Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość estdydf

lipofilling pod oczy- uzupełnianie cieni pod oczami własnym tłuuszczem

Polecane posty

Gość gość
Czli wój zabieg polegać ma tylko na wyciągnięciu kasy , dobrze że była uczciwa i przekazała jak to ładnie nazwa ła bez spektakularnych zabiegów. Oczywiście robi Ci to "spec.med. estetycznej"?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera , i ja tez mam takiego pecha, ale całe życie z dolami nie mam zamiaru chodzić bo to negatywnie wpływa na psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zabiegi mam u lekarza med. estetycznej. Mam nadzieję, że jednak jakieś zmiany na + będą:) ale moze nic nie będzie tylko chudszy portfel. Niestety musze się przekonać sama i za to zapłacić. Moje kurze łapki mnie wkurzały- wiec zrobiłam botoks (jakieś 2 lata temu) i teraz mam dopiero problem, bo zmarszki pionowe wyglądają duuuużo gorzej:( jestem w stanie zaakceptować doły pod oczami ale nie zmarszczki. Szkoda, że obok zdjęć udanych zabiegów nie ma zdjęć z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Oglądałam zdjęcia po microlipofilingu i są fajne- jeżeli bym miała pewność, że tak to wyjdzie to czemu nie, ale co będzie jak nie wyjdzie. Ja mam obawy ale trzymam kciuki za wszyskie osoby które robia i chcą zrobić. Może jak wszystkim będzie wychodzić to i ja się zdecydują na razie za bardzo się boję. A doktor G też mówił, że w medycynie nie ma nic na pewno:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie nic pewnego szczególnie w med estetycznej .O botoxie też pisalam ale znowu bez efektu. Musisz mieć świadomość że botox diała na synapsę i blokuje impul który powoduje kurczenie mięśnia i jeżeli za często to następuje to narząd nie używany zanika , podaje się też że zablokowana synapsa jest nieodwracalnie zniszczona a to że mija efekt to duże prawdopodobieństwo wytworzenia obocznic .Ale to taka kasa dla pewnych koncernów że wszystko wam wcisną Zawsze próbuję pytać a pamiętasz te cuda z przd roku czy dwu co ci wtedy wciskali?Wszystko jest dla ludzi ale należy mieć pojęcie co ci grozi a tego med estetyczna ci nie powie bo musi spłacić kredyt i wziąć nowy na nowy preparay na nowy rok , zdrowia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie pamietam jakie 'cudo' dostalam. Ja za bardzo nie jestem obeznana w medycynie estetycznej, a sa rózne rodzaje botoxu? Zaczynam sie bac ze znow cos nie wyjdzie:( czyli co zmarszczki pionowe zostana na zawsze?:(dzialanie botoksu minelo a 'gratis' zostal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultacja tą drogą to dość kłopotliwe ale masz duże szanse na to jak piszesz gratisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 22:50 fajnie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za lekarka jak ona nie potrafi wypełnić doliny łez! Gdyby była dobra to by poprawiła. Lepiej zmień lekarza. Dobrze ze sie nie zabiera za coś czego nie umie, ale bez przesady nie jest to aż tak trudne masa ludzi wypełnia dolinę łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat ma Twoja lekarka? Wybieraj starszych doświadczonych lekarzy. Przyjechałam sie na młodym, i powiedziałam ze juz nigdy więcej nie pójdę z własnego wyboru do młodego lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o Redensity 2 na cienie, mnie lekarz namawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie najlepsze jest to że jak popatrzycie na osobę która to prubje sprzdać to nie zobaczycie żadnych spektakularnych efektów . To jest tak jak w przypadku łysego dermatologa leczącego łysinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz do ktorego traflam ma tak ok 50lat. Nie sądzę, ze nie potrafi wypełnić dolnej łzy kwasem tylko podszedł do sprawy w sposób indywidualny- mi odradził, bo mam bardzo cienką skórę w tym miejscu (i mało elastyczną) i mogą pojawić się worki lub wałki bo kwas wiąże wodę, itp. Mi to bardzo pasuje, że zostałam poinformowana o ewentualnych skutkach ubocznych. Do opcji z kwasem zawsze mogę wrócić na razie wybieram coś bardziej bezpiecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Mam również problem z doliną łez i zmarszczkami. Mam 40 lat. Planowałam zrobić tłuszczem, ale najpierw zrobiłam karbo. Karbo poprawia kondycję, ale fakt- nie ma spektakularnego efektu, więc poszłam dalej i zrobiłam mezoterapie. Tutaj efekt jest zauważalny, a metoda co prawda inekcyjna, ale niezbyt inwazyjna. Po zabiegu przez kilka dni chodzę jak po pogryzieniu przez komary (ale nie wszyscy tak mają), a potem rewelacja. Na usieciowany kwas hialuronowy raczej bym się nie zdecydowała, bo to jednak coś na stałe i nie "nasze". A z tłuszczem się oswajam, ale zrobię, jak mezoterapia przestanie dawać efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chce iść na tłuszcz niebawem. Czyli mówisz ze troszeczkę po mezoterapi sie skóra poprawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszeczkę tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło usłyszeć, że karbo coś daje:) a jaką miałaś mezoterapię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Qwerty88
