Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość kwietniowa staraczka
a z krwi :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa Właśnie byłam w piątek u gina pobrał mi próbki do badań i dzisiaj powinnam dostać wyniki...troszkę się boję co tam wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
super, daj znac jak bedziesz wiedziec, oby sie okazalo, ze przyrasta Ci beta :D a myslicie ze na mnie by bylo za wczesnie zeby zrobic test z krwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Kwietniowa a który to dzień po owu? Według mnie najwcześniej to 10 dni po stwierdzonej owulacji można zrobić bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
to jeszcze poczekam. pobolewa mnie podbrzusze i ciekawa jestem poprostu z jakiego powodu. tzn jakby w okolicach jajnikow cos strzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) jeju dziewczyny jak ja Wam teraz zazdroszcze tego ze Wy macie miesiaczki, wiecie kiedy owulacja i kiedy mozecie/musicie sie starac.. ja mam dzisiaj 40 dc i nadal nic... test znowu robilam dzisiaj i tez negatywny :( a co do gina to mam jednego z najlepszych w moim miescie i on przyjmuje 3 razy w tygodniu i jest full babek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny najwazniejsze ze macie kochajacych i fajnych mezow (mam nadzieje ze takich macie) i dzidzia napewno do Was przyjdzie wszystkich i kazda bedzie trzymac swoje malenswo w ramionach, jedne szybciej inne pozniej ale bedziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
jeju.. okazalo sie ze moja mama zachorowala na półpasiec, mam nadzieje, że nie zaraże się od niej, gdyż zanim sie dowiedziała że to wlasnie ta choroba to mialysmy kontakt. niby pisza w necie, ze jak pryszcze przykryte, ospa wietrzna przechodzona, to raczej sie nie powinno zlapac samego polpascca. oby, bo jakby sie okazalo ze udalo sie zajsc w ciaze, i przyplatalby sue ten polpasiec to bym chyba padla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Nie było mnie tu dzień czy dwa i tyle się naczytałam :-D Dziewczyny trzymam kciuki, żeby wszystko się wyjaśniło w sposób fasolkowy i nie żaden inny :-D Co do zapalenia pęcherza to ja nigdy takowego nie przeszłam, więc nie wiem jak to wygląda. Ja zaczynam 10 tydzień i odczuwam, że troszkę częściej biegam siku, ale nie jest to jakoś strasznie na miarę niepokoju. Jedyne to to, że od paru dni zdarza mi się obudzić późno w nocy czy nad ranem bo już muszę siku. Co wcześniej było nie do pomyślenia bo takim śpiochem jestem, że bym się za nic z łóżka nie podniosła bez potrzeby :-D Kwietniowa, mnie pobolewało podbrzusze. Nie jakoś bardzo, ale czułam takie jakby ciągnięcie na początku. Zakuło tylko parę razy w okolicach jajników, ale to bardzo na początku. Potem właśnie to ciągnięcie, takie jakby w okolicach macicy. Teraz jeszcze się czasem właśnie takie coś u mnie pojawia tylko. Co do testu to ja zrobiłam mój pierwszy 5 dni przed miesiączką i zobaczyłam 2 bladziutką kreskę. I niedowierzanie, stres. Ale w dniu miesiączki już wyraźna kreska druga była także ten przyspieszony test tylko mnie poddenerwował :-D Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Aaa kwietniowa, ten pierwszy test to było jakieś 9-10 dni po domniemanym zapłodnieniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
no to musze jeszcze poczekac. chcialabym wrocic do robienia brzuszków, nie wiem czy to by ewentualnie nie zaszkodzilo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
właśnie wyczytałam, ze testy owulacyjna sa w stanie wykryc bardzo wczesna ciaze. ale spokojnie, nie bede robic bo i tak nie mam. szkoda mi 25 zł bo ciazowy jest za 4,50 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ale zmierze sobie temperature w pochwie, a co!to nic ze to nie bedzie miarodajne ale w koncu sie cos czlowiekowi od zycia nalezy no nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa staraczka Ty liczysz na wczesna ciaze a ja na "pozno wykryta" :D:D:D czytalam na innym forum o kobiecie ktorej dopiero 2 tygodnie po terminie spodziewanej miesiaczki test ciazowy wyszedl pozytywnie :O oczywiscie teraz nadziejam ze i mnie sie trafi ten cud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
