Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarett Dax

Dlaczego mamy coraz więcej singli

Polecane posty

Gość gość
No własnie oferma a nawet jak Polka upoluje sobie bogatego Angola i jest szczęśliwa, to nie Twoja sprawa!!! zazrdość Cie po prostu zrzera! Zal mi Cię, jesteś gołod*pcem i masz żal do kobiet, że są szczęśliwe z bogatymi obcokrajowcami, to chyba żałosne z Twojej strony, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nic. chodzi mi tylko o to że kobiety narzekające na "polskich facetów" że głupi, że brzydcy, że tacy, że owacy tak naprawdę narzekają na jedno - niskie dochody. gdyby polacy zarabiali tyle ile na zachodzie to nie było by problemu z "polskimi facetami" i tego ciągłego jęczenia jacy to oni niedobrzy. a do tego szanowne panie chcą się przyznać dopiero wtedy jak je dobrze "przycisnąć". a nie można by tak od razu? oszczędziło by nam to tej głupiej rozmowy. chcecie mieć łatwiejsze życie, nie zastanawiać się czy was będzie stać na wakacje, czy wystarczy "do pierwszego" itd itd. i dlatego wolicie anglika zamiast polaka. a wmawianie mi że ja jestem od takiego anglika gorszy, głupszy, bardziej chamski mnie denerwuje. sorry ale poznałem ich wielu, o wyczynach niektórych pisały w polsce gazety, jak to srają po hotelowych pokojach czy obnażają się na krakowskim rynku w czasie "wieczorów kawalerskich" organizowanych w polsce. wieczorów często poprzedzających ślub z polką, dodać należy. i naprawdę nie zgodzę się z teorią że jestem pod jakimkolwiek względem od takiego prymitywa gorszy. oczywiście jestem biedniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej Angola, niż jakiegoś ciapsa. Już lepsze celto-germańskie geny od tureckie na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczepcie się od Anglosasów. Oni nie interesują się polskimi kobietami. Za to ciapsy same przyjeżdżają tu na "polowania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak Polka upoluje sobie bogatego Angola i jest szczęśliwa, to nie Twoja sprawa!!!" ­ A gdzie on napisał, że to jego sprawa? Dodaj jeszcze więcej wykrzykników dzieciaku to zabrzmisz wiarygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiet nie interesuje czy facet ją kocha, jest wierny, odejdzie po urodzeniu dziecka, czy będzie dobrym ojcem i partnerem. byleby utrzymywał i zapewniał dobry poziom życia a od seksu to wezmą kochanka na boku ot cała współczesna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie komfort
Anglosasi interesuja sie polskimi kobietami, i to BARDZO:) uwazaja je za atrakcyjne, gospodarne, zadbane, inteligentne i idealne kandydatki na partnerki zyciowe. ale co ty tam wiesz, jak pewnie nigdy nosa nie wystawiles poza swoja zagrode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"14.06.13 [zgłoś do usunięcia] gość kobiet nie interesuje czy facet ją kocha, jest wierny, odejdzie po urodzeniu dziecka, czy będzie dobrym ojcem i partnerem. byleby utrzymywał i zapewniał dobry poziom życia a od seksu to wezmą kochanka na boku ot cała współczesna kobieta." Nie moja wina, że patologia cię otacza... Wyjdź do normalnych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpierw trzeba sie zastanowic jak zdefiniowac kobiete ? bo dzisiaj to same babochlopy i feministki ktorych nikt nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem o co wam chodzi. Kobiety lubią zaradnych facetów, no i cow tym jest takiego dziwnego? Trzeba aż tak bardzo wałkować ten temat? To chore zakładać rodzine nie mając kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dzisiaj to same babochlopy i feministki ktorych nikt nie chce x to dlaczego ciipy na kafe płaczą że każda jest zajęta a faceci mają tak ciężko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie patologia tylko przeciętne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciętny to ty jesteś, a nawet niżej niż przeciętny, bo przeciętni faceci w większości też mają laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ja nie rozumiem o co wam chodzi. Kobiety lubią zaradnych facetów, no i cow tym jest takiego dziwnego? Trzeba aż tak bardzo wałkować ten temat? To chore zakładać rodzine nie mając kasy hggggggggggggggg Bycie z zaradnym to jedno ale bycie z nim dla kasy to drugie. Zresztą co to znaczy bycie zaradnym? Jest jakiś miernik? Jak nie mam nowego samochodu za 150 tys i nie jestem na kierowniczym czy dyrektorskim stanowisku to znaczy, że nie jestem zaradny? Wam się po prostu w d****h poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie komfort. Mylisz się. Zainteresowanie Anglosasów polskimi kobietami jest relatywnie małe. Podobnie jak Niemców, czy Skandynawów, Holendrów. Za to ciapaci są dużym zagrożeniem: turasy, sycylijczycy etc. Dla nich polska kobieta jest cenionym, egzotycznym towarem. I z ich strony jest widoczne parcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę z siebie robił niewolnika co ma tyrać na wielmożną panią bo ona nie będzie pracować bo to facet ma ją utrzymywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kobiety zaradnosc oznacza ty masz mi wszystko zapewnic i sie martwic zyciem a ja bede czerpala calymi garsciami:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jaki jest sens zakładania rodziny bez kasy? Przecież to samobójstwo. x Nie masz ambicji to twój problem, ożeń się z renią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale między byciem singlem a założeniem rodziny jest spora przestrzeń. Nie każdy, kto jest w parze, od razu zakłada rodzinę. Czyli na pewno co innego jest też na rzeczy, poza aspektem finansowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"2013-06-14 12:15:04 [zgłoś do usunięcia] gość to jaki jest sens zakładania rodziny bez kasy? Przecież to samobójstwo. x Nie masz ambicji to twój problem, ożeń się z renią" Ale tak być nie powinno, że jedno jest wołem roboczym, a drugie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim wołem roboczym? Trzeba było sie uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczyłem się i uczę się nadal. Chodzi o to, że nie będzie tak, że jedno pracuje, drugie jest pasożytem...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jakim wołem roboczym? Trzeba było sie uczyć." x jak ja słyszę te teksty idiotek które z trudem skończyły jakieś zaoczne studia a teraz popisują się tym jakie to one "wykształcone" to mi ręce opadają. weź się stuknij w ten twój zarozumiały łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to jaki jest sens zakładania rodziny bez kasy?" x tylko p-o-j-e-b-u-s-y żenią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa po studiach nie moga roboty znalesc i nazekaja na facetow bo to oni musza z********ac za smieszne pieniadze choc maja srednia szkole skonczona i tu tkwi problem haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to już nie moja wina że ludzie idą na gówniane kierunki. Trzeba było myśleć przed maturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety myślą, że będą miały te same przywileje co kiedyś, że facet utrzymuje rodzinę + dzisiejsze, że nie są kurami domowymi i nie będą się domem zajmować. a takich nikt nie chce. Są też wykształcone zdolne kobiety co interesują się tylko facetem będącym finansowo i społecznie ponad nimi czyt. najczęściej dyrektorzy, właściciele firm, prezesi spółek itp. Faceci zaś nie chcą dawać się wykorzystywać, są gotowi do aktywniejszej roli ojca jak i udziału w pracach domowych. Problem polega na tym, że generalnie kobiety chcą dostawać wszystko a nie robić nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×