Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość kwietniowa staraczka
jedna kreska. czyli 90% nic, 10% za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Kwietniowa staraczka jeszcze nie jest nic przesadzone masz jeszcze dwa dni do @....ja wierzę ze ci sie udalo kochana ;) poczekaj do wtorku ale spokojnie nie nakrecjaj sie mysl pozytywnie;) ;) ; ) trzymam mocno kciuki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dzieki ;), teraz juz sie napewno nie nakrecam. pewnie by juz wyszlo pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
niby kalkulator pokazal, ze zatestowac bym mogla dopiero 23 z moczu, bo owulacja pozno, ale i tak mysle ze nic z tego. juz by cos wyszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Wcale nie ....wlasnie owulacja mogła byc pozno i jest jeszcze za wcześnie na testowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna20
kwietniowa staraczka hej słuchaj dobrze mowia owulacja mogla sie przesunać bo jaakurat dostalam 16dc gdzie powinna byc 14dc 15cd wiec widzisz na moim przykładzie ze mogla sie opoznic. a jesli nie wyjdzie ci w tym cyku to w nastepnym ja staram sie 2 lata i lekarz tez mi tak powiedzial ze jak nie w tym to w nastepnym. choc ja tak długo sie staram i ze co miesiac jestem zasmucona ze przyszła @. lecz nigdy nie trace nadziei bo wiem ze predzej czy pozniej zobacze dwie kreski na teście:) badz dzielna i staraj sie tak długo az zobaczysz 2 kreski . bo NADZIEJA I CIERPLIWOŚC JEST NAJWAŻNIEJSZA trzymam mocno za ciebie kciuki :* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna20
ja jestem w 19dc wiec teraz czekam 2 tygodnie i zrobie test;) owulacje miałam ,lekarz mowil ze owulacja wyglada wzorcowo wiec teraz tylko czekam czy mala fasolka sie rozwija w moim brzusiu jestem pełna nadziei. jesli nie wyjdzie w tym cyklu to w nastepnym,lecz jak nie wyjdzie bede miala robione badania na hormony. a teraz w czawrtek bede miala badania MORFOLOGIE, APTT,INR, MOCZ,PROLAKTYNE, PROGESTERONU dam znac jak poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Niespokojna20.....bardzo wierze ze ci sie uda kochana i bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dzieki dziewczyny za wsparcie :) pewnie ze to nie koniec swiata, pierwszy cykl dopiero wiec nie placze, wiadomo ze by sie chcialo ale nastawialam sie ze w pierwszym cyklu zapewne sie nie uda. ja robilam test owulacyjny w srode 10 kwietnia i byl pozytywny i mialam plamienie owulacyjne w czwartek 11 kwietnia ale w czwartek juz testu owulacyjnego nie robilam.i czwartek wtedy gdy wystapilo plamienie to byl to 19 dzien cyklu. dzis jest 29 dc. biust boli ze az przy chodzeniu trzeba trzymac. temperatura nadal 37,14 z rana. wiec stawiam ze mimo bolu podbrzusza okresu dzis jeszcze nie dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras z Was brala Luteine na wywolanie miesiaczki ? Gin mi powiedzial ze juz po 1 tabletce moze pojawic sie krwawienie, ja w tej chwili biore 7 i nadal nic. Ja mam juz dosc tego wszystkiego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
karnelka, moja znajoma brala i po 3i pol tugodnia dopiero sie pojawil okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Karmelka ja tego leku niestety nie znam, ale głowa do góry, proszę, pozytywne nastawienie tyle zmienia, na prawdę, musicie uwierzyć w to :-) Trzymam kciuki, żeby się wam wszystkim udało, mam nadzieję, że będzie nas zafasolkowanych coraz więcej :-D Ulajowy moje gratulacje! :-) Kwietniowa, trzymam kciuki, żeby jednak @ nie przyszła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
Ja kończę 10 tydzień i zaczynam 11, wydaje mi się, że już lekko zaczyna mi widać brzuszek, tak odrobinkę na dole :-) Ale chyba tylko ja to widzę bo wszyscy mi mówią, że jeszcze nie :-P Mam pytanie do zafasolkowanych, kiedy zaczęłyście przybierać na wadze?? Bo ja jeszcze nie mam nic więcej :-( Na początku mi nawet poszło kilo w dół..Lekarz mi mówi, że wszystko jest ok i że to normalne jak mam mdłości. W sumie na szczęście już nie męczą mnie całą dobę tylko czasami i zaczynam w końcu mieć apetyt od początku ciąży to może się uda w końcu coś przybrać :-D Niby do końca 3 miesiąca powinno się przybrać 1,5 do 2 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno troche glupie pytanie ale mam nadzieje ze mi pomozecie bo nie wpadlo mi to do glowy zeby zapytac o to gina. Jak mialam usg to wyszlo ze mam 2 pecherzyki ktore nie pekly podczas owu. Teraz jestem w 46 dc i biore ta luteine. Czy jest mozliwe zeby one teraz dojrzaly i jeszcze wypuscily jajeczko ? Sorki za takie bzdety ale mam strasznego dola ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
