ( zawsze jajniki bola mnie w owulacje ale nie przed okresem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birget miłego weekendu:) ka3sia gratulacje dla ciebie:) króliczek skacze głowa do gory to jeszcze nie koniec napewno wam sie uda probujcie dalej. Nie jesteś sama. Rozumi twój żal i rozczarowanie i ze to bardzo boli ale trzeba walczyć dalej nie pddawac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za literowki ale akurat jestem w trasie i pisze z telefonu:) pozdrawiam was wszystkie. Niech moc i szczęście bedzie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birget stosuj sie do szlabanow meza bo zapewne ma racje:) ale ja tez bym nie wytrzymala zeby w ogole nie zajrzec:):) Kroliczku napewno sie w koncu uda, wszytskie bedziemy mamami:) jedne wczesniej drugie pozniej ale zobaczysz ze sie uda i bedziesz nam tu skakac z radosci jak na kroliczka przystalo:):) Ka3sia gratuluje, i spokojnej ciazy zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
witam dzis :), zaczynam sie naladowywac poYtywna energia i jiz mnie korci na starania w tym miesiacu :) co u Was slychac jak Wam mija dzien? kroliku wiem ze to kolejne rozczarowanie, co mozna powiedziec, trzeba miec nadzieje ze nastepnym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIESPOKOJNA20
HEJ KOBIETKI SLUCHAJCIE TO OD RANA PODBRZUSZE MNIE BOLI I JAJNIKI PIERSI TEZ NO I BARDZO SWEDZA MNIE SUTKI WIEC STWIERDZILAM ZE Z CIEKAWOŚCI ZROBIE SOBIE TEST. I WIECIE CO ALBO PADLO MI NA OCZY ALBO WIDZE CIEN DRUGEJ KRECHY ;D NIEWIERZE POPROSTU DAM SOBIE NARAZIE NA LUZ I W PONIEDZIALEK POJDE DO LEKARZA OBY TO BYLA MOJA MALA UPRAGNIONA FASOLKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ale to jest ta kreska czy jej nie ma?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIESPOKOJNA20
NO SA ALE TA DRUGA BARDZO SLABA JA JESTM 3 DNI PRZED @;/ NIEWIEM CO O TYM MYŚLEC POCZEKAM DO PONIEDZIALKU LUB JUTRO Z RANA POWTORZE TEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroliczku a to nie jest ze pezypadkiem zdrobilas ten test zawczesnie??:P:P bo mi sie wydaje ze chyba jeszcze pare dni powinnas z nim poczekac:) ja czuje ze teraz fasolek sie posypie duzo:) bedzie bum fasolkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
No tak okres powinnam dostać 1 maja, ale test miałam bardzo czuły i robiłam z samego rana i naprawde nie było czego się tam doszukiwać. Jeszcze musze sie zbierać na urodziny jak mnie ktos dzis zapyta o ciąże to wybuchne. Czekam na męża bo się muszę przytulić i wylać resztę łez abym mogła normalnie funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroliczku to duzo wczesniej zrobilas ten test, ja srednio wierze w testy ktore mozna wykonac przed okresem i daja prawdziwy wynik. Wszedzie pisza zeby robic dopiero w dniu lub po dniu @ wiec jeszcze nic straconego:) ale czy sie uda teraz czy nie to czuje w maju to bedzie bum II kreseczek:) Anuska, Ulajowy i inne ktore maja dzieci mam pytanie troche strasznych rzeczy sie wczoraj naczytalam o pologu po porodzie i sie wystraszylam, wiem ze nie ma co czytac internetu bo niektorzy to skrajne przypadku opisuja ale czy faktycznie to ejst takie straszne jak opisuja niektorzy?? Noi naczytalam sie tez o rozstepach, wiec zaczelam sie jzu smarowac oliwka bambino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Ada26l co cie przerazilo ??? Ja nie wspominam tego czasu zle czy strasznie moze noe było to przyjemne ale cieszysz sie swoim dzieciatkiem że wszyszko inme jest nie ważne ;) ale tak samo co do porodu ....dużo sie nasluchalam przed 1porodem oczywiście jak to boli jak kobieta sie męczy......i jak się okazało nie było tak źle ....zen ból sie zapomina szybko ;) i wiem co mówię kochana bo straszna corka urodzila sie 4, 06 kg 59 dl a mlodsza 3, 9 kg o też 59 dl ;) wiec nie byly to male dzieci ;) wystarczy że nastawiasz się pozytywnie i będzie ok naprawdę ;) jak ? Masz jakieś pytania pisz jak zylko będę mogla to pomogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
