Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

może dziewczyny zajęte, nie mają czasu na myślenie, moze to i dobrze:) Kwietniowa staraczko będzie dobrze:) jeśli nie teraz to następnym razem:) ale mam jakieś dobre przeczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
uuu to straszne ;/ maz tez nie jest bez winy.. ja planowo powinnam testowac 23 ( jesli do tej pory wytrzymam lub okres sie nie pojawi) wiec bedziemy testowac prawie w tym samym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż rzeczywiście także winny ale nie rozumiem kobiet, które wiedzą, że facet zajęty( i jeszcze dziecko) i się pchają, ale to chyba te, które muszą się dowartościować. Ja też czekam na okres 25 kwietnia, ale u mnie ciąży na bank nie będzie ( przytulanko tylko raz w okolicach dni płodnych w 12dc a cykle mam długie) także nawet testować nie będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane 🌻 U mnie dzisiaj tak pięknie słoneczko świeci a ja się nie mogę jakoś z łóżka zwlec... Wczoraj wyszorowałam łazienkę zrobiłam pranie , ugotowałam obiad i już mnie brzuch rozbolał.. No ale przecież nie będę leżeć plackiem cały czas.. Ada26 A wiesz że ja dzisiaj miałam taki sen w nocy że mój mąż sobie gruchał w najlepsze ze swoją koleżanką??? Ten sen to chyba przez to że lekarz nam zabronił przytulanek.. Teraz podświadomie pewnie będą mnie tego typu koszmary nawiedzać.. ha ha Na szczęście wiem że mój M jest taki we mnie zapatrzony że mogę być o niego spokojna, że już nie wspomnę że zaraz po pracy wraca do domu i nie umawia się nigdy z kumplami... Ale współczuję Twojej koleżance to straszne dowiedzieć się o zdradzie męża... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......12.............4.04.2013...........5.05.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 birget.............2................11.03.2013........... .6-7.04.2013 olaalee.............2...............24.03.2013........... .25.04.2013 maniek87.........2r................27.03.2013.......... ????????maj Gabi_wroc........6...............17.03.2013.............p o 17.04.2012 Karmelka88.......2...............07.03.2013.............0 7.04.2013 kwietniowa staraczka........1...............23.03.2013.............. 24.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........20tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........10tc.........ostatnia @ 05.02....termin porodu - nieznany jeszcze (listopad? ) grace88.........14tc.................15.01.2013........22 .10.2013 dumnna mama ????...................27.02.2013............?????? Nusia29...........20tc.................27.11.2012........... ...03. 09.201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oboje winni i on i ta baba. Ja tez nie rozumiem kobiet ktore pchaja sie do faceta ktory juz ma rodzine. Jedna zdrada jest straszna a co dopiero roczny romans. Klamal, klamal w zywe ocze ze pracy ma wiecej, ze z kolegami na piwo idzie a wszedzie szedl z nia.Przezywam to znamy sie od malego:( starali sie o to dziecko 2 lata, tacy szczesliwy byli oboje, on to wariowal ze szczescia:( zycie go ukarze, szczesliwy on to nie bedzie za takie cos. naszczescie dziewczyna jest po dobrych studiach, zarabia nie malo, ma swoj dom on musi sie wyniesc. sorry ze tak nie na tamet ale przezywam to strasznie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia weszlam na tego linka i obliczylam :):) wyszlo mi ze okres powinnam dostac 22 kwietnia:) a nie 25. W sumie teraz mysle ze faktycznie zle policzylam, bo mam cykle raczej 28 dniowe niz 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Dziewczyny ale mi pozytywny test owu wyszedł!!! Czyli jutro powinnam mieć owulację. Akurat w czw mam monitoring i sie dowiem czy faktycznie była owu i czy te testy