Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

na koturnie w ogole mi sie nie podobaja ale chce wlasnie na takim troche grunszym obcasie:) o szpilce nawet nie mysle:) My tez napewno poprzytulalismy sie w dni plodne ale raz 3 dni bez niczego wiec mysle ze nie wyjdzie bo 3 dni to duzo Kwietniowa ale objawy masz takie w sumie ciazowe wiec u Was kto wie moze pojawi sie maluch:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
no zobaczyny. potem tak juz z przyczyn losowych wyszlo ze sie nie dalo wiecej starac. zobaczymy, moxe akurat. slyszalyscie o tym, ze gdy wspolzyhe sie przed owulacja to wieksze jest prawdopodobienstwo poczecia corki? bo plemniki niosace damski chromosom, sa w stsnir przezyc dluzej w pochwie, wytrzymuja w bardziej kwasnym srodowisku. za to gdy wspolzyje sie w dzien owulacji lub po, to wieksze prawdopodobienstwo jest ze pocznie sie syba, bo "meskie plemniki" sa szybsze, silniejsze i wyprzedza damskie ;) co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj byłam na kolejnym usg i powiem wam, że na tym etapie widok dzidziusia jest cudowny. Jest taki malutki (6,5 cm) ale widać było każdy paluszek, nosek, stopki. Co chwilę machal raczkami i podskakiwal. Z badań wyszło że wszystko jest ok, jednak od 2 dni mam dziwne i dość silne bóle podbrzusza. Ból jakby w pochwie albo przy jajnikach lub pecherzu, ciężko mi to opisać. Nus29 pisałaś że też mialas silne bóle czy były podobne do moich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
a moze to infekcja pecherza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
grace88 a jak to widac? obraz jest wyrazny sama bys widziala ze to np palce czy bardziej przypomina to nie wiadono co i pekarz mowi oo tu sa palce. zawsze mnie to ciekawilo, czy to widac tak normalnie czy raczej sam by czlowiek nie zgadl gdzie jest jaka czesc cials dzidiusua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wasi panowie też odbicia z zazdrością? Mój własnie tak mi podniósł ciśnienie, że cieszę się że mam @, bo gdyby to byłu dni płodne to zamiast przytulanka czekałaby go śmierć w męczarniach! ;) Od jakiegoś miesiąca włączyła mu sie super zazdrość, czy mnie doprowadza do furii, bo nic nie idzie mu przetłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest zazdrosny, afery nigdy nie zrobi napewno ale powie ze jest zazdrosny i cos tam.... ale my nigdzie nie chodzimy osobno to nie ma o co sie zrobic zazdrosny ale z natury tak jest zazdrosnikiem i dobrze bo ja tez !! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też raczej nie chodzimy nigdzie osobno, no chyba że idę do koleżanki na kawę to idę sama, bo jak stwierdził nie jest w stanie znieść takiej liczby babskich plotek ;) no ale dzisiaj mu się coś przypomniało i postanowił zrobić burzę w szklance wody i to o taką pierdołę, że szkoda słów! Jak go dzisiaj nie zabiję to będzie cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa staraczko - widać wszystko gołym okiem. Jak byłam 3 tyg temu, to było tylko 6 kulek, cos jak bańka wstańka jesli ktoś kojarzy co to:P a teraz 5 palców wyraźnie u rączek, a u stópek widać cały kształt, tzn piętkę i kostkę:) no i twarz jak u kosmity:P to na pewno nie infekcja pęcherza, znam ból z tym związany i jest zupełnie inny, poza tym przy infekcji boli tylko przy oddawaniu moczu ew. jeszcze trochę po, a ja siku robię normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna20
hej byłam wczoraj u ginekologa na usg mialam 13mm pecherzyk w lewym jajniku. a dziś mam 11dzin cyklu. wiec owulacja jest tuz tuz wiec staramy sie z narzeczonym :) we wtorek znow na monitoring jestem pełna optimizmu sloneczko za oknem az chce sie zachodzić w ciąże :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna20
PS. KOBIETKI LEKARZ MI POWIEDZIAŁ ZE STARAJĄC SIE O DZIECKO POWINNIŚMY SIE KOCHAĆ 4 RAZY W TYGODNIU I TO JEST WYSTARCZAJĄCO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
grace, wiem ja tez znam doskonale ten bol ale wiesz ze w ciazy czasem infekcja pecherza sie inaczej ibjawia? ja tez doskonale znam co to znaczy chory pecherz.. i wlasnie mimo ze sikam jak najeta to mysle ze to nie zapalenie u mnie bo mocz czysty klarowny, sikam brz bolu i bez pieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
niespokojna20 a to by sie czlowiek jeszcze zalapal i zmiescil w tym co Teoj lekarz mowi:p zobaczymy zobaczymy :) chcialabym zeby szybciej lecial czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna20
kwietniowa staraczka heh ja tez bym chciala ze by ten czas szybko lecial. bo najgorsze te czekanie masakra:/ co mniesiac"zrobić test czy nie" 'jestem w ciaży czy nie" zadreczam sie tymi pytaniami co miesiac ale jestem pełna nadzieji i wierze ze to juz niedlugo nadejdzie ze zobacze dwie krechy na teście :D wiara i nietracenie nadziei jest najważniejsze. a wy ile już sie staracie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
