Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość królik skaczee
Kwietniowa chyba jednak robisz sobie duuuuże nadzieje:) Życzę ci aby już był wtorek i byś zobaczyła już te II kreseczki :) Ja już pisałam że mi spadła temperatura dwa dni przed okresem, może ktoś jeszcze ci odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia81
Witam kobietki:) Jestem tu nowa ale mam nadzieje ze pomozecie. staramy sie z moja 2 połową o dzidzię juz jakis czas.problem w tym ze mam nieregularne miesiaczki jak diabli.ostatnia mialam (chyba) bo dobrze nie pamietam koniec stycznia /poczatek lutego.do tego mam ZESPOL POLICYSTYCZNYCH JAJNIKOW. wprawdzie mam juz 1 dziecko ale leczylam sie na zajscie jeszcze bedac w pl obecnie jestem za granica gdzie sluzba zdrowia jest do d... mówiac delikatnie. nie wiem jak wyliczyc, sprawdzic kiedy mam dni płodne a tego nie zrobie skoro ot tak dawno nie mam miesiaczki wiec juz załamana nie wiem co robic.pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojana20
katia81 hej witaj wsrod staraczek ;) moim zdaniem powinnaś sie zgłosic do lekarza prywatnego i nich ci monitoruje twoj cykl. poczytaj opinie jaki lekarz jest w twoim miescie najlepszy i sie do niego zgloś ;) ja tak zrobilam w tym miesiacu , i daje mi duze szanse ;) wiec nadzieja teraz zyje ze sie uda ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia81
tak wiem o tym tyle ze za granica jest o wiele trudniej z tymi lekarzami.a ty w pl sie starasz czy za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
okolo godzine temu, zakul mnir tak brzuch wcokolicy prawego jajnika jakby mi ktos szturchnal nozem. od tego czasu narazie nie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
o nie zauwazylam ze juz nowa strona sie zapelnia :)katia, a nie masz opcji aby przyjechac do naszego kraju sie przebadac? jakis urlop czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojana20
ja staram sie w polsce . a niemasz mozliwosci przyjechania do polski np. odwiedzić rodzinke a przy okazji zalatwic lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia81
ja mieszkam w uk .tutaj jest polska prywatna przychodnia ale wizyty sa dosc drogie bo jedna kosztuje 60-70 funtow.bede w pl niedlugo ale tylko na pare dni wiec nie wiem czy zdaze to załatwic.u mnie jest problem jak poznac kiedy mam płodne dni a kiedy nie bo nigdy jakos na to nie zwracalam uwagi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
popros kogos z rodziny aby Cie umowil na taki termin zeby sie zgralo z Twoim pobytem w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia81
tak bede musiala zrobic w najgorszym wypadku wybulic funty hehe. w pl jak staralam sie o moja córeczke to mialam wlasnie monitorowana miesiaczke i bralam CLO i po 1 dawce zaszłam a teraz to mnie chyba trafi szlag.normalnie tak juz bym chciala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia81
dziewczyny a wy obserwujecie sobie dni płodne i niepłodne i jakie macie sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
tak. ja mam duzo sluzu. od kad zaczelam miesiaczkowac to tak jest u mnie. z tad wiem kiedy mam dni plodne bo w jeden dzien sluz jest dokladnie taki jakby ktos rozbil mi w macicy rozbil jajko tylko bez zoltka :p zawsze mam sluz czy to taki czy taki, zapezny od cyklu. ale to kwestia indyeidualna, niektire kobiety maja mniej i musza prowadzic inne obserwacje lub np sluz maja wewnatrz a nie zewnatrz. slyszalam o tym chociaBy od kolezanki ktora zawsze mowi ze zawsze ma ducho i nie jest w stanie zaobserwowac sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
o rany.. sory za bledy, znow "pykam" na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia81
kwietniowa staraczka to ja chyba jestem własnie z tych co twoja kolezanka.czy ten sluz masz przezroczysty czy raczej biały? bo ja to mam wewnatrz bialy teraz i jest go naprawde nieduzo czy to oznacza ze mam dni płodne? bo wlasnie teraz sie staramy i jakby tak bylo to byc moze by mi sie udało:), ale nie chce sie z 2 strony nakrecac bo jak nie wyjdzie to bede mozno zawiedziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
nie, plodny sluz przypomina bialko surowego kurzego jajka. rozciaga sie i rozciaga. mam zdjecie swojego plodnego sluzu, ale nie bede Cie obrzydzac. rozbij jajko i takie cos jak to bialko surowe to tak ten sluz mniej wiecej wyglada, taki naj naj plodniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
jakby sie ktos dziwowal z kad u mnie takie zdj, to poprostu na kursie przedmalzenskim, kobieta ktora prowadzila i u ktorej robilo sie wykresy itp powiedziala ze mozna robic zdj sluzu i ona pomoze interpretowac czy to faktycznie plodny czy nam tak tylko sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia81
kwietniowa staraczka to ja chyba jestem własnie z tych co twoja kolezanka.czy ten sluz masz przezroczysty czy raczej biały? bo ja to mam wewnatrz bialy teraz i jest go naprawde nieduzo czy to oznacza ze mam dni płodne? bo wlasnie teraz sie staramy i jakby tak bylo to byc moze by mi sie udało:), ale nie chce sie z 2 strony nakrecac bo jak nie wyjdzie to bede mozno zawiedziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia81