mama, moja kolezanka jest w 5 miesiacu, dosloenie widac jej bardzo brzuch, jakby byla juz w pozniejszej ciazy. przytyla tylko 3 kg od poczatku. karmelka, a moze teraz wypusci dwa pecherzyki na raz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
Jestem aniolkowa mamą z grudnia 2012 udalo sie w 4 cyklu staran. Teraz zaczynamy na nowo, to nasz pierwszy cykl a testujemy. a koniec kwietnia. Dziewczyny jestem z wami i pamietajcie ze predzej czy pozniej uda sie nam, my tez bedziemy tulic swoje dzieci grunt to sie nie poddawac. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
witaj ania s. napewno Ci sie uda !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelko z mojej wiedzy wynika że raczej nie możliwe bo jeżeli nie dochodzi do owulacji to pęcherzyki poprostu przerastają. Ale powiedz mi w którym dniu byłaś na usg i ile miały te pęcherzyki a grubość endometrium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
kwietniowa staraczka :-) uda sie kazdej to tylko kwestia czasu, to oczekiwanie uczy nas cierpliwosci i pokory ale nagroda jest najpiekniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
uda uda :) kiedys napewno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dziewczyny ale piersi to mnie bola juz od szyi i pid pacha. jesli to nie ciaza, to ja nie chce wiedziec jak bola w ciazy :D a biust mam maly bo 75 wiec wspolczuje kobieta o wieksYm, pewnie boli jeszcze bardziej. jestem gotowa ponyslec ze to zapalenie piersi jesli takie cos wogole wystepuje w przyrodzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka ja keidys bralam luteine na wywolanie okresu, pare lat temu i wcale go nie dostalam po 1 tabletce, chyba z 2 tygodnie bralam:/ wiec nie masz czym sie martwic. Pewnie malo ktora kobieta dostaje odrazu po 1 tabletce. Kwietniowa ja w pierwszym cyklu tez chcialam juz, juz. Ale jeszcze nic nie wiesz tak naprawde bo test zrobilam troche wczesniej a wszytskie wiemy ze sie nie powinno:) poczekaj do @ jak nie przyjdzie to zrob na 2 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
Ada tak tez uczynie:), ale powiem Wam, ze przynajmniej poobserwowalsm dokladniej swoj cykl. wiem jakie mniej wiecej utrzymuja mi sie temperatury, wiem ze wystepuje skok i owulacja potwierdzona testami. w przyszlym miesiacu bede bogatsza o te doswiadczenia :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz zaluje ze testu nie kupilam bo tez bym dzis czy jutro rano zrobila. Ale moze dzis kupie i jutro zrobie. Chyba ze @ dostane. w tego kalendarzyka co Krolik skacze nam przeslala obliczylam ze @ powinnam dostac dzis. Ale pewnie dostane ja jutro/pojutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
mi ten kalendarzyk pokazuje dupelnie co innego, bo owulacja potwierdzona testem byla u mnie w 19dc a kalendarz mi obliczyl na inne dni, na wczesniej. kup moze dzis gdzies jeszcxe zebys miala na jutro, jak dostaniesz okres to zostawisz na przyszly raz. wiecie co, mysle ze najlepiej kupic test dopiero w dzien okresu, i zeobic go dzuen po okresie bo tak to sie go i tak wykorzysta wczesniej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest doakldnie tak jak mowisz. Ja do tej pory zawsze robilam wczesniej bo juz wytrzymac nie moglam. Teraz nie kupilam i tylko mysle o tym zeby juz zrobic ale nie mam wiec nie zrobie:) ale kupie dzis i moze zrobie jutro, ale lepiej pewnie i tak jeszcze poczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym smieje sie z siebie teraz i nawet wczoraj z mezem o tym rozmawialam, ze ja cierpliwa jestem i jak nie w tym miesiacu to w przyszlym, nie pali sie hehe:) ale jak juz przychodzi ten czas okresu, testow to juz mnie troche nosi i chcialabym juz wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
tak! generalnie wszystkie jestesmy cierpliwe do momentu owulacji, a potem tylko czy jest czy nie ma :D odliczanie itp :D a moja kolezanka, robila test 4 dni po owulacji bo poprostu miala i nie mogla wytrzymac:p w przyszlym miesiacu kupie jeden. dzien po terminie miesiaczki. zaoszczedze, poeniadze, czas i nerwy. tak tak, wiem :) zobaczymy co bd mowic juz pare dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
czytam ze zazwyczaj testy wychodza dopiero po dniu spodziewanej miesiaczki. i czytam, ze gdy pije sie bardzo duxo wody przed snem to mocz jest bardziej rozcienczony i testy moga nie wychodzic. ja pije okolo 500ml plynu przed snem. nie zawsze sie zdarze wysikac przed zasnieciem. pije zazwyczaj herbate okolo 22 i tuz przed zasnieciem szklanke wody. no nie nakrecam sie, raczej nic nie bd w tym cyklu co by mnie juz zaskoczylo. brzych pobolewa. czekam na okres. a powiedzcie mi, ile dni przed miesiaczka spada temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×