Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość królik skaczee
Właśnie dokonałam zakupu testów ciążowych przez allegro:) 2 testy z przesyłką kosztowały mnie aż 4,99 :) Podobno czułość 10 ml więc te najczulsze:) Zrobię je dwa dni przed @ bo powinnam dostać 2 maja a chce wiedzieć czy mogę coś wypić na majówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Ada będzie dobrze :) Super że sie spóźnia :) Jutro czekamy na wieści nie zapomnij o Nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
Cześć jestem tu nowa ale często czytam wasze wypowiedzi. Mam 24 lata jestem mężatką od 10 miesięcy i tyle właśnie czasu staramy się z mężem o dziecko i nic :( nie wiem czy nie zaczynam już panikować ale powinnam mieć normalny okres kilka dni temu pobolewał mnie brzuch, okres mam co 28\30 dni teraz mam coś dziwnego jest bardzo malutkie plamienie ale to nie jest krew sama już nie wiem co jest ze mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
A robiłaś już test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
właśnie o to chodzi że ja jestem z mężem za granicą i nie znam języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Przecież to nie problem nie idziesz przecież do lekarza na rozmowę. Jakim językiem sie tak posługują? Angielski pewnie rozumieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolinen jest kilka opcji przez które @ może się Tobie spóźniać. Pierwsza: jesteś w ciąży. Druga: z powodu zmiany klimatu lub stresu. Oczywiście życzę tego pierwszego :) Daj znać jak będziesz już coś wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
W jakim kraju jesteś ??? Teraz testy sa wszędzie w sumie dostępne; ) wystarczy przetłumaczyć w Google tłumacz :) ja tak robie jak czegoś szukam a nie wiem jak to jest po niemiecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
Ada myslalam ze juz dzis zrobisz test :) robie generalne sprzatanie i chyba mnie cos postrzyklo w krzyzu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
dzięki :D ale czy któraś z was tak miała bo u mnie pierwszy raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
ja jestem w niemczech , wiecie mąż zna trochę ten język ale chyba nie widzę go w tym jak idzie mi po test jak zanm życie to by mi powiedzial żebym jeszcze poczekała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birget oj jak bym chciala zeby bylo tak jak mowisz. Ale odpuscilismy w tym miesiacu i zabardzo na to nie licze tym razem ale moze moze:D narazie brzuch typowo na @ mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
To zaden problem kochana w kauflandzie kupisz w D&M w Rosmanie a po niemieckunazywa sie to schwangerschatftest ;) idac do sklepu nie musisz nic mowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa i bardzo tego Tobie życzę :) my niestety ten cykl też trochę odpuściliśmy, ale niestety to była siła wyższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
ulejowy w aptekach też tu są nie bo mam obok apteke dzięki :D zapisze sobie i pójde kupie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej nie zauwazylam ze juz nastepna strona jest:):) kwietniowa chcialam zrobic dzis ale maz mi rano powiedzial zebym poczekala do jutra. Teraz mnie korci zeby zrobic ale nie, nie zrobie, poczekam, bede trawda:D mnie wczoraj jak zasypialam krzyz polal w pewnym momencie to sie przekrecic na bok nie moglam ale za chwile przeszedl ten bol. niedawno mnie zebra bolaly. Pewnie sobie zaczynam wymyslac ze cos czuje przez to ze @ mi sie spoznila. Wiem ze nadejdzie, czuje to:( temperatury ja w ogole nie mierze, wiec teraz to chyba nie ma sensu co?? tzn mierze zcasem ale pod pacha. i mam malutka Kroliczku tez sie ciesze ze sie spoznia, jejku zeby w ogole nie przyszedl!!! Carolinen uuu Niemcy, ten jezyk wydaje mi sie piekielnie trudny:) ale jak pojdziesz do apteki i poprosisz o bebji test to chyba zrozumieja:) nie wiem jak jest dziecko po niemiecku, w ogole nic nie wiem po niemiecku. Ja w ogole jestem antytalent jezykowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......12.............4.04.2013...........5.05.