Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość mychaaa123
Witajcie :) Agnes nie, już nie mam żanych obiawów, wiec wiem , że nic z tego, jedynie piersi dalej bola po bokach ale bol tez sie zmniejszył. takze ja spokojnie sobie czekam na wstretna @ :P za to wczoraj przy stosunku, musialam go przerwac , bo strasznie bolal mnie jajnik ( ale tylko przy przytulanku) wiec mozliwe , ze moze mam jakies zapalenie , choc nic mi nie dolega Co tam u Was dziewuszki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :* zaraz będe czytać bo mam zaległości. Dziś 5 dzień @ więc już nie długo i wracam do gry:) Częstuję się dziennie wiesiołkiem a za 2 tygodnie jedziemy w góry bo wtedy akurat mam te piękne dni i może inny klimat coś pomoże:) Buziaki Może znacie jakieś fajne miejsce wypadowe na weekend w zimę? Bo ja mam wybrać a nie mam jeszcze pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczenie-mama
Polecam Beskidy, są dość tanie, spokojne i ładne :-) Może to oklepane, ale po co jakoś bardzo ryzykować skoro mają się tam dziać takie ważne rzeczy :-) P.S. Mój brat (wg wyliczeń mamy) został tam poczęty i to w ogóle niespodziewanie także wierzę w to miejsce :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Hej! Co słychać dziewczyny, która teraz będzie w kolejce do testowania? Mam nadzieję że nadchodzący czas będzie pomyślny dla staraczek i posypią się fasolki:-) Tak się zastanawiam, czy to możliwe żeby zaczął się uwidaczniać brzuszek, bo spodnie zaczynają mnie uciskać i, szczególnie po posiłku robi się taki zaokrąglony.To 10t3d dopiero ,nie objadam się,więc czy to nie za wcześnie? A może to tylko moja fantazja. Dodam ,że jestem teraz na cenzurowanym bo przebywam u teściów(teściowa rękę złamała) a bardzo nie chciałabym żeby coś wypatrzyli bo nie zamierzamy z mężem na razie zdradzać naszej słodkiej tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes napewno coś się brzusio powiększył chociażby dlatego że macica się przystosowuje dla dzidziusia. A co wy na to by zrobić taką prostą tabelkę. Wpisać nick, datę ostatniej @ i datę testowania????????????? lub datę planowanego rozwiązania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Czemu nie, łatwiej będzie się orientować która,kiedy i co, sama zrobiłam sobie taka mała ściągawkę bo powoli przybywa nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroteczkaS
witajcie kobietki, czy można się dołączyć, kilka cykli starań, na razie bez rezulatatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
No pewnie stokroteczko,witaj w gronie, czy to staranka o pierwszą dzidzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokroteczkaS
Staramy się o drugie już od kilku miesięcy na razie bez sktku w tej chwili do okresu pozostało mi 5 dni i mam nadzieję że się udało, przynajmniej bardzo bym chciała żeby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta! Dawno mnie nie było. Taka byłam zajęta, że nawet nie miałam chwili, żeby coś napisać. Zaglądałam, żeby przeczytać co tam u Was, ale sama nie miałam jak napisać. Dzisiaj w końcu odpoczynek tak więc jestem :) U mnie wszystko bez zmian: dalej śpię na stojąco, piersi mnie bolą, mam wieczorne mdłości. Agnes ja jutro zaczynam 7 tydzień a już zauważyłam, że mam większy brzuszek. Podobno przy kolejnych ciążach szybciej się uwidacznia. Obawiam się też, że mogą być bliźniaki. Tylko nie wiem czy przy ciąży mnogiej też tak szybko się brzuszek powiększa. Witaj stokroteczko!trzymam kciuki za II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Cześć anuśka , jeśli to bliźniaki to wygrałaś jak w totka! To dopiero bedzie brzuszek:-) Ja swój dziś obejrzałam z przodu i boku, wymierzyłam no i faktycznie zaczyna się uwidaczniać ,a wcale się tego tak szybko nie spodziewałam. Widzę że masz też te same objawy, co prawda ospałość już mi przeszła ale mdłości popołudniowe nadal męczą, a piersi- nie poznaję ich, byłam raczej płaska a teraz no,no, mąż nie może się napatrzeć, ale bolą :-( Masz już obliczony termin z OM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) w takim razie ja zacznę a chętne się będą kopiować i dopisywać Królik-skacze, cykl starań 10, ostatnia @ 6.02.2013, testowanie 10.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Ponieważ jestem w ciąży dopisze się jako fasolkowa niżej. Królik-skacze, cykl starań 10, ostatnia @ 6.02.2013, testowanie 10.03. Fasolkowe: Agnes32.....10t4d.....ostatnia@29.11.12.....termin poroduOM 5.09.13 Mam nadzieje ze to tak trzeba pisać, jak nie to niech któraś mnie naprowadzi co w moim przypadku powinnam wpisać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes dzisiaj idę do mojej dr prywatnie. Zadzwoniłam i mnie przyjmie, zrobi USG i będzie wiadomo co i jak. Do tabelki się dopiszę po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Witam dziewczyny :) mi pomogl zajsc w ciaze suplement diety Oeparol poprawia on śluz i wlasnie slyszalam ze duzo dziewczyn dzieki niemu zaszlo w ciaze.. no i robilam testy owulacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
