Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość carolinen
dziewczyny mam takie pytanie do was ile czasu trzymacie nogi w górze po sexie :D bo czytałam że niektóre z was o tym pisały , ja pewnie za krótko bo ok 1-2 min :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży też nie umiałam sobie wyobrazić siebie z brzuszkiem, poźniej jak ją straciłam też jakoś nie. Nawet w ubiegłym miesiącu usiadłam i chciałam sobie to wyobrazić i nic, a wczoraj zaraz przed zaśnieciem kiedy obracałam się na bok zobaczyłam wielki brzuch, dzisiaj rano też wyobraziłam sobie brzuszek, tak jakby coś się odblokowało i bez najmniejszego problemu widzę siebie z brzuszkiem, takim fajnym krąglutkim mniejszym, większym :) Nic się nie martw, czasem hormony tak szaleją, ja @ w tym cyklu tez miałam bolesną, a już dawno nie miałam z nią problemów. Jeszcze troszkę i nie będziemy musiały sobie wyobrażać brzuszków, bo same zaczną rosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
tak myślisz? chyba pójde ściąć włosy. chociaż nie wiem czy to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tego pewna! :D Ja jak mam @ to staram się nic nie robić z włosami, bo one wtedy żyją własnym życiem i boję się że efekt końcowy będzie inny niż bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolinen nie wiem, czy to długo, czy krótko. Ja tak kilak minut zazwyczaj, ale niech się wypowiedzą te, którym ta metoda pomogła :) Kwietniowa współczuję snów. Mi się śniło, że test pozytywny i mówię wszystkim, że pozytywny. Ale to chyba po prostu nasze chęci bądż obawy się w snach przejawiają. Birget wkrótce wszystkie będziemy wyobrażać sobie, jak to będzie po porodzie, a nie w ciąży, bo to będziemy widzieć w lustrze :) Co do brzucha, to :Wcześniej mnie bolał tylko po jednej stronie, a teraz czuje takie straszne parcie w dół :/ Jakby jakaś bańka mi rosła. W sumie to nie jest tak do końca okresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lorislawa w gronie staraczek :) Kwietniowa nie przejmuj się, to dopiero pierwszy cykl starań. Zobaczysz, że niedługo będziesz chodziła z fasolką w brzuchu. Ja dzisiaj byłam z moją córą w przychodni. Tłumy były. I tak mi się słabo zrobiło, że szok. Okresu jak nie było tak nie ma. Zakupiłam następny test. Jutro rano zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Oj kwietniowa... Dobrze że to twój pierwszy cykl, pewnie dlatego też wyczuwałaś wszystkie sygnały płynące z twojego ciała. Pomyślnego następnego cyklu życze :) Wogóle tak wam zazdroszczę że dopiero jesteście na początku drogi staraniowej. Macie dużo siły i pozytywne nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorislawa moze Wam sie udalo:):) keidy bedziesz teraz robic test?? Kroliczku nadejdzie i Twoj dzien. Czasem niestety trzeba na cos czekac:( a czekanie jest najgorsze:( ale juz niedlugo Wam sie uda:) Kwietniowa kurcze a juz sie napalilam ze bedziemy w tym samym miesiacu ciazy. Ale moze za miesiac :D a miesiac roznicy to nie tak duzo:) i nie martw sie ja tez siebie nie umiem wyobrazic z brzuszkiem:O:O ale spoko wyobrazac sobie nie musimy sam sie pokarze:) ale snow to Ci wspolczuje Anuska rob test jutro i daj nam znac. Trzymam mocno kciuki. moze bedzie maluszek:D:D A ja nie moge uwierzyc ze we mnie rosnie dziecko, prawdziwe nasze kochane dziecko. chyba jeszcze do mnie nie dotarlo ze zostalismy rodzicami ale ciesze sie ogromnie ale jeszcze sie z tym nie oswoilam, planowane, wystarane ale i tak szok i radosc i niedowierzanie wszytsko razem:):) ale juz je kocham!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa jeszcze jedno, najwiekszy objaw ciazy przed @ jest brak objawow chyba:):) ja duzo pisalam ze raczej nie bede bo nic totalnie nie czuje. A w poprzednim miesiacu to czulam o wiele wiecej niz teraz. Teraz to byl lajt i nic mi nie bylo, anwet siku nie chodze duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
witajcie! bardzo chcę mieć dziecko, ale straciłam już nadzieję. Lekarz mi powiedział, że jestem zdrowiuśka i nie ma przeciwskazań. Ostatni okres miałam 24 marca, mam regularnie co 28 dni, od tygodnia jestem zmęczona, po południu śpię, kilka dni temu bolał mnie brzuch, ale nic sie nie wydarzyło, dzisiaj też mnie boli, jestem blada i słaba. kochaliśmy się 4 kwietnia bez zabezpieczenia,ale myśle że to tylko stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaanuśkaaaaa Mam nadzieję, że test wyjdzie pozytywny :) Adaa mi się wydaję, że pomimo wielkich starań i przygotowań, to nikt nie jest w stanie się przygotować w 100% na takie szczęście :) Dawaj znać, jak u Ciebie z objawami. Niecierpliwię się strasznie :) angeluska Witaj w gronie :) Robiłaś już