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 birget.............2................11.03.2013........... .6-7.04.2013 olaalee.............2...............24.03.2013........... .25.04.2013 maniek87.........2r................27.03.2013.......... ????????maj Gabi_wroc........6...............17.03.2013.............p o 17.04.2012 Karmelka88.......2...............07.03.2013.............0 7.04.2013 kwietniowa staraczka........1...............23.03.2013.............. 24.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........20tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........10tc.........ostatnia @ 05.02...........12.11.2013 grace88.........14tc.................15.01.2013........22 .10.2013 dumnna mama ????...................27.02.2013............?????? Nusia29...........20tc.................27.11.2012........ ... ...03. 09.201 ulajowy...........nie wiem..........21.03.2013.......jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolinen dopisz sie do naszej tabelki:) skopiowalam i wkleilam bo juz sie pogubilam kto kiedy testuje:) Ja sie w niej wpisalam ze testuje dopiero 25 bo zle policzylam kiedy powinnam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuuuuuuusia29
Carolinen idziesz do apteki i testy są na półkach, wystarczy poszukać,a jak nie znajdziesz to test ciążowy po niemiecku to --zwangerschaptest. Prepisz na kartkę i pokaż farmaceutce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......12.............4.04.2013...........5.05.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 birget.............3................8.04.2013........... .8-9.04.2013 olaalee.............2...............24.03.2013........... .25.04.2013 maniek87.........2r................27.03.2013.......... ????????maj Gabi_wroc........6...............17.03.2013.............p o 17.04.2012 Karmelka88.......2...............07.03.2013.............0 7.04.2013 kwietniowa staraczka........1...............23.03.2013.............. 24.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........20tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........10tc.........ostatnia @ 05.02...........12.11.2013 grace88.........14tc.................15.01.2013........22 .10.2013 dumnna mama ????...................27.02.2013............?????? Nusia29...........20tc.................27.11.2012........ ... ...03. 09.201 ulajowy...........nie wiem..........21.03.2013.......jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaktualizowałam się, chociaż pewnie testowania nie będzie :) a co tam, nadzieja umiera jednak ostatni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Carolinen trzymam za ciebie kciuki ;) uda ci się ;) wystarczy ze jak moe znajdziesz ma żadnej półce to pokaz aptekarce kartkę z napisem i ona napewno ci pomoże oni w sumie sa przyzwyczajeni do obcokrajowców :) :) dlugo jesteś już w Niemczech ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu Nusia29 Musiałam przecież zmienić nick bo tamten gdzieś przepadł nie wiem co się stało,,,, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Nutka29 mieszkasz też w Niemczech???:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ja tez czekam na okres, niby temp nadal wysoka ale mysle ze jutro dostane planowo. ale fsktycznie madzieja umiera ostatnia. test ciazowy mozna kupic nawet w supernarkevie typu real, carrefour, auchan itp wiec moze tam by bylo najprosviej kupic taki test ? kupilam sobie pare rzeczy na lumpku hihihihi zycie jest piekne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
poleccie mi darmowy internetowy kalendarzyk do znaczenia temperatur z wykresen :) bo jutro mi wygasa waznosc na moim a szkoda mi 35zl na aktuwacje, poszukam darmowego lub na kartce bd znaczyc jesli nie ma darmowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
hej dzięki napisałam już sobie, w niemczech jestem niecale pół roku chętnie dołącze do waszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy Ja mieszkam w Irlandii od 7 lat, w Niemczech mieszkałam tylko 3 miesiące.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
według kalendarza dzisiaj może być zagnieżdżenie :) hihi:) Z nowych objawów których w wcześniejszych cyklach nie było to śluz. Nie muszę sie go doszukiwać :) Matko jeszcze nigdy nie byłam tak ciekawska i niecierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
króliku trzymam kciuki !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×