Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Kunekate , też mi przykro że tak to się potoczyło nie fajnie u Ciebie :( Trzymaj się słoneczko i nie poddawaj się, jeszcze się doczekasz własnej fasolki :) Ulajowy z ciekawości obliczyłam w którym tyg możesz być..i wyszło mi że to Twój 5 tydzień ciąży a najlepszy wyszedł termin porodu 25 Grudzień :) hi hi O ile Twoje cykle mają po 28 dni, to te dane powinny się zgadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ja tez uzywam tych testow owulacyjnych laboratorium urody czy cos. tez mysle ze poprawnie mi wskazaly. kupiam juz test ciazowy. czyli jak proponujecie bete w poniedzialek, to testu wczesniej nie ma co robic, pewnie mnie jutro bedzie kusilo zeby zrobic z rana. zrobie i sie rozczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Nusia29 cykle mam 29 dniowe :D:D:D kurde ale zrobie prezent na swieta dla rodzinki :D:D:D mam tylko nadzieje ze nie powtorzy sie moja historia z sztycznia gdzie w 8 tyg okazalo sie ze jest pusty pecherzyk :( rany teraz bede tylko wyczekiwala wizyty u lekarza :( a to dopiero za miesiac :( oby wszystko bylo dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
wlasnie dostalam bardzo stresujacy telefon, az zaczal mnie mocno bolec krzyz, moze dostane okres z nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
kwietniowa staraczka spokojnie :( nie stresuj sie napewno bedzie dobrze :) tylko pozytywnie sie nastaw :) trzymam za ciebie mocno kciuki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ujalowy dzieki. jeszcze mniedzis obsypalo jakimis maluskimi pryszczykami, ni to zaskorniki ni pryszcze.. nie mialam pryszczy juz bardzo dlugo i teraz mnie to dodatkowo doluje. okropny wieczor. dobrze ze przybajmniej tutaj moge sie odezwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulajowy tak się cieszę!!! :-) :-) :-) Gratuluję, ściskam, całuję! Widzicie dziewczyny,że z każdym miesiącem przybywa zafasolkowanych:-) No a tyle czasu byłam sama jedna w drugiej części naszej tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Tez się bardzo cieszę ;) mam tylko nadzieje że tym razem będzie ok ; ( jutro robię następny test ; ) i jak będą dwie kreski to będzie to piękny weekend ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zycie jest do dupy
ulajowy napewno wykda dwie :) spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
chyba dostane zaraz okres, mam bol przedokresowy. jak bum cyk cyk nic z tego w tym miesiacu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
juz nie wiem czy lepiej poczekac na okres i zepsuc sobie wieczor czy odkryc go jutro rano i zepsuc sobie dzien.. a w sumie co to za roznica i tak na jedno wyjdzie. nie potrzebnie dzis kupilam test, zapewne nie zdarze zatestowac nawet:). widze ze juz spicie. no to odezwe sie rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
kuntekate nie ma sprawy, wszyscy sie tu wspieraja i przez to lzej jest zniesc wiesci o czym kolwiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
no jeszcze okresu nie dostalam, wiec nadzieja sie tli. znierzylam po przebudzeniu temperature w pochwie i nadal powyzej 37, tak ze jeszcze nie bylo spadku. zarwm nadzieja jest, moze okresu dzis nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Kwietniowa staraczka to co dzisiaj testujesz ? :) ja dzis kupie drugi test i też bede jeszcze raz testowac zeby sie upewnić ;) ale dzisiaj jeszcze też nie dostalam @i mamnnadzieję ze juz jej nie będzie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
planowo powinnam we wtorek ale znow czuje po brzuchu ze zaczyna bolec okresowo. pewnie nie zdarze zatestowac. nie wiem na ile przed okresem temp spada i podejrzewam ze do tych poczatkowych niskich temperatur tak? bo czuje jakbym juz okres miala ale za wczesnie jesli mialoby byc planowo, no i tatemp wysoka nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa ja kiedy udało mi się zajść w ciążę to już tydzień przed czułam żę zaraz będzie @, biegałam do łazienki sprawdzać, ale jej nie było, a na teście wyszły wtedy dwie kreseczki :) bądź spokojna i nie nastawiaj się na nic, jak się udało to będzie super, a jak nie to cały cykl przed Tobą :) do wtorku już mało zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wstalam dzisiaj z nowym nastawieniem. Az mi lepiej.:) wybieram sie właśnie na zakupy mimo że na dworze jest tylko jeden stopień brrrr:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Kwietniowa mi spadła temp 2 dni przed okresem ale u Ciebie tak nie będzie:) Ja jestem załamana mam 37,5 temperatury pod pachą i straciłam głos, moje gardło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Krolik skaczee duzo Zdrówka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skaczee
Ulajowy dziękuje. Dziś nie wychodzę z łóżka. Miałam iść na urodziny ale zdrowie ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
nie wiem co mi sie dzieje dzis, boli mnie strasznie jakby pod pachami i w dol :| albo to gdzies przelyk ? nie umiem powiedziec :|moze to serce? stan jakos przedzawalowy? nie wuem no paskudne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
no i oczywiscie zycze Wam powrotu do zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
jeszcze nir mam okresu , moze falszywy alarm ten brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Ja właśnie zrobiłam drugi test .......dwie kreseczki :) :) :) :) pomimo deszczu za oknem moja buzia cały czas sie usmiecha ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ujalowy gratulacje!:) super ze sie potwierdzilo :) wiecie co, tylko sie nie smiejcie. w czwartek jadlam kopytka, zjadlam jedno takie gorace ze az mnie przelyk mocno zabolal. wczoraj zjadlam kawalek goracego ziemniaka. bole mnie troche ten przelyk jak zjem cos cieplejszego, szczegolnie po kawie i po kwasnym. myslalam ze to zgaga ale chyba jednak to to oparzenie. nie boli mocno, moze bym nie zwrocila uwagi gdyby nie to, ze wmawiam sobie polpascca po kobtakcie z chora mama i wlrecam sobie ze ten lekki bol to moze polpasiec. w dodatku biust mnie tak boli, ze juz doslownie ledwo chodze i to poteguje efekt bolacego przelyku, a przelyk poteguje bolace piersi. czytalam ze trudno sie tym polpasccem zarazic tak naprawde, jestem w sumie w gronie najmniejszego ryzyka. no i nie mialam kontaktu z krostkami. a to one maja zarazliwy plyn. no poprostu panikuje. w dodatku co chwile mnie boli podbrzusze, poprostu siasc i plakac. niech mnie ktos pocieszy bo normalnie .. szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam bardzo nie typową sprawe i prosze o pomoc!!!! Podejrzewam ze przed chwilką ktoś mi w sklepie buchnął telefon lub gdzieś spadł prosze zadzwońcie do mnie!!!! Teraz!!! 691996441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ale boli podbrzusze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Kwietniowa staraczka ....mysle ze to nie jest zly znak ...;) nie nastawiaj mysli negatywnie tylko pozytywnie :) :) ja tak zrobilam po starcie malenstwa w styczniu o widzisz juz mam dwie kreseczki ;) ;) ;) bardzo mocno trzymam kciuki :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa kochana ratuj się nospą , jeśli jesteś w ciąży to Ci i tak nie zaszkodzi , mnie często boli podbrzusze przez tą szyjkę i lekarz pozwolił mi brać 3 tabletki dziennie że na bank nie szkodzi maleństwu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×