Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

trzymam mocno kciuki kroliczku:):) ja wlasnie ogladalam moje testy:) zostawilam sobie na pamiatke hehe:) nadal nie mam objawow, gdyby nie testy i brak @ w zyciu bym nie pomyslala ze moge byc w ciazy ale mama mi mowila ze ona cala ciaze przeszla bez objawowo tylko spiaca troche byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dawaj znak króliku jaki wynik :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym chciała żebyście zrobiły testy i żeby wyszły Wam pozytywne :) 3mam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was jeszcze raz ja jestem na etapie starań. Mam nadzieje ze szybko nam się uda. Widzę ze tu was gwarno:) fajnie bo większość tematów świeci pustkami. Trzymam za wszystkie was kciuki aby wszystko byli jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmarzona u nas nie ma limitów wpadaj do nas i napisz coś o sobie jeśli masz ochotę :) Tak to testy. Wzięłam je do ręki ale nic nie poczułam :) Poczekam do niedzieli wtedy będzie 11-12 dni po owu. Nie umie sie na niczym skupić teraz myśle juz tylko o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaKaru
Hej, dziewczyny pisałam w innym temacie ale nikogo am nie ma;) Spóźnia mi się okes 3 dni zrobiłam test - negatywny.....czekam na te kreseczki ale nie wiem co o tym myśleć, brzuch boli mnie cały czas i to dość mocno jakbym miała dostać zaraz miesiączkę a tu nic. Sluz mam gęśty rozciągliwy. Dodam że od miesiąca znowu pracuję fizycznie więc może to opóźnienie przez pracę? pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliczku ja ma podobnie, chociaż u mnie do testowania to jeszcze dużo czasu. W poprzednich cyklach robiłąm sobie nadzieję, psychika płatała mi różne figle. Teraz nic, zupełnie nic. Nawet najmniejszego przeczucia nie mam, chociaż teraz potrafię wyobrazić sobie siebie w ciąży. Rozmarzona a długo się już staracie, na jakim etapie cyklu jesteś? KarolinaKaru ja na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze kilka dni i albo powtórzyłabym test z moczu, albo poszła zrobić test z krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaKaru
Dzięki za odp. Trochę się stresuję bo bardzo chce miec dziecko a nie chce rozczarowania.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolinaKaru tak ma każda z nas :) ale spokojnie, na każdą przyjdzie pora :) co widać to tym, że zafasolkowanych ciągle u nas przybywa i do tego przesyłają fasolkowe fluidki, więc na pewno każda z nas doczeka tego cudownego momentu kiedy zobaczy dwie kreseczki na teście :) nie stresuj się i nie nastwaiaj na nic, odczekaj kilka dni i powtórz test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja przesylam wszytskim nowa, dziszejsza porcje cizowych fluidow:) fruuu niech pofruna do Was:) ja jade do meza sie zobaczyc:) i sniadanko mu zawioze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaKaru
Dzięki, miło mi że ktoś się odezwał;p Poczekam jeszcze i jak zrobię test ( możę w poniedziałek?) to się do Was odezwę, na razie mam dużo pracy do której zaraz idę i week zawalony więc mogę nie mieć czasu na net. A mdłości ma się w późniejszym etapie czy zaraz po zapłodnieniu? JA nic nie odczuwam prócz zmęczenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Adaa za fluidki, to prawie tak jak dotykać ciążowego brzuszka ;) swoją drogą to ten mąż ma z Tobą dobrze, śniadanko z dostawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy na początku naszych starań. Drugi cykl. Czekam teraz zeby zeobic test. Moze go zrobię w męża urodziny które ma w poniedziałek. Juz nie mogę sie doczekać ale staram sie nie robić sobie nadziei. Trzymam za wszystkie staraczki kciuki zeby nam sie udało jak najszybciej zajść:) a juz zafasolkowanym życzę spokojnego przebiegu ciąży i szczęśliwego rozwiązania przesylam dużo pozytywnej energii. A tak wogole bierzecie jakies witaminki dla staraczek lub stosujecie jakies sposoby? Tyle piszą o tym wszystkim w internecie ale nie wiem jak do tego sie odnieść. Wiem ze każdy sposób jest dobry ale Zawsze jest jakies ale..