Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Witam nowe staraczki :) im nas wiecej tym więcej wsparcia. Kwietniowa przed tobą kolejny test. Anusia czekam razem z tobą na te dwie krechy. U mnie po staremu. Dalej czekam na @ więc chyba przyjdzie mi brać te tabletki na wywołanie. Chociaż dzisiaj brzuch mnie boli ewidentnie okresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) a w szczegolnosci nowe staraczki :) Kwietniowa glowa do gory ! ciesz sie ze w ogole masz @ i mozesz nadal sie starac :) najwazniejsze jest to zeby sie wyluzowac (wiem ze to sie tak latwo mowi) ale ja po pol roku staran tez wyluzowalam i dopiero wtedy mi sie udalo i do 6 tygodnia nie mialam zadnych objawow :P dzis jest moj 49 dc i skonczylam juz brac ta okropna luteine, ale miesiaczki nadal nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuntekate my nadal jestesmy w punkcie wyjscia :P mnie bola juz tylko piersi ale brzuch mam taki napeczniały :O jestem dosc drobna kobietka z lekka niedowaga i ten moj balonik nawet maz zauwazyl i powiedzial ze wygladam jakbym w ciazy byla :P szkoda ze tylko tak wygladam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karmelko :) Dla przypomnienia - tabelka :0 (uzupelniajcie :) ) Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......12.............4.04.2013...........5.05.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 birget.............3................8.04.2013........... .8-9.04.2013 olaalee.............2...............24.03.2013........... .25.04.2013 maniek87.........2r................22.04.2013.......... ????maj Gabi_wroc........6...............17.03.2013.............p o 17.04.2012 Karmelka88.......2...............07.03.2013.............0 7.04.2013 kwietniowa staraczka........2...............24.04.2013.............. 25.05.2013 aaaaanuskaaaaa..1..............22.03.2013...............2 4.04.2013 anibas.............. 2..............10.04.2013...............8-9.05.2013 Lorislawa...........6..............14.03.2013............ ..16-24.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........21tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........11tc.........ostatnia @ 05.02...........12.11.2013 grace88.........15tc.................15.01.2013........22 .10.2013 dumnna mama ????...................27.02.2013............?????? Nutka29...........21tc.................27.11.2012........ ... ...03. 09.201 ulajowy...........nie wiem..........21.03.2013.......jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech.. jak przez rok nie miałam @ przez tabletki, to marzyłam, żeby mieć uregulowany system hormonalny. Teraz, jak od roku mam regularnie @, to chciałabym, aby to pozwoliło na zajście :) Takie to marzenia są :) Ważne, aby robić w tym kierunku wiele, ale nie za wiele, bo stres nie pomaga na pewno. Ja czuję już jak mi się @ zbliża chociaż wciąż mam nadzieję, że jednak to tylko omamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......12.............4.04.2013...........5.05.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 birget.............3................8.04.2013........... .8-9.04.2013 olaalee.............2...............24.03.2013........... .25.04.2013 maniek87.........2r................22.04.2013.......... ????maj Gabi_wroc........6...............17.03.2013.............p o 17.04.2012 Karmelka88.......2...............07.03.2013.............0 7.04.2013 kwietniowa staraczka........2...............24.04.2013.............. 25.05.2013 aaaaanuskaaaaa..1..............22.03.2013...............2 4.04.2013 anibas.............. 2..............10.04.2013...............8-9.05.2013 Lorislawa...........6..............14.03.2013............ ..16-24.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........21tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........11tc.........ostatnia @ 05.02...........12.11.2013 grace88.........15tc.................15.01.2013........22 .10.2013 dumnna mama ????...................27.02.2013............?????? Nutka29...........21tc.................27.11.2012........ ... ...03. 09.201 ulajowy...........nie wiem..........21.03.2013.......jeszcze nie wiem Adaa26..........nie wiem...........24.03.2013.......nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienilam siebie w tabelce. Chcialam dopiero po wizycie u lekarza ale widze ze ulajowy zmienila to ja tez jednak. Dziewczyny wszystkie, cierpliwosci, bedziecie w ciazy, zobaczycie te dwie kreseczki, co miesiac przybywa dziewczyn wiec niedlugo znowu ktoras zmieni tabelke:):) wszystkie ale to wszytskie ebdziecie przeciez wkoncu w ciazy:) do konca roku a moze nawet szybciej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu z samego rańca. Kolejny test negatywny. I nie wierze zeby na tym etapie nic nie wykrywało. Odpuszczam! Może w końcu @ przyjdzie. A może to ciąża pozamaciczna? Test wykrywa taką ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie może być ciąża, bo test już by to wykazał. ulajowy, Adaa 26 Wy miałyście OM tak jak ja. Jakiej długości macie cykle? Bo ja miałam OM 22.03 i jeszcze mi test nie wychodzi. A Cykle mam 31-32 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
