Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarett Dax

Dlaczego mamy coraz więcej singli

Polecane posty

Gość gość
Lars Ulrich* przestan sluchac kobiety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popłakać się?! Jesteś takim kretynem czy tak cie matka wychowała? Nie podoba mi się pewne zachowanie kobiet. A ty z jakimś płaczem wyjeżdżasz puknij się w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne akurat ze jest wiecej singli. Ze statystyka sie nie wygra. Rodzi sie wiecej mezczyzn. Wiec statystycznie jakies 10 % facetow zawsze bedzie kawalerami. Po drugie faceci nie chca sie wiazac z samotnymi kobietami z dziecmi. Po trzecie mimo ze kobiety dominuja w grupie wiekowej po 40 roku zycia nie jest nimi nikt zainteresowany. Bo starsi faceci sa najczesciej ustabilizowani finansowo maja stabilna sytuacje zyciowa i wola mlode niz stare ktore tak naprawde nic nie wnosza do zycia tychze. Wiec jakby nie patrzac kobiety maja pod gore po 40 bo nikt ich nie chce za to faceci maja pod gore ogolnie non stop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia65x2
Czytałam ostatnio ciekawy artykuł dotyczący liczby singli, która faktycznie stale rośnie. Jest tam mnóstwo informacji dlaczego tak się dzieje. Dla zainteresowanych: http://buziak.pl/pl/singiel-w-statystykach warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twitty
Jak dlaczego ? bo zycie singla to z******ta sprawa i naprawde więcej plusów niż minusów ale tez dużo zależy od człowieka i jego charakteru . Jestem singlem juz 10 lat i i naprawde juz nie pamietam jak to jest sie z kims całować i być z kims i chce żeby tak zostało do końca mojego życia . Nigdy specialnie mnie nie ciagneło do babek a miałem ich troszke ale wiadomo ...młody chłopak byłem to tez inny tok myslenia był . Dzis mam 33 lata i wiem czego chce i zrobie dosłownie wszystko aby byc singlem do smierci bo : TAK WYBRAŁEM I JESTEM SZCZĘŚLIWY Z TYM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×