Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

ja czasami zamiast tabletki robie sobie taki kompresik zimny z woda z octem, pomaga i to nawet szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwilam sie bo dzwonilam zeby sie zarejestrowac do mojego lekarza a baba z glosem jak facet powiedziala ze jest termin dopiero na 27 maja. nie wiem kurde co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypie Was dzis postami hehe:) tamten babochlop z rejstracji powiedzial mi ze nie mozna sie umowoc do obu ginekologow na raz bo chcialam najpierw do kogos do kogo jest termin a tamta wizyte na 27 maja zachowac, zadzwonilam jeszze raz odebrala inna kobieta, juz z normalnym sympatycznym glosem i sie dalo tak zrobic:):) wiec ide 11 maja a pozniej mam 27 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
prywatnie taki termin czy na fundusz? bo podejrzewam ze prywatnie pojdziesz o wiele szybciej. nie dobrze mi jak czuje ocet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
a wyjdzie wiarygodnie test o tej porze dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, wlasnie prywatnie taki termin. To jest fajna lekarka, madra i bardzo mila. kwietniowa a mozesz zrobic:) jak taki tani masz to nie szkoda jest zmarnowac, ale kup tez zeby na jutro miec w razie czego wyjdzie dzis negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
sikam dzis juz chyba 10 raz, nie wiem czy by bylo jakiekolwiek stezenie tego hormonu hcg w moim moczu, w dodatku ciagle pobolewa jak na okres, ciagle odwlekam jazde po test, bo wydaje mi sie to bez sensu. ale pojade i kupie bo i tak wybieram sie do sklepu. mowilam sobie ze jak nie dostane @ do 15 to jade, teraz przeciaglam do 17. czuje jakby mocniej brzuch, jak tylko poczuje jakis sluz to lece bo mysle ze okres. no nic, wyzbieram sie do tego sklepu i jak do momentu wyjazfu okresu nie bedzie to kupie dwa testy. najwyzej zostana na przyszly miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam ze wydawalo mi sie ze okres dostalam a tu tylko sluz byl hehe:) i tez brzuch bolal jak na okres. i nawet myslalam zeby testu dzis nie robic bo to bez sensu i poczekac na okres ale z ciekawosci zrobilam i sie zdziwilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa serdeczne gratulacje :) Kwietniowa testuj bo ciekawa jestem ;) dziewczyny ja dziennie Was odwiedzam ale sie nie wypowiadam bo u mnie nadal bez zmian i tak strasznie mi smutno.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa GRATULACJE!!!! Cieszę się, że przybywa fasolek :) Kwietniowa z tego co zauważyłam w tabelce to OM miałaś dzień po mnie. Ja testowałam wczoraj rano, nie wyszło nic. Dzisiaj rano, też nic. A okresu jak nie było tak i nie ma :) Więc czekam :DD Ilu dniowe masz cykle? Ja 31-32. Kolejny test jutro rano, bo znając mnie to nie wytrzymam do czwartku. Pisałaś o bólu głowy. Mnie męczy migrenowy ból głowy od czwartku. Codziennie po południu. Do tego wieczorne mdłości. Mrowienie w piersiach. Ogólne zmęczenie i biały śluz. Tak szczerze to zdziwiłabym się jakby to nie była ciąża, ale jakby się udało to byłabym zdziwiona tak samo ze względu na to, że odpuściliśmy do sierpnia i byłby to przypadek. Ale na pewno bardzo kochany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze siedzę sobie teraz przed komputerem i nagle zabolał mnie brzuch tak jak na okres. Więc pomyślałam że @ jednak przyszła. Idę do łazienki a tu nic. Obiecywałam sobie, że nie będę się nakręcać, ale chyba właśnie zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
a ja bylam po testy, gdy wyszlam z apteki to tak mnie zakulo cos w macicy ze az nogi mi sie ze strachu spocily i spadl mi but! kupilam dwa. teraz czekam az mi sie zachce siku. mnie rwa piersi, siedze i nagle czuje jakby cos zaczynalo w sutku piec tak rwie troche i przechodzi. anuska ja mam 31 dniowe cykle. dzis powinnam dostac, narazie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
a ja bylam po testy, gdy wyszlam z apteki to tak mnie zakulo cos w macicy ze az nogi mi sie ze strachu spocily i spadl mi but! kupilam dwa. teraz czekam az mi sie zachce siku. mnie rwa piersi, siedze i nagle czuje jakby cos zaczynalo w sutku piec tak rwie troche i przechodzi. anuska ja mam 31 dniowe cykle. dzis powinnam dostac, narazie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
kupilam quixx twst plytkowy za 3,90zl i nordtest za 3,40zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Czekam i bardzo mocno trzymam kciuki :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
jak na złość nie chce mi sie siku, tak na przekór bo rano latałam co chwile ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolinen
hej dziewczynki :) gratulacje dla tych kobietek co im się udało i ja również czekam i trzymam kciuki za II kreski dla reszty :P mam takie pytanie bo po majówce idę do lekarza i będę chciała żeby zrobił mi wszystkie badania czy z moimi hormonami wszystko ok, czy oprócz krwi robiłyście sobie jeszcze jakieś badania i co mi może jeszcze zlecić ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
No kwietniowa niech ci sie zachce ;) :) :) :) czekam czekam na te 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carolinen ja robiłam ostatnio morfologię, tsh, ft3, ft4, prolaktynę, anty hcv, hiv, antygen hbs kiedyś dawniej robiłam lh, fsh to się robi jakos w 3dc zamierzam zrobić jeszcze toksoplazmoze i cytomegalie - straszny mam lek przed cytomegalią bo mam starszą córkę, która chodzi do przedszkola a dzieci najczęściej choruja na to dziadostwo a jak nie mialam styczności z ta chorobą to w ciąży jest bardzo niebezpieczna dla plodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
wypiłam kawe zborzową to mi się zrobiło niedobrze, a siku nadal mi się nie chce, wypije jeszcze troche wody i puszcze wode w umywalce to nie wierze, że mi się nie zachce :) tyle , że bardzo ten mocz będzie rozcieńczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dobra ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
jedna kreska, ale mocz jak woda. zrobie jeszcze jeden jutro dla pewnosci. troche dziwny ten test, dlatego ze kreska wyszla mi dokladne na srodku. niby jako strefa kontrolna C, zastanawiam sie gdzie by sie miala T zmiescic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zrób jeszcze jeden. Ja bede kontrolnie testować 3 maja. I potem zabieram sie za wywoływanie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×