witajcie! nadal nie ma okresu, ale za to jest katar i gorączka, złapalłm przeziebienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Ja mam 29 dniowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Angeluska ja na twoim miejscu zrobilabym test ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
anuska poczekaj jeszcze nie masz @ jest nadzieja ;) moze masz za male stezenie zeho hormonu i ci nie wykrywa ns teście :) moja koleżanka tak miała :) wszystko jestmmożliwe :) :) trzymam mocno za ciebie kciuki słońce :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
czesc witajcie z rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie starające się:) mnie brzuch dziś boli jak na @, także w każdej chwili może przyjść tylko niepokoi mnie fakt, ze tydzień temu ginekolog stwierdził początek fazy lutealnej i jakbym teraz dostała @ to chyba za krótka ta faza lutealna. Ogólnie mam długie cykle ostatnimi czasy 31 dniowe ale miesiąc temu 36 a dziś już 33dc. Wolałabym mieć krótsze te cykle bo więcej szans na zajście w ciążę;) znaczy w krótszym okrsie czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście witam też mamuśki:) wczoraj byłam z córką w szpitalu i przy okazji zrobiłam badania na cyto i toxo tylko nie robiłam na cczo mam nadzieję, że nie ma to znaczenia, dziś odbiór wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Naczytałam się, że może być jeszcze za wcześnie na test więc poczekam jeszcze. Znalazłam swoje stare posty. Wtedy test wyszedł mi w 34 dniu cyklu. Robiony w południe. Dzisiaj jest 35 dzień. Jest jeszcze nadzieja, bo w końcu @ dalej nie ma. Pobolewa mnie brzuch, a mimo to i tak nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
aaannuska nie ma za co :* po to tu jestesmy :) tak ja tez straciłam maleństwo w 8 tygodniu :( bardzo mocno trzymam kciuki za ciebie i te upragnione II kreseczki :) :) nigdy nie możemy tracić nadzieji :) będziemy myśleć pozytywnie to przyciągniemy pozytywne rzeczy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Miłego dnia dziewczyny i dużoooo pozytywnej energii !!!!!! U mnie śluz już zniknął jest posucha będzie okres... fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Dlatego teraz anuska mam takiego stracha :( zastanawiam sie czy kupic juz jakies witaminy bo biore tylko folik ......nie wiem bo różne opinie czytałam na ten temat .....jak myślicie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Krolik skacze noe masz @ jest nadzieja :) ja w tamtym miesiącu bylam mokra i byłam pewna ue to ciąża a tu nic. .....nigdy nic nie wiadomo nie ma zadnej żelaznej regugly :( trzymam kciuki za ciebie :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska ja mam 28 dniowe cykle. Ty masz dluzsze wiec mozliwe ze test narazie nie pokazuje. trzymam kciuki:) Angeluska zrob test bedziesz miala pewnosc. Skoro @ Ci sie spoznia to jest przewciez mozliwe ze to dzidzius:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zadnych objawow, zero zupelnie. jedyne co to ciagnie mnie do rzeczy, ktorych nie moge ale to nie objaw tylko moja psychika wie ze przez ponad rok sie np piwa nie napije i sie mozg wystraszyl hehe:) Ale nie wiem czemu nie mam zadnych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulajowy przy ostatniej ciąży jak poszłam do mojej gin potwierdzić ciążę to od razu kazała mi kupić jakieś witaminy dla kobiet w ciąży. Bo też brałam tylko folik. Teraz nie brałam nawet foliku, bo tak jak już pisałam, jeśli będzie fasolka to przypadkiem :) bo kompletnie się tego nie spodziewaliśmy. Także zaczęłam brać witaminy jak zaczęłam się źle czuć. Czyli od piątku. królik skaczee nie dostałaś jeszcze @ więc jest nadzieja, tak samo jak i u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa 26 ja przy pierwszej ciąży (Maja 6 lat) w ogóle nie czułam jakbym była w ciąży. W drugiej ciąży (Nataniel 3 lata) wszystko było podobnie, z tymże miałam rano mdłości, ale bez wymiotów. W trzeciej bóle podbrzusza, mdłości wieczorem, ból piersi. Także brak objawów wcale nie jest powodem do stresu! Więc spokojnie. Każda ciąża jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Ja mam jakieś głupie wyobrażenie że jak jest sie w ciąży to odrazu czujemy zmiane w organiźmie. Wtedy w pierwszej ciąży tak miałam że odrazu wiedziałam. A teraz nie mam żadnych sygnałów. Oczywiscie macie racje że @ nie ma jest nadzieja. Jeżeli w niedziele wyjdzie jedna kreska to będe płakać dużymi łzami. Poleci mi już drugi rok :( Była owulacja był stosunek i nic? To chyba najgorsze że już nic nie można zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Ktoś testuje jeszcze w tym tygodniu? nie chce być sama:( Meżusiowi nie powiem jeszcze że wynik wyszedł negatywny bo jak by nie było zrobie przed @ a zresztą nie będe go smuciła przed weekendem majowym. Wystarczy że ja będe miała zryty humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×