Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość estdydf

lipofilling pod oczy- uzupełnianie cieni pod oczami własnym tłuuszczem

Polecane posty

Gość Bzdura!,,
Monika gdzie to czytałas ? Tłuszcz sie nie przenosi sam w inne miejsce. Tam gdzie zostaje wstrzykniety tam zostaje już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczeska
To podobno ten tłuszczyk daje ładne efekty. Wydaje mi się, że najważniejsze trafić do lekarza, który ma w tym doswiadczenie, nie jest istotne czy to chirurg plastyk, bo oni są od oepracji powiek, wycinania a nie od podawania tłuszczu. W Zielonej Górze dużo takich zabiegów wykonuje dr Wasylkowski, on nie jest plastykiem, bo to nie ta branża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdura!
Ja sporo oglądałam stron amerykańskich, i tez zabieg był wykonywany tylko prze chirurgów plastycznych. Nie poszlabym do innego. Taki tłuszcz trzeba przeciez najpierw pobrac pozniej go odpowiednio przygotować czyli odwirowac ( nie każdy ma odpowiedni sprzęt do tego), i dopiero podać go w odpowiednie miejsce. Początek zabiegu to nic innego jak liposukcja , a to wykonują chirurdzy plastycZni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdura!
Miało być " tez zabie" , a nie " tez zabieg".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdura!
Sorry za błędy . Mam ustawiony słownik sam mi przekreca słowa! Jeszcze raz . Miało być " ten zabieg"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaK88
Nie słyszałam o takim zabiegu, sama robiłam sobie liposukcję laserową z reimplantacją w Elite w Warszawie. Odessałam sobie tłuszczyk z ud i został mi on wszczepiony w biust celem jego powiększenia. Genialny zabieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do  KarinaK88
Napisz prosze,jak długo jesteś po zabiegu i w ilu procentach pozostał tłuszcz w piersiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny uważajcie na tych wszystkich doktorków bo w polsce jest tendencja do skasowania pocjentki na maxa ile idzie . A efekt to juz mało ważny reklamacji żadnych ! Troche zaliczyłam tych doktorków i najgorszy na jakiego natrafiłam to Dr Marusza z Warszawy ul. Grzybowska 5 patrzy tylko żeby skasowac a efekt moło ważny . Wstrzyknął mi 7 strzykawek preparatu niewiadomego pochodzenia z którym męczę się juz ponad rok . Wydałam majątek żeby to zniwelować w twarzy i cały czas to mam . NIE chce tego odstrzyknąć bo Marusza przed rozpoczęciem swoich zabiegów tez mnie odstrzykiwał BARAN JEDEN szkoda mi skóry .uwaga na MARUSZEGO OMIJAJCIE GO !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wogole to dr Gumkowski szuka do programu chetne osoby do programu na darmowe zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne oczy
Ja jestem po przeszczepie własnego tłuszczu pod oczy. Nigdy więcej!!!! pół roku temu miałam przeprowadzony zabieg, efekt porażający przebarwienia, siniaki , obrzęki, i wylewy podskórne utrzymywały się przez ponad trzy miesiące. Worki pod oczami - totalna masakra. Nikomu nie życzę tego psychicznego bagna które ja musiałam przejść.Miało być tylko pięknie a wyszło ..... zabrakło mi nawet właściwego słowa. W chwili obecnej nastapiła poprawa, znikły przebarwienia i siniaki, worki sobie wiszą nadal. Gdybyście miały jakiekolwiek pytania dotyczące przeszczepu tłuszczu piszcie odpowiem. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możesz napisać u kogo robiłaś zabieg? Chciałam tez sie poddać temu zabiegowi bo mam doły pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jasne oczy. Napisz mi proszę swojego w maila mom kilka pytać odnośnie zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jasne oczy- mam wielką prośbę do Ciebie- napisz coś więcej o swoim zabiegu. Czy mogę prosić o maila do Ciebie? sama jestem umówiona na lipofiling, ale jestem pełna obaw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo jesteś umówiona na Lipofiling ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wróciłam wczoraj z zabiegu lipofiling (cienie pod oczami, bruzdy nosowo-wargowe, tzw. lwia zmarszczka) i mogę się podzielić doświadczeniami. Zanim poszłam to też długo szukałam na forum, bo się strasznie bałam. Jestem trochę opuchnięta, ale nie jest źle, mogę iść na miasto. Efekt jak na razie super, a myślę, ze będzie jeszcze lepiej. Zabieg nieprzyjemny, ale do przeżycia. Cena przystępna, więcej zapłaciłabym za botox i kwas hialuronowy, a efekt miałabym na 6-12 miesięcy, więc jak dla mnie szkoda pieniędzy. Podobno po przeszczepie tłuszczu ok. 50% się wchłonie, a pozostała część zostanie, ale zawsze będzie lepiej niż przed zabiegiem. Zabieg można powtórzyć za kilka miesięcy. Pozdrawiam i cieszę się, ze się zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz mi proszę swojego e- maila.mam kilka pytań związanych z zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posyłam maila monikanow1983@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igiogfgh
