Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość estdydf

lipofilling pod oczy- uzupełnianie cieni pod oczami własnym tłuuszczem

Polecane posty

Gość Do kr_waw
Pamiętasz może jak się nazywał laser,którym miałeś zamykane te żyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kr_waw
Jeżeli chodzi o laser - miałem usuwane (czytaj "zamykane") duże żyły biegnące wokół oczodołu oraz mniejsze, odchodzące od nich w stronę oka. Zabieg polega na naświetleniu żyły promieniem lasera, przez co jej światło się zwęża i zamyka. Zamknięte naczynie jest wchłaniane przez organizm. Sam zabieg wykonałem w klinice http://www.arsestetica.pl/ we Wrocławiu (choć jest też ich drugi punkt w Warszawie). Usuwanie żył wokół oczu i na skroniach kosztowało 400zł. Zazwyczaj wykonują więcej niż jeden zabieg, ponieważ nie można od tak pousuwać wszystkiego - pamiętajcie, że jest to mimo wszystko ingerencja w ciało! Druga sprawa to jednak silny ból, który towarzyszy zabiegowi. Skóra na twarzy, a zwłaszcza wokół oczu jest cienka i bardzo delikatna = czuła. Ciężko jest to wytrzymać na dłuższą metę :) Z tego co pamiętam laser użyty do tego zabiegu nazywał się neodymowo-yagowy. PS. radzę wszystkim porządnie przejrzeć internet pod kątem przebiegu, działania i miejsc wykonania zabiegów. Kilka postów wyżej była wstawka o nieudanych przypadkach. Radzę iść tam, gdzie kliniki istnieją wiele lat, ich renoma jest poparta ogromną ilością pozytywnych komentarzy a wiedza dyplomami i o***tymi studiami/stażami (większość do odnalezienia w necie). Mi takie poszukiwania zajęły rok, dzięki czemu świadomie i bez obaw poddałem się zabiegowi. pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kr_waw
Ile miałeś zabiegów?Jesteś zadowolony-żyłki rzeczywiście zniknęły?bardzo źle wygląda się po takim zabiegu tzn. można wyjść do ludzi następnego dnia?nie zostają blizny?... ależ ja mam dużo pytań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy pacjentów z powikłaniami po zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Mamy na celu ustrzec innych przed wykonywaniem zabiegów u osób nieurpawnionych do ich wykonywania oraz przed tymi które ignorują swoich pacjentów pozostawiając ich bez pomocy. Masz powikłanie lub podejrzewasz, że możesz borykać się z takim problemem. Przyslij zdjęcia i krótki opis na info@feelbeauty.eu http://feelbeauty.eu/articles/show/id/487/koniec-z-udawaniem-ze-powiklania-nie-istnieja-w-medycynie-estetycznej-koniec-z-zabiegami-u-osob-nieuprawnionych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Qwerty88
Jak postępy? Czy już jest ładnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty88
Już się zagoiłam.Po drobnych siniaczkach i opuchliźnie nie ma śladu,została tylko niewielka bolesność przy dotykaniu,ale odzyskałam już "komfort" na twarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo sie cieszę. Poinformuj nas za 2 miesiące ile tłuszczu sie wchłonęło. Nie masz żadnych nierówności, zgrubien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mogłabys mi napisać swojego emaila? Mam kilka pytań odnośnie zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kr_waw
Miałem wykonany 1 zabieg i planuję jeszcze jeden aby usunąć najmniejsze żyłki. Z zabiegu jestem bardzo zadowolony bo było tak jak powiedział lekarz - żyły znikają natychmiast. Zaraz po zabiegu okolice oka lekko napuchły ale obeszło się bez siniaków (podobno czasem się pojawiają). Następnego dnia normalnie funkcjonowałem. Co do blizn... nie zamieniłbym widocznych żył na blizny, więc nie - nie zostają żadne blizny :) Do Qwerty88 Hej, możemy liczyć, że wrzucisz zdjęcia sprzed i po zabiegu? Chciałbym przekonać się na jaki efekt można liczyć... Qwerty88 liczę na twoją pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bym bardzo chciała zobaczyć zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty88
