Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość estdydf

lipofilling pod oczy- uzupełnianie cieni pod oczami własnym tłuuszczem

Polecane posty

Gość gość
Kobus bierze 4 tys. Wiesz jeszcze zależy jak kto i w czym jest dobry. Jeżeli ktoś by mi wykonał dobrze przeszczep za 10 tys to bym dała. Bo jak dobra technika wykonania to nawet 80 % uszczu przetrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena tez często mówi o jakości. Kiedyś pisałam z dziewczyna od Kuczynskiego miała przeszczep w pupę i nic się jej nie wchłonęło tłuszczu. Więc jeśli tak jest to jeden zabieg wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chirurgia plastyczna to nie targ, ze idzies bo gdzieś jest taniej. Najwazniejsze jest jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli lekarz Gumkowski jest w tym dobry to chwała mu za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też gość
Miałam przeszczep tłuszczu w policzki, skronie, żuchwę, bruzdy nosowo wargowe u Kobusa i za zabieg wziął 3tyś. zabieg miałam wykonany około roku temu i także tłuszcz świetnie sie trzyma. Więc wybierajmy chirurgów dobrych i tanich, a przede wszystkim patrzmy na cenę, to jednak targ, a nawet targowisko. Niektórzy chirurdzy chcąc się bardzo prędko dorobić i za swoje usługi żądają krocie, no cóż kto daje się naciągać to, jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pewnie robilas kilka zabiegow i dostalas znizke. Mojej mamy kolezanka robila tez u niego przeszczp na twarz i zaplacila 4 tys z tym,ze juz ponad polowa tluszczu zanikla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chirurgia plastyczna to targowisko? Jezus ludzie! Wstyd nawet tak pisac!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hyyym, "targowisko" ,a jak inaczej można nazwać to co sie dzieje? Prof. bierze 4 tyś, a zwykły chirurg żąda sobie 6 - 10 tyś za to samo Więc o co ci biega? coś z tobą nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o jakość wykonania zabiegu!!!! Co z tego ze zrobi mi to ktoś kto nie jest w tym dobry tłuszcz zaraz się wchłonie podróbka się grudy, doły itd.. Jak nie masz pojęcia jak przebiega proces przeszczepu to się nie udzielają , bo jestem pewna ze nie wiesz tego co ja. Nie wiem czy Kuczyński jest w tym dobry, ale skoro Szczyt jego poleca jako jedynego w Polsce to coś w tym jest. Liczy się jakość wykonania zabiegu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgnkk
Do Qwerty Jak mija okres rekonwalescencji? Ja wyglada skóra pod oczami? Nie ma siniaków? Czy dr coś mówił kiedy masz powróżyć zabieg i ile razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgnkk
Ja to nie wiem do kogo mam iść na ten przeszczep. Wiem ze zajmują się tym Grzesiak, Kuczyński, Nasinska Jurek, Gumkowski, Osuch, Lembas, Charazinski. Mam mętlik w głowie nie wiem do kogo iść ostatecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty88
Niestety pod lewym okiem obrzęk i opuchlizna nadal się utrzymuje,ale podobno może to trwać nawet do dwóch tygodni,więc nie tracę nadziei,że w końcu stanę się symetryczna;)Jeśli chodzi o siniaki,to miałam tylko czerwone ślady po uciskaniu-formowaniu tłuszczu,które stopniowo zrobiły się żółtawe i są już ledwo widoczne.Bez problemu da się zatuszować korektorem.Mimo opuchlizny podobam się sobie bardziej niż przed zabiegiem- nie mam już dołów pod oczami,skóra jest tam ładnie napięta,mam pełne policzki i moja twarz stała się mniej koścista i kanciata.Ale nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca.Zobaczymy jak będzie za dwa,trzy tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty88
Doktor powiedział, że po trzech miesiącach będę widziała ile tłuszczu ostatecznie się wchłonęło i wtedy też będę mogła ocenić,czy chcę powtórzyć zabieg.Od razu mi powiedział,że u mnie będzie trzeba powtórzyć jeszcze nawet dwa razy,bo mógłby mi wstrzyknąć więcej,ale wtedy chodziłabym z napompowaną twarzą przez 3 miesiące.Już i tak stwierdził podczas wstrzykiwania,że już dawno nie podawał przy jednym zabiegu tak dużo tłuszczu,stąd też pewnie taka opuchlizna.Ale jak już wspominałam-wyglądałam jak truposz,a jak ktoś ma do wypełnienia faktycznie samą dolinę łez,to pewnie goi się raz dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgnkk
Podobno powieki goja się do 3 tygodni. Widziałaś jakiej grubości jest kaniula która używał ? Dobrze ze się nie zgodziła słaby za jednym razem wstrzymał Ci dużo tłuszczu. Lepiej zrobić to stopniowo niż chodzić kilka miesięcy z twarzą napompowaną. Informuj o postępach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Gumkowski lipofilling robił panią z tv. Myśle ze to fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.sposoby-na-cienie-pod-oczami.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z  wszystkich
najtańszy jest Kobus, no i ma doświadczenie zawodowe, nie to co ci młodsi dorobkiewicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby ma doświadczenie, ale estetycznie kiepsko sie przykłada. Ja miałam u niego lipo, które jest do poprawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Qwerty I jak dolina łez pod drugim okiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty88
Obrzęk już prawie zupełnie ustąpił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super. I jestes zadowolona z efektu?nie ma zadnych workow pod oczami,siniakow itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kr_waw
Do Qwerty88 Cieszę się bardzo, że trafiłem na twój post bo jesteś jedną jedyną osobą, która zrobiła sobie zabieg przeszczepu tłuszczu pod oczy i na żywo relacjonujesz co się dzieje - trzymam kciuki za coraz lepsze efekty :) Od kilku mcy noszę się z zamiarem wizyty u dr. G właśnie w celu wykonania tego samego zabiegu... obawiam się tylko czy będzie efekt. Dlatego mam prośbę - czy jak już dojdziesz do siebie to wyślesz zdjęcie zbliżenia "przed i po" na powieki? Byłbym ogromnie wdzięczny!!! karoom@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tez jestes zinteresowany lipoliftingiem? U kogo Grzesiacz czy Gumkowski? Jaki dokładnie masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kr_waw
Planuję wybrać się do dr. Gumkowskiego z AG Klinik na zabieg usuwania cieni pod oczami własnym tłuszczem. W moim przypadku są to bardzo mocne, ciemne cienie + zapadnięta dolina łez. Żaden krem czy korektor tu nie zaradzi :) Czekam na opinię Qwerty88 i wtedy podejme ostateczną decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę tu nas przybywa. Na tym filmie u dr Gumkowskiwgo dziewczyna tez miała żużel sińce po oczami, i po tym lipofilingu wyglada super. Zerknijcie sobie na stronę internetowa Gumkowskiwgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Qwerty88: mój obecny problem to silne cienie pod oczami (liczę, że pozbędę się ich za pomocą tłuszczu). Też miałem widoczne żyły i żyłki wokół oczu - część już usunąłem laserem. Plus tego zabiegu jest taki, że znikają one w 100% dosłownie w momencie wykonywania zabiegu - więcej info na priv PS. chwała medycynie estetycznej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiego typu żyłki to były?po prostu zwykłe popękane naczynka zwane "pajączkami" czy małe fioletowe żyły widoczne pod skórą?Gdzie miałeś zamykane i jakim laserem?jaki był koszt zabiegu i czy udało się za jednym razem?pajączki podobno faktycznie da się zamknąć laserem za pierwszym razem,bo to popękane otwarte naczynka,ale z tymi żyłkami jest niby gorzej,bo są grubsze i przede wszystkim zamknięte i da się je chyba tylko zwęzić na naświetlanym laserem odcinku,żeby były mniej widoczne.Jak było u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jakie popękane naczyńka . Jak by były popękane to krew z nich się wylewa i sa siniaki one są tylko płytko położone !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ludu! On mówi ze widać mu zylki pod okiem, a nie psiaczki czy żylaki!! Kuzwa mac! Żylaki, pajacyki na powiekach!!! Jezu kto jest taki ciemny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami jak czytam forum to śmiać mi sie chce jaki ludzie piszą głupoty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×