Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość kwietniowa staraczka
wiesz co ja sie chyba nie bede wyglupiac, bo czuje po plecach i brzuchu ze zaraz dostane okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anibas, jeżeli masz ochotę to przytulaj się, ale może zaczekanie do jutra rzeczywiście pomoże :) Kwietniowa, ja tak czuję od 2 tygodni. Cały czas mówię sobie, że @ się czai za zakrętem, a tu nic. Szczerze mówiąc już wolałabym, żeby przyszła jeżeli ma przyjść, bo takie czekanie bez sensu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
też bym wolala, zawsze to blizej do owulacji :D, mnie dopiero dzien sie spoznil wiec wiesz, prawdopodobnie mnie dopadnie, moja kolezanka zawsze mawiała okres i sraczka przychodzi z nienacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre powiedzenie xD Zobaczymy. Może robiłyśmy test za wcześnie? U Ciebie bardzo prawdopodobne, ale tydzień po terminie @ to już chyba nie jest za późno? A może to plamienie to był niby-okres? I skąd te pozytywne owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ja słyszałam, żę podobno testy owulacyjne wykrywają wcześniej ciąże niż testy ciążowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ja już na sto procent mam teraz ból okresowy, taki jak zawsze w pierwszych godiznach, więc zaraz pojawi się też naoczna oznaka czyli @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:):) Kwietniowa i Anuska ja zrobilam test dopiero 2 dni po @ i ta kreska mi wyszla blada widac ja oczywiscie bez problemu ale jest bledsza od tej co zawsze jest wiec jak robicie test wczesniej to moze nie wyjsc na kreska. Najlepiej poczekac jeszcze 2 dni i sie okarze ale wiem ze ciezko wytrzymac oj wiem:) zebyscie nie dostaly @ i bysmy byly w 3 na tym samym etapie ciazy:) zycze Wam z calego serca zeby sie okazalo ze to ciaza. Kwietniowa masz dosc konkretne te objawy, ja np nic nie mialam i nie mam:) ale brzuch mnie bolal jak na okres tylko tak po bokach a zazwyczaj boli sam przod i piersi wieksze mi sie troche zrobily ale przed okresem tez sie robia. Ale jak teraz sie nie udalo to dawaj te nogi do gory w przyszlym cyklu, dobrze radze. Mi sie to smieszne wydawalo ale widzisz mama:D tez dawala i jest w ciazy i ja dawalam i sie udalo a wczesniej nie dawalam i sie nie udawalo:):) Rozmawialam z moja kuzynka i ona powiedziala ze te nogu pomagaja ona ma juz 2 dzieci:):) ii powiedziala ze duzo rzeczy mi da po swoim mlodszym i ze wszytsko dla mnie bedzie odkladac teraz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa serdecznie dziękuję za życzenia :) Brzuch mnie boli straszliwie, ale tak, jak mówiłam, jest to od dawna. Mam nadzieję, że test był robiony za wcześnie :) Mam również nadzieję, że te owulacyjne rzeczywiście wykrywają ciążę wcześniej niż ciążowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa i ogromnie się cieszę, że Tobie się udało :) Widok drugiej kreseczki, nawet bardzo bladej musi być niesamowity :) P.S. Też podnosiłam nogi do góry :) P.P.S. Tak mi się kręci w głowie, że ledwo chodzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
mnie tak boli ze wzielam nospe bo nie wytrzymalabym bez, oby zelzylo. naprawde rzadko kiedy mnie cokolwiek na okres bolalo, czasem lekko pobolewalo. ten miesiac mnie nie oszczedzil. o Chryste zeby nispa szybko zadzialala. u lekarza bylam raptem miesiac temu. wszystko jest w porzadku. poprostu moze z czasem cykle beda ulegac pewnym modyfikacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytalam ze @ Wam sie spozia, myslalam ze jestescie przed. Jak sie spoznia to tez jest szansa ze sie spozni o 9 miesiecy:D:D:D mnie tez brzuch bolal wlasnie okresowo mniejwiecej, a jak poczulam cos mokrego to bylam pewna ze to okres i tak sprawdzalam i zakazdym razem nie bylo:):) aaaa mi tez sie snily testy ciazowe pozytywne:):) i to jajko hahaha:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Adaa ja też biegam co i rusz i sprawdzam. xD Kwietniowa, to może jak tak boli w sumie inaczej niż zwykle, to właśnie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