karmelka jakby nas ktos wyposrodkowal to by wyszla norma :D zmierzylam sobie 37,4. nic mi to nie mowi :) wiedzialam e nic nie powie, ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nezumi - -koniecznie idź na betę, nie wiem gdzie mieszkasz, ale jesli w jakimś dużym mieście to badania najlepiej robić na Akademii Medycznej, wtedy masz wyniki tego samego dnia na maila, więc mniej stresu ze względu na oczekiwanie. To najlepszy sposób żeby się dowiedzieć czy jest fasolka, czasem testy zawodzą, mojej siostrze baaaaaardzo długo testy nie pokazywały, że jest w ciąży, a była. Test potwierdził jej chyba dopiero w 9 tyg, musiała mieć niski przyrost tego hormonu i dlatego test nie wykrywał. Korneli88 - pamietam, że pisałaś, że na teście miałaś blada kreskę. to ten okres to chyba jednak nie okres?? Tobie tez bym proponowała betę. kwietniowa - przy grzybicy to chyba jeszcze śluz by był serowaty i żółty. No i by swędziało. My z Nusią widzę mamy wszystkie te nieprzyjemne rzeczy bardzo podobne, więc to na pewno nic groźnego a jedynie skutki ciazy:) mam nadzieję. Mnie tez najbardziej boli podbrzusze gdy jestem własnie w pozycji takiej na sedesie. aha, co do półpaśca to bardzo zaraźliwa choroba, prawie że "prądkująca". Mój mąż miał jakieś 8-9 lat temu i mówi że zaraził niejedna osobę, a żadnych bliskich stosunków z nimi nie miał. Więc absolutnie nie zbliżaj się na razie do mamy staraczko mama:-D - ja też przed ciążą nie byłam w stanie wstac w nocy sie wysikać z lenistwa, nawet jak już prawie popuszczałam. Teraz co innego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace !! Bardzo zainteresowal mnie przypadek Twojej siostry ;) mowisz ze test wykryl ciaze dopiero w 9 tygodniu, ale mam nadzieje ze lekarz zauwazyl to wczesniej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wsparcie dla dziewczyn które nie wiedzą na czym stoją (typu Karmelka i kuntykate) moja kuzynka dowiedziała się o swojej ciąży dopiero w piątym miesiącu!!!! Przyczyną tego było że miała miesiączki ( fakt że nie regularne ale jednak były) do tego zrobiła 3 testy będąc już dobre 3-4 miesiące w ciąży i wyszły negatywne. Także trzymam za was kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki maniek. Ja w piątek mam wizytę wiec bede juz coś wiedzieć. No i brzuch mnie trochę boli jak na @. W ogóle to dysk mi przeskoczyl i nie mogę chodzić. Masakra jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka, nie moja siostra tylko przypuszczala że jest w ciąży bo nie miała okresu i ciągle tylko testy robiła. A że mieszkała wtedy od niedawna w Edynburgu to służby zdrowia nie znała. Nie wiem, może te szkockie testy słabe były a może bete miała niską. U lekarza była pierwszy raz w 13 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie :) jeden dzień mnie tu nei było i proszę ile się działo :) Kobietki którym się okres spóźnia a test wychodzi niegatywny zdecydowanie polecam zrobienie testu z krwi i wizyte u gin :) ja w niedziele zauważyłam jakąś dziwną wysypkę na plecach, ale na szczęście maść pomogła i juz praktycznie nie ma śladu :) Dzisiaj razem z moim A mieliśmy wole, więc spędziliśmy super miły dzień, ja wygrzałam się na słonku i nawet troszkę się na nim przypiekłam :) ale za to naładowałam się pozytywną energią, chociaż przyznam się Wam, że pewnie ten cykl będę musiałam spisać na straty. Niestety w najbardziej płodne dni i w dzień owu mój mężczyzna jest w pracy i pewnie nie będzie nawet szans na przytulanko...no ale trudno, nie teraz to później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki bardzo dziekuje za wsparcie :* dowiedzialam sie ze w piatek gin mnie przyjmie wiec dowiem sie co i jak. Kuntekate 3mam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
a ja ja jeszcze ze dwie h i ide spac, i juz bedzie 7 dni do testowania :D dzis mnie raczej nic nie boli, co jakis czas tylko kluje lub ciagnie przez pare minut i spokoj, za dwie, trzy h znowu. raczej watpie ze sie uda, ale bardzo przyjemne jest czekanie i odliczanie :P strasznie bym chciala zobaczyc plamienie implantacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam za Was wszystkie kciuki:) nezumi daj znać jak pójdziesz na bete. byłam dziś na badanich - zrobiłam prolaktyne, tsh, ft3, ft4 w czwartek wizyta u ginekologa - ciekawe co powie na temat szczepionki - czy można się starać już po II dawce. I ciekawe co powie na temat braku śluzu płodnego...martwię się, że mogę nie mieć owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
witajcie dziewczyny, dajcie znac jak wrocicie od lekarzy, co sie okazalo. jesli ktoras robila poranne testy to tez oczywiscie mowic. u mnie 7 dni do testowania. z kadym dniem, nadzieja mniejsza - nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka ja:)
Witam i zapraszam wszystkie staraczki:) OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ohoho ale dzisiaj cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) przyszlam sie przywitac:) ja tez testuje za pare dni. za 9 albo 10 zastanowie sie:) okres powinnam dostac 25. Zobaczymy co bedzie:) jak bylby pozytywny to na weekend majowy do mamy pojechalabym z mila wiadomoscia:) tylko ze moja przyjaciolka jest teraz na zyciowym zakrecie ze tak powiem bo dowiedziala sie ze maz ma romans od roku z jakas suka. I ta baba wie ze on ma zone i dziecko male:( i jak ja bede w ciazy to tak glupio mi bedzie sie jej chwalic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×