test? Mówicie, że największy objaw, to brak objawów? No to powiem, że na początku starań rzeczywiście brałam pod uwagę wszyyyytsko. A to mi się nie dobrze zrobiło, a to tu strzyknęło, a to coś... W tym miesiącu jest zupełnie inaczej. Objawy przychodzą same. Takie, jakich nie miałam wcześniej. Żyły wokół sutków to jest coś, czego nie mogę sobie wmówić. Tak samo dziwacznie reaguję na kawę. Pachnie mi zupełnie inaczej! (Przepraszam za wyrażenie, ale pachnie odchodami xD) Ach... mam ogromną nadzieję, że to nie omamy tylko za wcześnie zrobiony test był i jeszcze wszystko będzie pozytywnie! :) P.S. Jesteście cudowne. Czuję tutaj tyle wsparcia, że na sercu się ciepło robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
anusska trzymam mocno kciuki :) i za wszystkie inne staraczki ;) nie udalo mi sie wcisnac do mojego gina ; ( ma urlop o dużo ludzi o na "kontrol" mam na 23 maja :( no cóż :( mam nadzieje że te jajo plodowe będzie z zarodkiem :( :( czytalam na necie ue zdarza sie takie cos kobiecie tylko raz w życiu.....mam nadzieje że to prawda :( czuję sie super ; ) troszkę spiaca i lakoma sie robie na mięsko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy ja jestem w tej samej sytuacji co Ty.też miałam puste jajo. Poroniłam w 8 tyg w szpitalu czekając aż ktoś raczy mnie zbadać. I obawiam się tak jak Ty,że jeźeli jestem w ciąży to żeby się nie powtórzyło to co ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie dziewczęta, czymś się to objawia? Trzymam kciuki, żeby Wasze obawy się nie spełniły! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorislawa niestety jeśli chodzi i objawy to są takie same jak przy ciąży prawidłowej. Ja 14 lutego zaczelam plamić. 15 pojechałam do szpitala, zrobili mi usg wyszło puste jajo, ale brali pod uwage ciaze mlodsza niz wedlug OM. Dostalam Duphaston. 17 zaczelam znowu plamic, 18 poronilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
witajcie dziewczyny boli mnie brzuch a kresu ani śladu, dokładnie jak kilka dni temu, po południu jak zwykle spałam test? jeszcze się boję... poczekam kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Właśnie nie objawia sie niczym ; ( poprostu puste jajo :( mam tylko cicha nadzieje ze to prawda ze zdarza sie to tej samej kobiecej tylko raz w życiu :( a ogólnie jest to częsty przypadek :( och a tak daleko do 23 maja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
z moich też tak wynika, ale to dopiero kilka dni... poczekam, bo nie chcę sobie robić niepotrzebnej nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
angeluska czego sie boisz co ma byc to będzie :) przynajmniej będziesz wiedziec czytak czy nie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Ale test juz ci pokaze :) ja raz robilam 3 dni przed spodziewana @ i byly juz 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
już tak wiele przeszłam, nie chcę sobie robic nadziei, już prawie pogodziłam się z tym, że nie będę nigdy matką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy, ja jednak mam nadzieję, że mój negatywny dziś (okres się spóźnia tydzień) był po prostu zrobiony za wcześnie. To straszne, że niczym dodatkowym się to nie objawia i zdarza się tak często :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
gdzie ta tabelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
jesli tym razem się nie uda to rezygnuję z walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
znow wracam do zycia. biust boli mniej o 90%, plusy sa takie, ze pobiegam jeszcze przez 14dni, od owulacji nie bede, zeby nie przeszkodzic w zaplodnieniu. pierwszy cykl staran, to czlowoek sie doszukiwal wszystkiego faktycznie. no nic, tak sobie przed chwila pomyslalam, ze szkoda ze nie mam krotszych cykli:p nie wiem, czy Wam mowilam, ze wczesniejsze miesiaczki mialam raczej w kierunku skapych i bylo tak przez pare miesiecy-wczesniej mialam nirmalne czyli takie mysle srednio obfite. ta ktora dzis dostalan znow jest srednio obfita czyli ciesze sie ze do nirmy wrocily te miesiaczki :), niby nie wiem czemu, ale wole takie normalne, nie martwie sie wyedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny :) Wiecie jaki miałam ostatnio sen? Że urodziłam w łóżku ha ha A co najlepsze sam poród w tym śnie był bardzo przyjemny, zero bólu skurczy.. po prostu takie uczucie jak przy robieniu kupy a dziecko niby ważyło 7kg ha ha Gdy opowiedziałam o tym siostrze , ta zaczęła się ze mnie śmiać i powiedziała mi, że dobrze że całkiem się nie wczułam w rolę i się nie zesr...do łóżka w czasie tego snu ha ha ha Sorry za wyrażenie , ale miałyśmy z siorką niezły ubaw :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×