w tamtym miesiącu wedlug testow owulacyjnych mialam owulacje w 19 dniu cyklu i faza lutealna trwala 14 dni. mysliie ze w tym cyklu bedzie podobnie ? jesli tak, to owulacja by mi wypadala 11 lub 12 maja, czy to sie moze jakos przesuwac jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny !!! wczoraj dostalam miesiączek !! WRACAM DO GRY ;) ale jest tragicznie obfita :D zaraz poprawie sie w tabelce :) ps. witam serdecznie nowe staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Kwietniowa mi sie wydaje że owulacja moze być zupełnie w innym dniu. Chyba że masz zawsze regularne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa niby powinno byc podobnie ale roznie to bywa :P Króliczku uszka do góry jeszcze nie wszystko stracone :* Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......12.............4.04.2013...........5.05.2013 Gabi_wroc..........6............17.03.2013...........po 17.04.2013 Lorislawa...........6..............14.03.2013............ ..16-24.04.2013 birget...............3................8.04.2013.......... . .8-9.04.2013 olaalee..............2...............24.03.2013.......... . .25.04.2013 maniek87...........2................22.04.2013.......... ????maj Karmelka88.........4...............26.04.2013............ .26.05.2013 kwietniowa staraczka..........2...............24.04.2013............ .. 25.05.2013 anibas.............. 2..............10.04.2013...............8-9.05.2013 KMSU................1..............16.03.13.............. ...17 .04.13 nezumi..............1...............10.03.2013........... ...11.04.2013 aaaaanuskaaaaa..1..............22.03.2013...............2 4.04.2013 Rozmarzona......2............04.04.2013..............03.- 04.05.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Nutka29...........21tc................27.11.2012......... ..03.09.2013 Agnes32...........21tc................ 29.11.2012...........05.09.2013 grace88...........15tc................15.01.2013......... ..22.10.2013 Mama ..............11tc............... 05.02.2013...........12.11.2013 dumnna mama.....??...................27.02.2013............?????? ulajowy...........nie wiem............21.03.2013.......jeszcze nie wiem Adaa26..........nie wiem.............24.03.2013.......nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
no plus minus 1 dzien w ta w tamta regularne. chce mniej wiecej poprostu oznaczyc sobie dni plodne w tym miesiacu :P jeju.. we wtorek dentysta :| przynajmniej ta wizyta przebiegnie bez problemu bo nie bede sie stresowac o znieczulenia w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Dziewczyny, tym, które jeszcze czekają na 2 kreski mówię: głowa do góry!!!! i posyłam ogromną moc fluidków Gratulacje dla nowych przyszłych mam i spokojnych 9 miesięcy :-) U mnie zaczyna się 12 tydzień :-) Byłam ostatnio na kontroli tarczycy (mam hashimoto), na razie wszystko ok i pod kontrolą, dostałam już zapobiegawczo od mojej pani dr trochę większą dawkę hormonów tarczycy. Poza tym mdłości nadal trwają, a za tydzień skończę 3 miesiąc :-P Pozdrawiam i jeszcze raz moc fluidków ********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy ja sie naczytalam kobiet ze pisaly ze pol roku a one nadal zle sie czuja, ze sutkow krew im leciala, ze popekaly przy porodzie (wiem ze sie zcasem nacina krocze) ale ja akurat bede rodzic cesarka ze wzgledow zdrowotnych. pisaly ze nigdy wiecej dzieci nie beda chcialy miez bo skurcze macicy pozniej po porodzie