U kogo robiłaś przeszczep tłuszczu? Naprawdę tak dobrze wyglądasz po tym zabiegu ? Jestem w szoku, ze nie sinców. Kto jest w tym taki dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Też jestem zainteresowana microlipofilingiem, możecie polecić kogoś dobrego na śląsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty88
Jestem umówiona na zabieg 21 stycznia do dr-a Gumkowskiego.Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede trzymala. Daj znac po zabiegu jak efekty. jaki masz dokladnie problem? Since, worki czy doly pod oczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty88
Mam doły pod oczami i prześwitujące naczynka. Dramat!!! Jak będę po na pewno Wam napiszę... Oby same superlatywy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo. Zostaw mi swojego e- maila to w wolniej chwili napisze do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Qwerty88 Trzymam za Ciebie kciuki- ja byłam umowiona na poczatek stycznia do dr Gumkowskiego ale spanikowałam:( Strasznie się bałam, że pojawią sie jakieś komplikacje (worki, since, itp) i już psychinie nie dam rady:( a już teraz moja kondycja psychiczna jest kiepska:( Mi jeszcze dr proponował przeszczep komórek macierszystych na zmarszczki. Daj znać jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki Ty masz dokładnie problem? Worki, doły , sińce ? Ja tez sie przymierzam do tego zabieg, ale jak narazie brak mi odwagi. Boje sie komplikacji, nie wiem komu zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki Ty masz dokładnie problem? Worki, doły , sińce ? Ja tez sie przymierzam do tego zabieg, ale jak narazie brak mi odwagi. Boje sie komplikacji, nie wiem komu zaufać. Nie wiem czy to pytanie jest do mnie ale odpowiem:) Mój problem jest trochę złożony- mam bardzo mocno zarysowaną dolną łzę (chyba tak to się nazywa), nie mam strasznych sińców ale moja skora jest bardzo jasna i cienka:( i wygląda to kiepsko. Ale... nie to jest moim największym problemem- tylko zmarszczki w okolicach oczu. To nie tylko kurze łapki, ale zmarszczki pionowe pod oczami nachodzące na policzki. Pod oczami tworzy mi się coś w rodzaju siatki zmarszczek:( tragedia. Najgorsze jest to, że jestem jeszcze całkiem młoda 30 z małym +. Właśnie na te zmarszczki dr G proponował mi komórki macierzyste. Najgorsze, że nie spytałam się jakie ma w tej dziedzinie doświadczenie- i czy ktoś już miał taki zabieg, jak rezultaty, przykłądowe zdjęcia, itp. Teraz postanowiłam, że zacznę od mniej inwazyjnych zabiegów (bo jak oglądam filmiki "wypełnianie tłuszczem" to mnie to trochę przeraża).Myślę o kwasie hialuronowym w sobotę idę na konsultacje- do innej osoby- i zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam, źle napisałam chodzi mi o dolinę łez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak do Ciebie. Od dłuższego czadu sie zastanawiam nad tym zabiegiem, ale brak mi odwagi, i nie wiem u kogo go wykonać. Znam tez kilka osób rownież zainteresowanych tym zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Dziś byłam na konsultacji u innego lekarza. Tak jak wcześniej pisałam, myślałam o kwasie hialuronowym na zmarszczki w okolicy oczu i na zmniejszenie doliny łez. Pani powiedziała, że nie zrobi mi kwasu, bo jest to bardzo wrażliwe i delikatne miejsce i nigdy do końca nie wiadomo jak wyjdzie- mogą wyjść worki itp., a niwelowanie negatywnych skutków jest trudne i „czasochłonne”. Powinna chyba też dodać, że ostatnio mam doła z powodu mojego wyglądu i to chyba Pani wyczuła i dlatego odradziła mi kwas, który niesie pewne ryzyko powikłań. Zaproponowała za to zabieg „mało inwazyjny”-karboksyterapię lub mezoterapię. Dziś miałam pierwszy zabieg- ma być ich 10. Czytałam też, że te zabiegi zmniejszają sińce i doły pod oczami- czy to prawda, nie wiem. Z góry zostałam uprzedzona, że nie są to spektakularne zmiany, ale poprawia się krążenie i kondycja skóry, skóra robi się jaśniejsza, zmniejszają się zmarszczki, itp. Zobaczymy jak będzie. Zabieg nie jest miły (ale ja jestem panikarą więc chyba dobrze, że nie zaczęłam od mezoterapi- podobno jest dużo gorsza). A i jeszcze jedno dowiedziałam się (co wcześniej przypuszczałam, ale nigdzie nie mogłam znaleźć potwierdzenia), że moje pionowe zmarszczki w okolicy oczu są efektem ubocznym botoksu. Nie wiedziałam czy to możliwe ale kilka-kilkanaście dni po botoksie na kurze łapki pojawiły mi się zmarszczki pionowe. O wiele lepsze są kurze łapki:(. Pani powiedziała, że czasami (bardzo, bardzo rzadko) mogą pojawić się zmarszczki pionowe lub poziome pod samymi oczami. Więc jeżeli może „coś” się nie udać to u mnie jest 99,9% szansy, że tak właśnie będzie:( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×