nie, mysle ze to ten sam ból tylko teraz strasznie mocny. po jakim czasie powinna zadziałac nospa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dostalam okres. ani nawet nie strasz ze po 2h!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja się wpisze do tabelki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......12.............4.04.2013...........5.05.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 birget.............3................8.04.2013........... .8-9.04.2013 olaalee.............2...............24.03.2013........... .25.04.2013 maniek87.........2r................22.04.2013.......... ????maj Gabi_wroc........6...............17.03.2013.............p o 17.04.2012 Karmelka88.......2...............07.03.2013.............0 7.04.2013 kwietniowa staraczka........1...............23.03.2013.............. 24.04.2013 aaaaanuskaaaaa..1..............22.03.2013...............2 4.04.2013 anibas.............. 2..............10.04.2013...............8-9.05.2013 Lorislawa...........6..............14.03.2013..............16-24.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........21tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........11tc.........ostatnia @ 05.02...........12.11.2013 grace88.........15tc.................15.01.2013........22 .10.2013 dumnna mama ????...................27.02.2013............?????? Nutka29...........21tc.................27.11.2012........ ... ...03. 09.201 ulajowy...........nie wiem..........21.03.2013.......jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
pierwszy :D, wezme druga tabletke nospy, nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dlaczego mam poczekać ? nie wiem, musiałabym się ruszyc do łazienki a tu tak boli ze nie chce mi sie wstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
podmieniam swoje dane w tabelce Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......12.............4.04.2013...........5.05.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 birget.............3................8.04.2013........... .8-9.04.2013 olaalee.............2...............24.03.2013........... .25.04.2013 maniek87.........2r................22.04.2013.......... ????maj Gabi_wroc........6...............17.03.2013.............p o 17.04.2012 Karmelka88.......2...............07.03.2013.............0 7.04.2013 kwietniowa staraczka........2...............24.04.2013.............. 25.05.2013 aaaaanuskaaaaa..1..............22.03.2013...............2 4.04.2013 anibas.............. 2..............10.04.2013...............8-9.05.2013 Lorislawa...........6..............14.03.2013............ ..16-24.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........21tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........11tc.........ostatnia @ 05.02...........12.11.2013 grace88.........15tc.................15.01.2013........22 .10.2013 dumnna mama ????...................27.02.2013............?????? Nutka29...........21tc.................27.11.2012........ ... ...03. 09.201 ulajowy...........nie wiem..........21.03.2013.......jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi chodzi o to czy ból jajnika pomimo braku jakiego kolwiek śluzu to już może być owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anibas,moim zdaniem tak. Owulacja jak najbardziej może to być, ale brak śluzu będzie bardzo dużym utrudnieniem dla plemników w przedostaniu się do komórki jajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ileż można!
dziewczyny chyba sie poplacze tak boli:((((((( zagadajcie mnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
ilez mozna, a co Cie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
no i stalo sie dziewczyny. pierwszy cykl staran za mna, nieudany. teraz juz naprawde musialabym miec nie wiem jakie dolegliwosci zeby wydaly mi sie one podejrzane. w przyszlym miesiacu juz niczego nie bede kojarzyc z ciaza. caly moesiac czekania na testowanie. cale 18 dni do owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwietniowa @ przyszła? Anibas, to co czujesz to może być owu, co do śluzu to nie zawsze jest on widoczny na zewnątrz/ Lorislawa witam w naszym gronie staraczek :) Ileż można, a co się dzieje, co Cię boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
tak birget, @ przyszla. strasznie bolesna. ale juz chyba mi dzialaja tabletki nospy, bo juz mi troche lepiej. nie czuje rozczarowania, choc nie bede ukrywac, ze nie pomyslalam, ze szkoda, ale nie na tyle zeby przezywac. wogole to ja sobie nie wyobrazam siebie w ciazy. nie widze sie z brzuchem i wogole czesto mam sny ze ktos mi daje dziecko do rak a ja niepotrafie sue nim zajac, albo mam nagle duzy brzuch i "wszystko" ze mnie wyplywa i znika brzuch, takie mnie sny paskudne nekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×