acha czyli jescze musze poczekac bo z tego co piszesz to płodny sluz jest przezroczysty:( a moj jest biały :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ja mam tuz po plodnym metny i sie zmienia, stopniowo przestaje byc rozciagliwy, az robi bialy mleczny tuz przed okresem, taki ni to grudki ni to takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka ja miałam podobną sytuację na początku roku, pęcherzyk był, ale nie pękł i nie było owu, @ mi się spóźniła i już sie zaczynałam cieszyć bo liczyłam na dwie kreski na teście. Niestety była tylko jedna, jeszcze tego samego dnia byłam u mojej gin. W trakcie usg powiedziała mi, że nie było owu, a @ nie ma bo endometruim nie przyrosło i w sumie nie miało nawet co się złuszczyć żeby @ była. Dostałam luteine, pytałam gin czy są szanse że ten pęcherzyk teraz pęknie, ale powiedziała mi że progesteron jest hormonem drugiej fazy i on będzie powodował przyrost endometrium, ale jajeczkowania już nie będzie tylko on się wchłonie. Ale nic się nie martw, ja następny cykl miałam już ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia81
no a ja mam znowu biały lepki i rozciagliwy .juz sie pogubilam w tym wszystki , wkoncu juz nie wiem czy mam plodne czy nie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Boje sie ; ( w piątek zrobilam test i dwie kreski w sobotę test i dwie kreski .....byla radość zaskoczenie bo naprawdę sie nie spodziewałam w tym miesiącu. ....a dzisiaj ? Dopada mnie strach ; ( musze z nim zyc przez najbliższy miesiąc bo dopiero w 8 tyg mogę iść do gina :( tak bardzo bym nie chciała usłyszeć ze jest znowu pusty pęcherzyk ; ( jak myślicie duze jest prawdobpdobienstwo powtorzenia się tego ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia81
ulajowy a dlaczego dopiero w 8 tyg. idziesz do gina? jesli zrobiłaś juz test to odrazu biegnij, nie ma na co czekac.az ci zazdroszcze takiego stanu chciałabym byc na twoim miejscu.a jesli chodzi o twoje pytanie to skoru nic sie nie dzieje to powinno byc wszystko wporzadku.kup sobie kwas foliowy waptece jest bezrecepty i go zazywaj i bedzie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulajowy dołączam się do pytania katia81 dlaczego tak długo chcesz czekać na wizytę? Ja na Twoim miejscu poszłabym możliwie jak najszybciej, a nie czekała do 8 tygodnia. Katia81 sądzę, że chyba też najlepeiej zrobisz jak pójdziesz na wizytę do gin, czasem warto wydać sporo kasy i cieszyć się z efektów. Może wystarczy, że dostaniesz clo i już niedługo będziesz cieszyć się z II kreseczek na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia81
wiem wlasnie o tym myslalam i chyba tak tez zrobie.pal licho te funty ale przynajmniej bede miala satysfakcje gwarantowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Właśnie w tamtej ciazy też tak bylo .....tzn było wszystko ok do momenti wizyty u lekarza ; ( zbadał mnie i powiedział ze pęcherzyk jest pusty ; ( bylam w szoku bo juz miałam zachcianki i biust sporo sie powiekszyl normalnie jakby bylo wszystko ok ; ( a musze czekać do 8 tc bo tamtym razem zadzwoniłam do gina odrazu jak zrobilam test i powiedzialam ze dzwonie się umówić bo zrobilam test i wyszedl pozytywny i chciałabym sprawdzić czy wszystko jest ok zapytala mnie kiedy byla ostania @ i obliczyla kiedy będzie 8 tyg i na ten czas zrobila mi termin bo ponoc lekarz nie widzi nic wczesniej ; ( kwas foliowy biorę od konca stycznia ...moze moe tak regularnie ale się staralm ...teraz już codziennie . Co robic zeby zmniejszc strach ; (?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia81
kochana juz jestes w ciazy wiec teraz tylko sie cieszyc, bierz caly czas kwas foliowy i mysl pozytywnie i sie nienakrecaj, bo strestezszkodzi szczegolnie na poczatku.ale dziwny ten twoj lekarz, moze na usg jeszcze nic by nie zobaczyl ale powinni ci zrobic juz badania krwi i moczu.ja jak bylam w ciazy z moja corka to odrazu poszlam do gina i nic mi nie mowil o 8 tyg.pozatym zawsze gina mozesz zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulajowy zgadzam się w 100% z katia81, ja jak zaszłam w ciążę to od razu umówiłam się do gina, położna mi powiedziała. że może być tak że na usg jeszcze nic nie zobaczy, ale jednaj juz było widać fasolkę mimo, że było bardzo wcześnie (4 tydzień +6 dni). Dostałam skierowanie na badania krwi i kazał mi nadal brać kwas foliowy :) Jeżeli masz się denerwować to może idź do innego gina, żebyś się nie denerwowała przez cały miesiąc bo to nie jest nic dobrego dla Ciebie, a tym bardziej dla tej małęj istotki która się w Tobie rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Tez myslalam nad zmiana ale mam maly problem ...bo to jedyny w pobliżu co mowi po polsku ....niestety nie jestem w polsce ....w sumie jezyk znam ale w takich momentach wole w swoim języku rozmawiać ;) no coz zostalo mi tylko.czekac i pozytywnie myslec ;) ale wiecie w ciąży te humory i nastroje zmieniające sie tak często ze ja juz nie lapie ;) staram sie myslec pozytywnie ale czasami dopada mnie strach ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Wiecie co chyba zrobię tak ze zadzwonię i powiem ze do kontroli chcę termin ;) a u lekarza jak juz będę to moze vos nie coś zobaczy. .....bo jak zrobię za tydzień termin to będzie to 6 tydzień ....myślicie że zobaczy już fasolke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×