aaaanuśkaaaaa trzymam kciuki i powodzenia na wizycie, daj znać jak wrócisz jak tam Twoja kruszynka:-) czarnulka0000 ,o tym że Oeparol pomaga zajść to pierwsze słyszę, ale po poronieniu brałam go na wzmocnienie organizmu ponad 3mce. Zaszłam od razu i być może faktycznie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie. Niestety USG nie było. Dopiero na wizycie 20tego dostanę zdjęcie ;) Tak więc dalej muszę żyć w niepewności czy przypadkiem nie zafasolkowałam podwójnie ;)) Ogólnie wszystko ok! Kartę ciąży pani dr założy mi na następnej wizycie. Właśnie zaczęłam 7 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królik-skacze, cykl starań 10, ostatnia @ 6.02.2013, testowanie 10.03. Fasolkowe: Agnes32...............10t4d.....ostatnia@29.11.12.....termin poroduOM 5.09.13 aaaaanuśkaaaaa......7t........OM 31.12.12...............TP 7-9.10.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Cieszę się aaanuśkaaaa że wszystko w porządku,ja mam wizytę+usg 25lutego i tez nie mogę się doczekać,a tu trzeba nam jeszcze tyyyle cierpliwości.. Jak na razie to jesteśmy trzy w tabelce, zapraszam inne do dopisywania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Królik-skacze, cykl starań 10, ostatnia @ 6.02.2013, testowanie 10.03. Fasolkowe: Agnes32...............10t4d.....OM 29.1 1.12.............TP 5.09.13 aaaaanuśkaaaaa......7t........OM 31.12.12...............TP 7-9.10.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze-mama
To i ja się dopiszę do statystyk :-P Jeszczenie-mama, cykl starań 2, ostatnio @05.02.13, testowanie 11.03 (oby :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychaaa123
Królik-skacze, cykl starań 10, ostatnia @ 6.02.2013, testowanie 10.03. mychaaa123 cykl starań 1, ostatnia @ 21.01.2013, testowanie 19.02. Jeszczenie-mama, cykl starań 2, ostatnio @05.02.13, testowanie 11.03 Fasolkowe: Agnes32...............10t4d.....OM 29.1 1.12.............TP 5.09.13 aaaaanuśkaaaaa......7t........OM 31.12.12...............TP 7-9.10.13 to i ja sie dopisze :P co tam u Was kobietki? ja jestem pewna, że @ przyjdzie, bo od kilku dni mam te swoje "humorki" jak to u mnie bywa przed okresem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już mam zbity humor. Jeszcze dni płodnych nie miałam a już wiem że nie mamy szans. Mój luby niestety chory jest więc jak się dotąd nie udało to w tym cyklu też pewnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychaaa123
głowa do góry krolik-skacze, nadzieja umiera ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
królik-skacze, może jednak coś da się zrobić , zafunduj mężusiowi intensywną opiekę i raz-dwa chłop się pozbiera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze-mama
królik-skacze ----> może jednak się uda, mężczyźni lubią mieć swoją pielęgniarkę u boku :-P Może akurat jak trochę "odpuścicie" to się okaże, że jednak się uda i będą || kreski :-) Głowa do góry, życie robi niespodzianki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr@niseq
........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Paniom :)) Jakoś cicho się tu zrobiło :( Ja w czwartek wieczorem po dość intensywnie spędzonym dniu (urodziny syna) dostałam brązowych plamień + ból brzucha. Spanikowana (w poprzednich ciążach mi się to nie zdażało) w piątek rano zadzwoniłam do mojej gin. Okazało się jednak, że akurat tego dnia nie ma jej w mieście, ma dyżur w szpitalu w innej miejscowości. Poleciła mi pojechanie na izbę przyjęć. Po 2,5h spędzonych w szpitalu, odsyłana od jednego lekarza do drugiego dowiedziałam się, że mój pęcherzyk jest pusty. Dr która robiła mi USG nie potrafiła na tym etapie stwierdzić czy ciąża jest po prostu za młoda czy jest to jakaś nieprawidłowość i ciąża nie rozwija się prawidłowo. Dostałam Duphaston 3x1 plus leżenie w łóżku i oszczędzanie się. Boję się strasznie. Tak bardzo cieszymy się z partnerem! W środę (20.02) mam wizytę u mojej gin. Boję się jak cholera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaanuśkaaaa a który to tydzień 7??? Nie wiem co Ci mam napisać. Mam ogromną nadzieję, że wszystko się ułoży. Ja w 7 tyg miałam pusty pęcherzyk ale to była ciąża pozamaciczna więc u mnie nie było szans. U ciebie wszystko się może jeszcze zmienić. Uważaj na siebie, oby te 4 dni szybko minęły :* Będe myśleć o Tobie. Jak coś to pisz odrazu do Nas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×