Za tydzień juz Twoj zabieg. Daj znać proszę jak juz będziesz po. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Qwerty88 I jak zabieg, jesteś zadowolona????? Napisz chociaż dwa zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty88
Zabieg dość nieprzyjemny,ale bardziej odczuwa się dyskomfort niż ból.Zaplanowałam samą dolinę łez, ale doktor miał inną koncepcję i mu zaufałam.Mam (a raczej miałam) strasznie chudą trupią twarz (jak i całą resztę) i dr stwierdził, że jak wypełni samą dolinę, to będę miała poduchy pod oczami,a reszta pozostanie zapadnięta, więc uzupełnił mi większy obszar (policzki-kości jarzmowe i dwie kropelki w górną wargę). Jestem na razie spuchnięta i zaczerwieniona, ale to dlatego, że miałam podaną dość dużą ilość tłuszczu. Dolina łez jest już równiną. Doktor od razu mi powiedział, że zabieg będzie trzeba powtórzyć, bo mam spory ubytek tkanki tłuszczowej na twarzy. Za 3 miesiące będę widziała ile się wchłonęło i mam nadzieję, że i tak będzie lepiej niż było,bo nie wiem czy w tym roku będę mogła sobie pozwolić na "powtórkę z rozrywki" ;). Zapłaciłam za wszystko 2500 zł,czyli tak jak wcześniej było ustalone. Rekonwalescencja trwa jakieś 7-10 dni, więc dopiero wtedy napiszę wam jakie są moje wrażenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje ze sie odezwalas. Trzymak kciuki aby bylo ok. Pozdrawiam i daj znac za tydzien jak efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela1968
Do qwerty88 mogłabys napisać z kąd miałaś pobierany tłuszcz ? Czy twarz jest wypełniona równo tzn czy nie marz górek i dołków ?czy było to robione pod narkozą ? I w jakim mieście robiłaś zabieg? Ja tez się nad tłuszczem zastanawiam, pozdrawiam ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ze się odezwalas. 2500 tys za całość to bardzo mało. Gdybys robił to wszystko co wymieniłeś u chirurga plastycznego to napewno zapłaciłabys od 4000-10000 tys .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty88
do Ela1968: zabieg miałam wykonywany w Warszawie.Tłuszcz miałam pobierany z biodra.Biodro miałam znieczulane miejscowo przed pobraniem, ale twarz wypełniana jest "na żywca",ponieważ znieczulenie paraliżuje mięśnie i pozmieniało by rysy.Nie wiem,czy można wykonać zabieg pod narkozą,ale ja bym się na nią nie zdecydowała-po pierwsze nie jest aż tak bolesny,a po drugie lepiej mieć kontrolę.Nie mam żadnych grudek ani dołków,jedyne co mnie niepokoi to to, że pod prawym okiem już jest tak jak mogło by zostać,a pod lewym wciąż opuchlizna i dyskomfort,ale to dopiero drugi dzień po zabiegu,więc nie panikuję tylko cierpliwie się goję;) Jeśli chodzi o cenę, to nie wydaje mi się,żeby jakiś chirurg brał za wypełnienie tłuszczem twarzy 10 tys., no chyba,że piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypełniał Ci całej powieki tylko dolne łez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Qwerty88
Napisz proszę u kogo miałaś wykonywany zabieg i czy długo czekałaś na zabieg. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty88
Zabieg miałam wykonywany w AGklinik u dr Gumkowskiego w Warszawie.Nie czekałam jakoś specjalnie długo-chyba 3 tygodnie,ale sama powiedziałam recepcjonistce w którym tygodniu mogę przyjechać i znalazła mi termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U dr Kuczynskiego lipofilling twarzy kosztuje 9, 10 tys pln. Jak dziś wyglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Qwerty88
Bardzo Ci dziękuję, życząc jak najlepszego efektu po zabiegu. Pozdrawiam:) PS. Jeśli możesz to, proszę napisz czy wystarczy tylko zarejestrować się telefonicznie, czy napisać e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuczyński, skąd bierze takie ceny, chyba upadł na głowę albo uwierzył w siebie - niech się wypcha, a kobiety nie powinni u niego wykonywać zabiegów. Przykład Prof.Kobus za lipolifting bierze 3 tyś.dr.Świątkiewicz 2,5 tyś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×