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmarzona ja to chyba aptekę otworzę jak tak dalej będzie ;) codziennie biorę kwas foliowy, dwa razy dziennie magnez i wit. b6, wieczorem piję wit. c 1000 i biorę cynk :) Piję też siemię lniane i do owu biorę trzyrazy dziennie olej z wiesiołka. Teraz gin kazała mi brać dwa razy dziennie duphaston :) jak widzisz trochę tego mam, ale najbardziej mi zależy na tym żeby poprawić sobie śluz płodny, bo jak na złość niepłodnego po owu mam całkiem sporo, a płodnego jakby mniej. Chociaż gin powiedziała mi, że jak w dni płodne są przytulanki, to ciężko będzie mi zaobserwować typowy śluż płodny, bo to wtedy jest mieszaina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast kupiłam sobie witaminy dla starających sie bo tak ogolnie to obecnie nie przebywam w polsce. teraz wybieram sie do lekarza na wizytę zobaczymy co mi lekarz powie a moze do tego czasu beda dwie kreseczki. A ty birget długo sie starasz? Bo dopiero zamierzam przeczytać cały tem temat a chwilowo nie mogę bo w pracy jestem i pisze na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no maz ma ze mna dobrze:) swieze sniadanko przyjezdza do pracy, a jak konczy prace to tez czesto przyjezdzam i wracamy juz razem:) ale on pracuje kolo lazienek krolewskich i lubie sie tam przejsc na spacer:):) jak byla zima to tak dobrze nie bylo:P Rozmarzona ja biore i bralam tylko kwas foliowy. Co do metod to nam sie nie udalo za pierwszym i drugim razem i gdzies przeczytalam (moze nawet tu) ze dziewczyny daja nogi do gory po przytulankach i tak zrobilam za 3 razem i sie udalo:):) Birget masz racje przytulanki sa super:):) i to staranie sie wcale nie jest jakies straszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
birget, ja tez pije wit C1000 przed snem. wiesz ze przeszlo mi przez mysl, ze to moze przeszkadzac w zaplodnieniu ? bo moze organizm byc kwasne srodowisko w pochwie i plemniki moga szybciej ginąć. myslalas o tym kiedys ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
mnie chyba alergia dopadła, kicham i mam katar lejący. tylko nie wiem na co, bo mieszkam na uboczu miasta i ktoś wylał gnój nawet nie wiem gdzie bo nie widze ale strasznie od dwóch dni śmierdzi i nie wiem czy to to mnie uczula czy jakieś pylenie. nigdy wczesniej nie miałam alergii w okresie wiosennym. nie jest jakos strasznie zle ale troche mnie to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straraczko kwietniowa moze ci to szybko przejdzie moze tak byc ze to od tego zapachu tez tak kiedyś miałam tyle ze akurat od środka czyszczacego który strasznie mocno smierdzial. Przeszło mi po kilku dniach poprostu miałam podrazniona sluzowke nosa. Ada26l moze w następnym cyklu jeżeli ten bedzie niepowedzieniem zakończony wyprobuje sposób z nogami do góry uniesionymi dzięki za wszystkie rady i za miła atmosferę.:) tutaj wszystko wydaje sie takie lepsze dzięki dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna20
hej kobietki Dlugo mnie nie bylo ,dzis jest moj 24dc piersi bola oraz podbrzusze. jetem ciekawa czy sie udalo w poniedzialek zrobie test ale zdaje mi sie że @ przyjdziE;( moze sie MYle i mala fasolkA SIE JUZ W BRZUCHU ROZWIJA. MAM NADZIEJE BO RaCZEJ NIE WYJDZIE TEST BO ZA WCZESNIE. A MOJA BADANIA WYSZŁY CHYBA DOBRZE.co myslicie o moich wynikach bo myslalam ze juz z nich da sie okreslic czy jestem w ciazy ale sie nie znam a lekarza mam za tydzień ;/ - PROLAKTYNA 17,790ng/ml -PROGESTERON 11,650ng/mL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeluska
idę spać , padam, od rana tylko biegam. lekarz, sąd badanie krwi, usg... trzymam kciuki za wasze fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniową porą. Nie wytrzymałam i poszłam do lekarza. Właśnie jestem po wizycie. Dostałam luteinę dopochwowo na 5 dni. Oczywiście za wcześnie, żeby USG wykazało ciążę, ale jestem trochę spokojniejsza bo wiem, że w środku wszystko jest ok. Bo martwiłam się, że może po zabiegu jest coś nie tak. Pani dr kazała mi zrobić bHCG, tak więc w poniedziałek rano biegnę. Póki co postaram się o tym bardzo nie myśleć. Jestem spokojniejsza, bo jeżeli to ciąża to luteinka na pewno nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie. Ogólnie to mam jakiegoś doła. Nic mi się nie chce. Wyjeżdżamy z moim R. na weekend w jego rodzinne strony, a tam nie będę miała dostępu do neta, tak więc odezwę się do Was dopiero w poniedziałek. Trzymajcie się ciepło. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam sobie na troszkę zmian w tabeli ...parę dziewczyn chyba nam uciekło...bo się nie aktualizują... Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......12.............4.04.2013...........5.05.2013 Gabi_wroc..........6............17.03.2013...........po 17.04.2013 Lorislawa...........6..............14.03.2013............ ..16-24.04.2013 birget...............3................8.04.2013........... .8-9.04.2013 olaalee..............2...............24.03.2013........... .25.04.2013 maniek87...........2................22.04.2013.......... ????maj Karmelka88.........2...............07.03.2013.............0 7.04.2013 kwietniowa staraczka..........2...............24.04.2013.............. 25.05.2013 anibas.............. 2..............10.04.2013...............8-9.05.2013 KMSU................1..............16.03.13.................17 .04.13 nezumi..............1...............10.03.2013..............11.04.2013 aaaaanuskaaaaa..1..............22.03.2013...............24.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Nutka29...........21tc................27.11.2012...........03.09.2013 Agnes32...........21tc................ 29.11.2012...........05.09.2013 grace88...........15tc................15.01.2013...........22.10.2013 Mama ..............11tc............... 05.02.2013...........12.11.2013 dumnna mama.....??...................27.02.2013............?????? ulajowy...........nie wiem............21.03.2013.......jeszcze nie wiem Adaa26..........nie wiem.............24.03.2013.......nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz bo coś się pomieszało :( Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......12.............4.04.2013...........5.05.2013 Gabi_wroc..........6............17.03.2013...........po 17.04.2013 Lorislawa...........6..............14.03.2013............ ..16-24.04.2013 birget...............3................8.04.2013.......... . .8-9.04.2013 olaalee..............2...............24.03.2013.......... . .25.04.2013 maniek87...........2................22.04.2013.......... ????maj Karmelka88.........2...............07.03.2013............ .0 7.04.2013 kwietniowa staraczka..........2...............24.04.2013............ .. 25.05.2013 anibas.............. 2..............10.04.2013...............8-9.05.2013 KMSU................1..............16.03.13.............. ...17 .04.13 nezumi..............1...............10.03.2013........... ...11.04.2013 aaaaanuskaaaaa..1..............22.03.2013...............2 4.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Nutka29...........21tc................27.11.2012......... ..03.09.2013 Agnes32...........21tc................ 29.11.2012...........05.09.2013 grace88...........15tc................15.01.2013......... ..22.10.2013 Mama ..............11tc............... 05.02.2013...........12.11.2013 dumnna mama.....??...................27.02.2013............?????? ulajowy...........nie wiem............21.03.2013.......jeszcze nie wiem Adaa26..........nie wiem.............24.03.2013.......nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolinaKaru, Rozmarzona Witajcie w gronie :) Wpiszcie się do tabelki i oczywiście trzymam kciuki za Was :) Nutka, super, że uporządkowałaś tabelkę :) Słuchajcie, poprosiłam dzisiaj znajomą, która jest w trzecim miesiącu ciąży, żeby zrobiła test owulacyjny i słuchajcie, ta kreska testowa była wręcz czarna! No tak mocnej to ja w życiu nie widziałam. I wiecie, co jeszcze? Jej testy ciążowe wychodziły negatywne! Ostatni robiła 2 dni przed wizyta u ginekologa, który stwierdził wczesną ciążę. Ciekawe :) Adaa no to tylko się chwali taka żona kochana :) Anuśka, a nie boisz się, że jak odstawisz luteinę to wywoła ona miesiączkę? I nawet, jak jest wczesna ciąża to wywoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorislawa jak jest ciaza to luteina nic zlego nie zrobi. Wiec @ nie wywola jak jest ciaza:) trzymam kciuki zeby u ciebie te testy owulacyjne pokazywaly ciaze, to chyab mozliwe:) Anuska udanego weekendu i wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa mi chodziło o to, ze jak się dodaje luteiny, to to na pewno nie zaszkodzi, ale jak tej luteiny przestaje się dostarczać organizmowi, to jej poziom maleje o tą dostarczaną część. Ale jeżeli to nic złego to ok :) Ja tylko mówię o własnych, niepotwierdzonych wątpliwościach :) Zobaczymy co oznaczają te testy może za 2 tygodnie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×