sa nie do wytrzymania ze boli jak przy porodzie. Szczerze mam kilka kolezanek ktore rodzily i zadna tak zle tego wszytskiego nie wspomina. Mama mi powiedziala ze ona nic zlego nie wspomina ze to jest taka radosc ze na jakies pierdoly sie nie zwraca uwagi ze zadnych bolow nie ma, ze krew z sytkow nie leci itd, siostra to samo wiec sie w sumie uspokoilam. Musialam pogadac z kims kto rodzil bo w necie to same straszne rzeczy wyszukalam:) juz jestem spokojna i tylko sie ciesze i dbam o siebie:) dzieki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internetowych wypocin czytac nie bede, jak bede miala problem to sie spytam tutejszych mam albo lekarza:) niepotrzebnie tylko sie stresowalam super jest to nasze forum, bardzo Was lubie, fajne babeczki jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Ada26l i bardzo dobrze ;) mysl pozytywnie dbaj o siebie o maleństwo ;) i nie czytaj tych bzdur :) zobaczysz sama jakie to piękne uczucie jak poloza cialenstwo na piersi :) w momencie wszyszko się zapomina ;) ja juz nie mogę sie doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa pytałaś wcześniej o tą witaminę c, którą obie pijemy :) Nie sądzę żeby aż tak zakwaszała organizm i zabijała żółnierzy naszych mężczyzn, bo np u panów witamina c poprawia ruchliwość żołnierzy :) a z drugiej strony to gin mi kazała pić wit. C kiedy brałam luteine i źle się po niej czułam. Króliczku nie możesz w ten sposób podchodzić do tego, że coś nie idzie po Twojej myśli, wiem że to wielkie rozczarowanie kiedy okazuje się, że mimo naszych największych starań się nie udaje. Myślę, też że dziewczyny mają rację, za wcześnei zrobiłaś test, nawet jeśli jest super czuły. Postaraj się troszkę odpuścić, nie myśl o tym że może właśnie teraz się udaje i strasz się tylko po to żeby osiągnąć cel, bo wtedy organizm się blokuje i nic nie wychodzi. Łap od dziewczyn ciążowe fluidki i zibaczysz, że będzie dobrze! Ogromne buziaki dla wszystkich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna20
hej Zrobilam test dziś znow 2 dni przed @. widze 2 kreski jedna jest slabsza :P . nie moge w to uwierzyć starając sie 2 lata wkoncu sie udal/ hmmmmm mam nadzieje , nie bede panikowac tylko poczekam sobie troszke i pojde do lekarza. :D bożekobietki naprawde ale z jednej strony sie ciesze a z drugiej boja ;/. piersi mnie bola , podbrzusze i mam takie dziwne kucie jajnikow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak wiecie to w tym miesiacu odpuscilam, w ogole nie myslalam o tym zeby sie udalo, poprostu przytulalimsy sie zeby bylo milo a nie zeby sie udalo. W ogole nie myslalam kiedy olulacja itd. Bylam pewna ze sie nie uda bo opuscic 3 dni pod rzad to w sumie duzo i w tym czasie najwiecej sluzu mialam wiec myslalam ze wlasnie w czasie owulacji odpuscilam, nawet testu nie kupowalam dopiero jak 1 dzien mi @ spozniala to kupilam. Ulajowy ja tez sie jz doczekac nie moge:) a to dopiero sam poczatek:) ale zleci, czas szybko leci:):) niespokojna gratuluje Ci bardzo!!:):) jak fajnie ze co chwile ktos dolacza:) ja tez sie cieszylam i sie balam i ciezko mi powiedziec co bylo silniejsze:) ale musialam sie chyba z tym oswoic bo mimo ze dziecko planowane to i tak szok troche przezylam jak zobaczylam II kreski:) ale juz sie nie boje, ciesze sie bardzo, czekam na wizyte u lekarza:) i jajniki tez mnie bolaly, kuly, ciagnely ale juz mi przechodzi w ciagu dnia w ogle mnie nie bola ewentualnie juz poznym wieczorem jak spac sie kladziemy to je czuje poprostu. Ale zimno mi najchetniej to pod kolderka bym lezala caly czas i sie grzala ale moze to dlatego ze grzac nam przestali juz w mieszkaniu:):) ale teraz jest ok, tylko wieczorami zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×