Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość Nuuuuuuusia29
Wkurzyłam się , nie wiem co się stało ale nie mogę zalogować swój nick , pisze że błędne hasło a zawsze , wszędzie używam tego samego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulajowy podstawą jest pozytywne myślenie :) ja bym zrobiła tak jak piszesz, umów sie na wizytę kontrolną i zobaczymy co powie lekarz :) 3mam kciuki żeby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia81
ulajowy a gdzie konkretnie mieszkasz w jakim kraju bo ja tez jestem poza granicami naszej ojczyzny a dokladniej w UK i tutaj sa polskie przychodnie oczywiscie platne ale sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ujalowy! bo Ci wysle mailem kopa w dupke! nie stresuj sie. im mniej sie bd stresowala tym lepiej dla dziecka ! nic i tak nie zmienisz bo nie masz wolywu. bierz kwas i dbaj o siebie i sie nie stresuj na zapas, dlaczego niby mialoby sie powtorzyc? nie mysl o tym. zobaczysz niedlugo bihace serducho!! glowa do gory! chcialybysmy byc na Twoim miejscu - my te nie w ciazy:) bedzie dobrze zobaczysz. dbaj tylko o siebie. duzo snu i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Ja jestem w Niemczech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy, nic się nie martw:-) Może wcześniej zrób tylko usg , co prawda nie wiem od kiedy można coś tak zobaczyć, ale ja dokładnie w szóstym tyg. byłam na usg i zarodek miał 3mm i akcja serca-taka migająca kropeczka była widoczna. Wiem co czujesz , ja miałam dokładnie to samo, do czwartego miesiąca szłam na wizyty z duszą na ramieniu bo bałam się powtórki z poprzedniego razu.Chyba każda kobieta która wcześniej straciła dziecko, ma takie obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia81
wiec wpisz w wyszukiwarke polscy ginekolodzy lub przychodnie w twoim miescie ja tak zrozbilam i znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Robilam tak ale akurat ten jest najbliżej i w moim szpitalu ...nie mogę narzekać na niego bo i poprzednio był bardzo miły i w porządku ma naprawdę dobre podejście ;) ale czasami te jego reguly mnie irytują jak ta że od 8 tc trzeba przyjść ......ale tak jak pisalam wcześniej umowie sie niby na kontrol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
no i dobry pomysl, umow sie na wizyte kontrolna, powiesz ze nie dostalas okresu a boli Cie brzuch :D jsk co to powiesz ze testy wyszly negatywnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Dzięki za podpowiedzieć :) tak wlasnie zrobię ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wykombinowalyscie zeby Ulajowy poszla ze @ nie ma a testy negatywne:):) 8 tygodniu dopiero pierwsza wizyta tez wydaje mi sie dosc pozno. Kwietniowa pisalas chyba wczoraj o ulropie to powiem Ci ze my sie duzo nad tym zastanawialismy bo chcielismy za granice gdzies pojechac ale dzis sie nad tym zastanowilismy i pojedziemy do kolobrzegu:) tam spedzilismy nasze pierwsze wspolne wakacje 8 lat temu:) wole nie ryzykowac z wyjazden za granice w ciazy bo gdyby cos sie dzialo to ja wole naszych polskich lekarzy, dogadam sie jak trzeba i wszystko zrozumiem. Do szpitala mozna sie polozyc a gdzies w Grecji to dla mnie byla by tragedia. Ulajowy a ty sie nie denerwuj, wiem ze w ciazy to raz smutna a raz wesola, raz sie czlowiek martwi a za chwile smieje:) ale zobaczysz ze bedzie wszytsko dobrze i tylko sie cieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
bylam kilka razy w kolobrzegu. super wspominam. moj maz raczej woli za granice. preferuje egipt, bylismy juz dwa razy ale pewnie jesli pojedziemy to znowu tam, tylko ze tam teraz kiepsko z bezpieczenstwem. w tamtym roku bylismy ale w tunezji i moelismy bardzo nie przyjemna sytuacje:/ mialam juz w gaciach a podobno tam mialo byc bezpieczniej. dobrze ze sie wszystko dobrze skonczylo. ale takie wyprawy to nie w ciazy. wiecie ze w poludniowym egipcie, nie nadaja potomstwu imion do 3 roku zycia, nie chca sie przywiazywac, jest taka wysoka umieralnosc i bieda. wyobrazacie sobie trafic w ciazy do szpitala? juz widze jak podtrzymuja ciaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa ja bylam w Egipcie 2 razy i uwielbiam ten kraj:) fajnie jest pojechac, ja bylam w czerwcu i w listopadzie i w listopadzie bylo fajniej. W czerwcu to ja zemdlalam z goraca. Tunezje tez mialam przyjemnosc odwiedzic ale nic niemilego nas tam niespotkalo poza tym jak poszlismy na "suki" to okropnie nachalnie te rzeczy wciskali zeby kupic. Noi my tez wolimy za granice, kto nie woli:):) u nad ta pogoda jest taka niepewna. Ale Kolobrzeg wlasnie jak bede w ciazy, wtedy za granica lepiej nie ryzykowac. Moj wujek (znam tylko ze slyszenia) pojechal z zona do egiptu, ona w ciazy i poronila tam, trafila dos zpitala, lezala caly wyjazd i kosztowalo ich to 10 tysiecy zl. Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa weszlam zeby napisac ze snily mi sie jajka:) 2 jajka to te golebie co mam na balkonie hehe i jedno takie duze na 30cm okolo. Maz mi mowi ze te jedno duze to nasz maluch mi sie wysnil:) kupilam test ale zrobie go we wtorek, nie bede jutro robic, poczekam jeszcze na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dostalam pare minut temu bolu z okolic prawego jajnika, takiego chyba jeszczze nie mialam. nie umiem go opisac, jest taki jakby ktos ugniatal jajnik, naciskal palcem i puszczal. trwa sekunde, mija i za sekunde znowu. nie jest to bol bardzo mocny lecz jego przerywany charakter poteguje nieprzyjemne doznania. boje sie ze to moze juz cos powaznego, moze torbiel czy cos, w koncu nigdy mnie az tak nic nie bolalo na okres. a juz takiego bolacego odczucia "ugniatania" sobie nie przypominam. moze to przez to plamienie owulacyjne. zobacze jak przebiegnie ta miesiaczka jak juz nadejdzie. najwyzej pojde do lekarza jesli nie mina te pobolewania. umiecie opisac swoj bol przed mirsiaczka? jest zawsze taki sam czy zmienia sie w roznych cyklach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
poczekaj na okres a po terminue zrob. ja tez kocham egipt, ale wlasnie jesli bym w ciszy byla w to kato to kategorycznie odpada. tam wogole jest tak daleko z kurortow do szpitala.. masakra, a w jakiej miejsvowosci bylas? my raz w Sharm a raz w Hurghadzie i wolimy pierwsze. zawsze jezdzilismy pod koniec sezonu, raczej pozny kub wczesny wrzesien. w tunezji szlismy plaza w strobe promenady i nagle kilku takich w wieku 20-30 tunezyjcsykow chcialo nam opchnac na sile haszysz i marichuane :/ masakra byla poprostu wyedy z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
oby to jajo to bylo Twoje jajo plodowe w brzuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa mnie raz boli brzuch juz kilka dni przed @ a czasem w ogole nie boli. Miesiac temu w ogole nic mnie nie bolalo, nawet piersi ale w tym miesiacu bola jak szlak, tez je trzymam haha:) ale miesiac temu jak mnie brzuch w ogole nie bolal to za to jak dostalam @ to okropnie mnie bolal az zasnac nie moglam z bolu:/ nospa niewiele mi pomogla, cos tam tak ale nie duzo. A teraz tez mnie brzuch nie boli ale jajniki jakby swedza takie dziwne uczucie. a w tej tunezji to faktycznie dosc straszna przygoda bo oni w tych krajach za posiadanie to ida na kupe lat siedziec i to w nieciekawych warunkach. Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam w sharm el sheik (cos zle napisalam chyba) i Hurgadzie i tu i tu mi sie podobalo, ale w Hurgadzie bylam lacznie z rejsem po nilu. Tydzien Nil, tydzien hotel. Izachorowalam na te klatwe faraona ale tak glupio bo kolo lezaka polozylam kubek i zeby go nie zwialo to napelnilam go woda z basenu a pozniej o tym zapomnialam i sie napilam (obrzydliwe) i troche mnie rozlozylo ale na krotko bo juz wieczorem sie dobrze czulam. Szybko wzielam te ich tebletki przeciwko temu i pomogly:) i dobrze bo rano na nastepny dzien mialam wyjazd na piramidy z mama wtedy bylam a w Sharmie bylam z mezem wtedy jeszcze z chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
troche mnie tu nie bylo.. troche zabieegana jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
u mnie temperatura 37. czyli trovhe spadla. brzuch juz kichnac bie moge tak boli. im szybciej dostane okres tym szybciej nedzie owulacja :D, wiecie co chyba sie ubiore i jade polazic na lumpexy bo jest poniedzialek to i nowa dostawa :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy kilka dni temu byla u nas bratowa pochwalic sie ze jest w ciazy-6 tydz, zdj usg miala i mowila ze serduszko tez slyszala. Wiec gnaj do lekarza i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja właśnie stwierdziłam, że los jest złośliwy ;) myślałam że w sobotę była u mnie owu, bo wieczorem lekko zabolało mnie w okolicy jajnika, ale nie...owu na bank była dopiero dzisiaj rano, bo wyraźnie czułam kłucie w okolicy jajnika, więc pewnie z sobotnich przytulanek nic nie będzie :/ no nic...zawsze będą kolejne cykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Birget ja ci powiem że owulacje może tylko potwierdzić monitoring. Ja też miesiąc temu byłam pewna że owu bo tak mnie kuło a poszłam do gina się okazało że owu za 2 dni. Nie masz szans na przytulanki dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliczku jestem bardziej niż pewna, że dzisiaj była owu(w sobotę pęcherzyk był rozmiarowo "na pęknięciu"), co pewnie gin potwierdzi mi na dzisiejszej wizycie, jak do tej pory za każdym razem się sprawdzało. Na przytulanki nie ma szans, bo dzisiaj znów się mijamy. No trudno, czasem tak bywa i nic się na to nie poradzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Chyba że plemniczki przetrwały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było, ale z tym to już wielka niewiadoma... W sumie i tak nie zakładałam, że w tym cyklu się uda bo wiedziałam, że będziemy się mijać akurat w te najbardziej płodne dni...eeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja moglabym juz dostac @ bo nie lubie tej niepewnosci a planowo wczoraj mialam dostac. Pewnie dzis sie pojawi. jak nie dostane dzis to jutro zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa mam nadzieję, że nie zobaczysz @ przez najbliższych 9 m-cy, a jutro będą II na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×