działają. A dziś do dzieła:) Wiecie co a jutro to wypada sie kochać? Bo wiecie w czwartek mam rano wizyte i nie będzie czegoś tam widać? :) Nie wiem jak to ująć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroliczku jak ja ide do gina to na drzwiach wisi karteczka ze 3 dni przed wizyta sie nie przytulac :) ale ja zawsze to robie i ide i nie mam zadnych oporow. nie wiem czy widac czy nie ale nigdy nikt mi uwagi nie zwrocil a nigdy nie robie przerwy specjalnie przed wizyta Na tym linku co dalas wyszlo mi ze 22 moge zrobic test:) ale ja poczekam nie bede robic odrazu 22. poczekam do okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliczku bardzo fajny ten link :) moje obliczenia pokrywają się z tym co wylicza kalkulator :) jutro idę do mojej gin, ona mi nic nie mówi, że mam robić jakąś przerwę w przytulankach jak do niej idę. Teraz zaczynam monitoring, więc robienie przerw raczej uniemożliwiałoby starania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle Kroliczku ze skoro masz owulacje to nie robic przerwy jesli bedziecie miec ochote to do dziela i nie myslec i wizycie, szkoda tracic okazji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi:) Utwierdziłyście mnie w moim przekonaniu:) W sumie racja chodzę do gina po to by zajść w ciąże więc jak mam przesłanki że może być owulacja to nie będe się wstrzymywać:) Ciekawe Ada czemu nie wolno aż 3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Byłam przed chwilą w wc i jestem w szoku piękny płodny śluz. Dawno takiego nie widzialam i do tego piekielny ból jajników i to dwóch... Mam nadzieje że wieczorem nie będzie juz za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ta przerwa to przed robieniem cytologii, bakteriologii i innych wymazów ma znaczenie, ale przy ocenie jajeczkowania raczej nie powinno w niczym przeszkadzac :) tak przynajmniej mi się wydaje, ale specjalistką nie jestem i może dobrze, bo pewnie wtedy co drugi dzień bym siedziała i robiła sobie szczegółowe usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
u mnie bylo tak, ze staralismy sie w srode, a w czwartek pojaeilo sie plamienie. co prawda w srode test owulacyjny byl pizytywny, nie wiem czy nie za wczesnie skoro plamuenie bylo w czwartek, cos czuje ze pewnie tak. potem juz nie bylo sposobnosci z przyczyn niezaleznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo, co do zahamowan z przytulaniem to wiem ze podobno przed cytologia sa niezalecane ale... jak mi sie okazalo ze jestem w ciazy to lekarz na pierwszej wizycie zaraz pobieral "probke" do badan i nawet o przytulanki nie pytal :P a co do sluzu to ja teraz mam go jakos dziwnie duzo.. nawet momentami lece do wc z mysla ze to @ a tu niespodzianki nie ma :D dzis juz 41 dc :P dziewczyny działajcie i nie patrzcie na nic !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Ja bym już chciała ale męża nie ma :( Oby nie było za późno bo już przestało mnie kłuć... Ja jestem gotowa do akcji jak tylko wróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miałam dziś robione dopochwowe usg ,jestem w 15dc Ginekolog stwierdziła że powinnam mieć teraz owulację (według jej obliczeń) Okazało się ,że nie mam pęcherzyka grafa wskazującego na owulacje i Pani doktor stwierdziła że nie miałam jej w tym cyklu i nie bede już miała. A o to moje pytanie : Czy jeśli np. owulacja była u mnie w 10dc to czy lekarka mogła się mylić ,że owulacji w tym cyklu nie miałam? A może ma rację ,może powinny zostać ślady owulacji z przed 5 dni....? Staram się o dziecko i trochę mnie to zmartwiło,że nie mam owulacji w tym cyklu,bo nie wiem szczerze mówiąc teraz czy wcześniej też miałam cykle bezowulacyjne...? Staram się od 8dc i myślałam że może ,może,może się uda...a tu taki klops :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradźcie coś prosze dziewczyny.. Ja tak w ogóle poleciałam do gin. Bo zaczęłam plamić żywą krwią tak od 10dc,miałam silne skurcze jelit i wymiotowałam....Wystraszyłam się że to jakieś choróbsko .Ginekolog stwierdziła że to normalne w dni płodne(u mnie bez owulacji?) W tamtym cyklu miałam dokładnie tak samo ból niesamowity a ona mi mówi że to normalne:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradźcie coś prosze dziewczyny.. Ja tak w ogóle poleciałam do gin. Bo zaczęłam plamić żywą krwią tak od 10dc,miałam silne skurcze jelit i wymiotowałam....Wystraszyłam się że to jakieś choróbsko .Ginekolog stwierdziła że to normalne w dni płodne(u mnie bez owulacji?) W tamtym cyklu miałam dokładnie tak samo ból niesamowity a ona mi mówi że to normalne:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
u mnie temperatura w pochwie 37,7, wzrasta. ciekawe czy spadnie na okres czy zostanie :) oprocz tego ze ciagle mam za przeproszeniem sraczke to nie widze wiecej odchylen od normy, czasem te jajniki zakłuja czy cos w tej okolicy. nie znam sie ale moze ginekolog by wiedziala ze mialas autorko postu wyzej ( zapomnialam pseudonim sorki ) ze np byla owulacja juz ? czy tego nie widac juz po owulacji ? nie znam sie, ale gdzies ten pecherzyk sie musi znajdowac do momentu menstruacji czy jak ? niech mnie ktos uswiadomi kto ma wiedze na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa staraczko..... Ginekolog stwierdziła że wcale nie miałam w tym cyklu owulacji -cykl bezowulacyjny... Z tego co wiem gdy pęcherzyk pęka uwalnia się komórka jajowa a jej już się nie zobaczy na usg bo jest mikroskopijnej wielkości,ale jakieś tam resztki pęcherzyka zostają jeśli była owulacja.... Ale jak długo zostają te resztki?Bo ja podejrzewam u Siebie owulację 10-11dc więc nie wiem czy 15dc powinno coś być widoczne jeśli owu była? Dodam że badanie było badzo bolesne ,lekarka ciągneła mnie pazurami po brzuchu w dół aż zostały mi ślady zadrapań.... wydawała mi się mało kompetentna..i mało delikatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
coooo ? jeju ! jak to to tak CIe ugniatala tymi pazurami ? :O szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosłownie .... mam 5 szram na 5 palców i jeszcze sie pytała czy jajniki bolą a mnie w tym momencie kiszki napieprzały... Chyba wybiorę się na prywatną wizytę oby nie do następnego konowała bo teraz mnie wszystko boli.... i to ma byc normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka czasami tak jest, że cykloe są bezowulacyjne i jeśli jest to sporadyczne to nie jest to nic niepokojącego, chociaż wiem że przy staraniach to nie jest pocieszenie. Kiedy dochodzi do owu i pęknie pęcherzyk to powinien być on jeszcze widoczny przez kilka dni (u mnie po ok 5 dni po owu był jeszcze widoczny zanikający pęcherzyk). Ja bym proponowała żebyś zaczęła chodzić na monitoring cyklu, wtedy będziesz spokojniejsza, a jeśli nie będzie owu w kolejnych cyklach to gin będzie mogła zacząć jakieś działania w tej sprawie. Nic się nie martw, będzie dobrze :) może faktycznie miałaś owu wcześniej a pęcherzyk już sie u Ciebue wchłonął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
mnie lekarz jak badal to tez mocno naciskal brzuch w okolicy jajnikow itp, ale pazurow nie zostawil, to juz przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna20
hej kobietki dzis miałam robiony monitoring . jest to moj 14 dzien cyklu i powinna byc dzis owulacja ,lecz mam opoźniona strierdzil lekarz bo mam robiony monitoring i moja owulacja przypada na czwartek. mam nadzieje ze sie uda. daje nam duze sznse ale nie 100stu procentowe, jestem pełna nadziei. pozdrawiam i trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×