my dopiero zaczelismy w tym cyklu tak ze poczatki poczstkow :) chyba ze sie uda od razu, ale watpie zebysmy mieli az takie szczescie ze od razu. dziwi mnie nadal z kad plamienie (chyba owulacyjne) skoro nigdy u mnie takuego nie bylo. a moxe to juz o czyms swiadczy? i nie bylo to plamienie owulacyjne :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ale mnie boli podbrzusze, raz leey jajnik taz prawy, raz srodek. raz ciagnie raz kluje (teraz kluje ale nie orzyjemne) nie chce mi sie nawet isc na spacer. z drugiej strony kusi zeby jechac na zakupy. czekam na meza, dobrze ze przynajmniej turaj moge napisac i z Wami pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa staraczko - ja miałam 2 razy w życiu plamienie owulacyjne. Pierwszy raz jak dostałam miałam jakies 18-19 lat i tak się przestraszyłam, że zaraz pobiegłam do ginekologa i dopiero on mi wytłumaczył, że takie coś czasem się zdarza. Tak więc jedno jest pewne, albo to uwu, albo implementacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
mialam wrazenie ze mialam troche sluzu z krwia na papierze, ale zsuwazylam to juz po wyrzuceniu papieru do toalety, az tak zdedperowana nie jesten, zeby wyciagac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Nusia nie martw się na zapas, ja tak robiłam wczoraj :-P ale postawiłam na zdrowy rozsądek + cierpliwość + nieczytanie różnych forów i innych stron (bo to tylko wkurza i stresuje i nic dobrego w życie nie wnosi). Postanowiłam wysłać męża na ponowne usg po prostu i powiedzieć też lekarzowi, że u niego tata na to choruje. Ale do środy i wizyty u lekarza nic więcej nie zrobię, więc zostawiam ten temat. Adaa nogi do góry u mnie poskutkowały :-D to znaczy nie wiem czy to tego zasługa, ale tak robiłam gdy nam się udało więc pewnie jak kiedyś znów się będziemy starać o rodzeństwo w przyszłości to też tak będę robić :-D Kwietniowa, ja też miałam myśli, że na pewno dostanę okres, mój mąż się nakręcał, a ja mu mówiłam, że się na pewno nie udało :-P Także trzymam kciuki za wiosenny prezent dla was :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Niespokojna20 mi lekarz zalecał starania co 2 dni, więc pewnie każdy inaczej radzi. Koleżance lekarka radziła co 3 dni, a jeszcze jednej codziennie jakiś inny lekarz. Więc pewnie ilu lekarzy tyle rad :-D a myśmy nie trzymali się jakiegoś tam schematu, bywało codziennie, a były też przerwy 2-3 dni... :-) Trzymam kciuki za nowe fasolki w najbliższym czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
mama a pobolewalo Cie pobrzusze? mnie pobolewaja jjakniki, nie mocno ale czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wczoraj mnie nie było bo byliśmy u mojego chrześniaka z prezentem urodzinowym , wróciliśmy po północy , ale już mi się oczy kleiły.. Grace ja odczuwałam bóle takie dziwne jakby mnie ktoś tępym gwoździem dźgał tam w środku ale nie wiem w co , nie mogę tego zlokalizować , czy to szyjka , macica czy jajniki.. Bóle są tak co parę sekund i trwają tez z 2 sekundy.. Podbrzusze pobolewa mnie prawie codziennie raz rano , czasem wieczorem , lekarz zalecił mi brać nospę. Bo to prawdopodobnie z winy tej szyjki że jest krótka. A jakby tego było mało gin wypatrzył w mojej pochwie jakiegoś wielkiego hemoroida , podobno dużo kobiet w ciąży je ma, zależy od wrażliwości ścianki w pochwie.. nigdy nie miałam czegoś takiego słyszałam tylko że to choroba kierowców.. że im się im robią takie na tyłku od długiego siedzenia.. Ale w pochwie ??? Mój Tomcio ma 16,5 cm i strasznie brykał na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia to już kawał faceta z tego Twojego Tomcia ;) Kwietniowa mam nadzieję, że Twoje symptomy będą fasolkowe :) Ja od wczoraj włączyłam dos wojej diety siemie lniane, jeszcze nie zrobiłąm sobie tej zawiesiny do picia, bo jakoś nie przemawia to do mnie, ale siedzę i wcinam "na sucho" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
jeszcxe 9 dni do testu siabadabadaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a ja lubie siemie lniane do picia i do jedzenia :) Kwietniowa 9 dni wytrzymaj, wytrzymaj!!:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemie do jedzenia jest ok i też je lubię, ale do picia będzie ciężko mi się przełamać :) no ale czego się nie robi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
mimo ze pobolewa mnie podbrzusze mysle ze "nic z tego" nie bedzie w tym miesiacu, nadzieja jest ale mam takie jakies przeswiadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
zakladajac, ze owulacja wystapila conajmniej 14 dni przed data spodziewanej miesiaczki (lub wczesniej) bo 14 dni przed spodziewana @ test owu byl pozytywny, ale wcxesniej nie robilam i mysle ze mogl on byc pozytywny juz od dwoch dni. zdarzy sie pecherzyk zaimplantowac przez 14dni lacznie z czasem na droge, zaplodnienie itp. ciekawa jestem czy juz bedzie wiarygodny test w dniu miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki. Robiłam test i jedna kreska. W piatek ginekolog wiec może dowiem sie co się dzieje z moim organizmem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo, Kuntekate jestem w takiej samej beznadziejnej sytuacji :/ i musze sie jakos dostac do mojego gina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×