Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirballeka załamana

typ mnie załapał za dupe w klubie a mój facet nic

Polecane posty

Gość dobra garyy a teraz
zaraz spojrze na zone czy pozwala? okej jest akceptacja, skinela glowa, wiec dostajesz z leb i cie nie ma🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurrfa ten garry
jakis obsesyjno kompulsywny jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurrfa ten garry
tragedia!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurrfa ten garry
ale smieszne...:O juz kazdy rzyga tymi twoimi madrosciami. miej litosc...i daj se siana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy tylko ktos sie do mnie usmiechnie lub na mnie patrzy mojemu facetowi "żyłka strzela" :P A juz przy takiej sytuacji... bez przesady moge stwierdzic, ze rozniósłby czlowieka na strzepy, szczegolnie ze ma 190cm wzrostu i trenuje kulturystyke. Za to tez go uwielbiam, czuje sie przy nim mega kobieco i bezpiecznie, wiem, ze zawsze mnie obroni, jest odwazny, silny i opiekunczy. Nie jeden z tych "karkow" co to tluka co popadnie, wlaciwie to bardziej intelektualista - w trakcie robienia aplikacji - ale jesli chodzi o mnie to mu nie przetłumaczysz! Zadne racjonalne argumenty o nie stosowaniu przemocy nie docierają, wpada w szal gdy ktos narusza moja granice prywatnosci... z jednej strony zawsze sie o to wsciekam, nie jestem zwolennikiem przemocy, z drugiej wole to niz zachowanie faceta autorki - nie moglabym byc z kims takim! Dla mnie mezczczyna musi miec jaja, musi byc meski, charakterny i umiec zadbac o swoja kobiete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurrfa ten garry
boshe! dobranoc!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurrfa ten garry
NiejestemMila- to oczywiscie nie bylo do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garry ! mówilem Ci że do oslów sie idzie z marchewką a nie z kijem! Poza tym sam bulbulator tu sie zaparapetowal wiec nic tu z obiektywnej relacji on ona.Jak zauwazyleś ci państwo w swych płaszczyznach łącza neuronami te same powierzchnie bitujace co wspomniany monolit z komórka jedynaczka jako zamiennik .Garry a poza tym do sałatki greckiej dodajemy duzo przypraw a sam widzisz że tu wujostwo nadmiernie łzawi wiec nie nalezy ironizowac bo szympansy rywalizuja o swoja wybranke...to te ich niezatarte ogniwa człekokształtnych ...wiec po cóż Ty tu im nowe drogi mysleniowe wytyczasz....madrzejszych sluchaj glupszych nie uświadamiaj jak mawial Arystoteles....A Ty zamiast czyms milym sie zajac to mi tu elektorat uczysz refleksji....Skandal! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staaaary... Daj mi numer do swojego dealera, też to chcę cokolwiek to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garry ty i bez tego jestes poj
Ebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pysznosci sa wystawiane na recepte z funduszy....tylko musisz sie nie kasyfikowac w przypadkach rokujacych ..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj ze jedna zielona i pól bialej.....bo jak pomylisz ...to sam sie boje! tylko do parlamentu sie bedziesz juz nadawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy widziales ze gospodyni ma nicka mirabellka...to dopiero zmyslne i sam fakt łapania za dupsko jest niczym w porównaniu z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kij mnie to. Niech se poszuka swojego super samca, a kolesia zostawi w spokoju, bo wyraźnie nie zaiskrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby bylo podane wiecej faktów to rozwiazalibysmy te zagadke. Bo przy zalozeniu że - mirabelka zna pozwanego dopuszczajacego sie czynu z kodeksu wykroczeń publicznych i naruszenia dóbr materialnych(oczywiscie że miała jakies odzienie) gdyby jednak dowody stanowiły inaczej bylyby to dobra niematerialne. - sytuacja majatkowa wraz z miejscem zatrudnienia ofiary wskazywały by stanowisko publiczne Moglibysmy sprawe rozpatrywac z urzedu.Tak wiec powolana byłaby komisja majaca na celu ustalenie szkód moralnych i cielesnych! Ofiara Pani Mirabelka S. nie wystapila jednak z wnioskiem zatem sprawe musimy uznacz za mała szkodliwośc spoleczna i zamknac.Czy jest ktos kto sadzi inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe przeładowane testosteronem stado ze swoimi kobietami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem zgodnie z postanowiniem spolecznosci kafeteriańskiej zamykam topik nadanym mi mandatem zaufania i informuje strony ze dalsze drązenie tematu jest tylko czysto teoretycznymi prowokacjami majace na celu wywołanie konfliktu kobieta a meżczyzna.Jednoczesnie dziekuje wszystkimza udział w tym eksperymencie i mam nadzieje że wszyscy spedzili milo te kilka chwil.Dziekujemy takze koledze Garremu za dostarczanie dalece odbiegajacych watków celem podtrzymania dobrego nastroju.Dziekuje .dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka- nie ta- inna
o widze,ze do bezpluciowego socjopaty dlaczyl kretyn:classic_cool: ale towarzycho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nigdy w życiu nie pomyślałam, że facet który mi otwiera drzwi auta czy łapie torbę z zakupami ode mnie to ten, który jest przeciw równouprawnieniom k**wa chodzi o zwykła KULTURĘ osobistą a nie jakieś tam prawa." Jeżeli otwieranie przed kimś drzwi byłoby kwestią dobrego wychowania, a nie podziałów płciowych to kobiety powinny również otwierać drzwi przed facetami. Nie można oczekiwać, ze będzie się traktowanym na równi wybierając z równouprawnienia to, co wygodne i mile, a odrzucając niewygodne konsekwencje jakie równouprawnienie ze sobą niesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliusz.oktawian@gmail.com
Jestes znudzona wymuskanymi pedalkami wokol Ciebie? Pseudo mezczyznami w brzoskwiniowo-rozowych koszulach w Twoim biurze? Lalusiami ktorzy uzywaja wiecej kremow i pomadek niz Ty? Chcesz spotkac sie z prawdziwym mezczyzna? Samcem alfa z dawnych czasow? Twardzielem? Nieogolonym kowbojem? Pokaze Ci prawdziwego mezczyzne - sile, zdecydowanie, meskosc - przy ktorym bedziesz mogla znow poczuc sie piekna, prawdziwa kobieta. Jesli jestes zainteresowana spotkaniem napisz do mnie. juliusz.oktawian@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabelko! Dzięki Twojej bystrosci umysłu i intelektu udało Ci sie związać z takim partnerem! Nagle ni gruszki ni z pietruszki zauważysz problem i obwieszczasz go na forum! Wnioski??? Kreatywność nakazuje Ci to namalowac bo z czytanie ze zrozumieniem w Twoim przypadku zawodzi? Znalazlas sobie kretyna a potem słowny do swiata ze on jest taki a nie inny! Widać pasujecie do siebie! On cię nie broni a ty mu dupsko obrabiasz! Te same pieniądze! Następnym razem bedą gwalcic was oboje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie miałem pisać, że autorka tematu i jej facet są siebie warci, ale już zostałem wyręczony. I dobrze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×