Żeby podesłać zdjęcia zainteresowanym muszę mieć maila,bo na tym forum nie ma opcji dodawania plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja bardzo prosze o zdjecia:-) bo mam zamiar wypelnic sobie twarz tluszczem. Bardzo dziekuje i pozdrawiam. jomavi@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziekuje za zdjecia , barzo ladnie wyszly ci oczka :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Qwerty 88 jaką masz skorę pod oczami- czy bardzo cienką? czy Gumkowski coś mowił, że mogą pozostać później worki pod oczami (chodzi mi o rozciągniętą skórę pod oczami jak tłuszcz się zacznie wchłaniać). Czy pamiętasz może gdzie była wbijana kaniula przy wypełnianiu doliny łez (w okolicy kości policzkowych, czy na wysokości doliny łez?). Czy możesz mi przesłać swoje zdjęcie (bardzo proszę) na adres g_iwona@gazeta.pl Niestety ceny w Agklinik uleły zmianie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qwerty88 bardzo chciałbym pogadać z Tobą o tym zabiegu mam go za 3 dni w tym samym miejscu proszę o kontakt andr-ut@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu a Ty będziesz miała lipofilling pod oczy czy w twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizi2
Jestem 2 miesiące po redukcji cieni własnym tłuszczem i niestety efekty żadne.Powtarzam ŻADNE !!! Cienie są nawet większe niż były, bardziej uwypuklone. Szkoda czasu, pieniędzy i złudzeń ! Pokładałam w tym zabiegu wielkie nadzieje i niestety porażka. Stanowczo odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u kogo robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizi2
robiłam u Dr.Gumkowskiego w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko sie wchłonęło kompletnie nic nie zostało? Moja kolezanka sie do niego wybiera na to to samo co Ty miałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizi2
Tłuszcz się cały nie wchłonął ale co z tego jak sińce zostały take same jak były. Były wklęśnięte a teraz bardziej wyrównane z policzkiem. Nie mniej jednak sińce pozostały takie same, ich kolor się nie zmienił !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zizi spokojnie. Porozmawiaj o tym z lekarzem niech cos poradzi. Przecież dr Gumkowski lipofiling robił jednej dziewczynie i nie ma śladu po sincach. Widziałaś film? Porozmawiaj z nim o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam robiony lipofilling pod oczami tzn chcialam pozbyc się niestetycznych worków pod oczami. I jesli chodzi o mnie to po sincach nie ma śladu, moze to zależy od osoby albo od miejsca gdzie się ten zabieg wykonuje, ja bylam w centrum laseroterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto Ci wykonywał zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzałam zdjęcia przed i po zabiegu "uzupełnianie własnym tłuszczem cieni pod oczami" - różnica dla mnie jest w ogóle nie widoczna, to chyba zabieg na zasadzie placebo, coś zrobili żeby pacjent psychicznie poczuł się lepiej, a o to przede wszystkim chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freonka
Jestem zainteresowana zabiegiem, ale w sumie nie wiem jakiego dokonać wyboru. Czy klinika Elite będzie odpowiednim miejscem? Mieszkam w Warszawie i mam do nich najbliżej to by mi pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrz gdzie będziesz miała blisko tylko gdzie dobry specjalista! Japonię widać żadnych efektów na filmie? Jaki film oglądałas? U Gumkowskiego obejrzyj dobie ta dziewczynę. Ja to Wam powiem, ze niby on nie ma dobrej opini, ale on tych przeszczepów pod oczy robi sporo, a to jest bardzo trudny zabieg i trzeba naprawdę doświadczenia aby było wszystko, a jak widać u niego sporo osób wykonuje ten zabieg i nie narzekają na efekty to chyba o czymś świadczy. To szczyt nawet nie chciał mi wstrzyknac tłuszcz pod oczy bo nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukujemy modelki na szkolenie z microlipofillingu - czyli przeszczepu tłuszczu w obrębie twarzy (np. w celu redukcji cieni pod oczami, przywrócenia wolumetrii twarzy). Preferujemy osoby po 40 roku życia u których efekt okaże się spektakularny. Zabieg będzie wykonywał dr Lubomir Lembas - czyli lekarz szkolący. Osoby zainteresowane zabiegiem muszą być zdrowe i dyspozycyjne w dniu 18.05.2014 roku w okolicach Poznania, a także wyrazić zgodę na wykonanie fotografii przed i po zabiegu, a także stawić się na kontrolę pozabiegową. Pacjentka musi być świadoma, że ewentualne siniaki mogą utrzymywać się nawet 3 tygodnie. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie zdjęć bez makijażu z ujęcia z przodu i z profilu na adres: promocje@biogenica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×